Nice to see you!

Ładowanie strony

About the project owner

Zmieleni.pl

Zmieleni.pl

Wrocław

Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, zapoczątkowany przez śp. profesora Jerzego Przystawę, to niesformalizowany, ogólnopolski ruch społeczny.
Jednoczy osoby, środowiska i organizacje popierające zmianę systemu wyborczego w naszym kraju.

Domagamy się wprowadzenia 460 jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu RP z równym prawem do kandydowania dla wszystkich obywateli, niezależnie, czy są popierani przez partie polityczne czy startują samodzielnie. Wzorem dla nas jest model brytyjski jako najbardziej prosty i przejrzysty.

Send message to the project`s creator

6195 PLN out of 4500 PLN

100 Supporters

Success! Goal reached

137%

Funding model: "all or nothing". To receive funds this project has to reach at least 100% of it's goal before 19.01.2014.

Zbieramy na koszulki i smycze Zmieleni.pl

Koniec zbiórki

Added 19.01.2014, godz. 20:19

Brawo! Udało nam się zebrać wymaganą kwotę z niemałą górką. Już wkrótce na Wasze konto na polakpotrafi.pl przyjdzie wiadomość, w której poprosimy o podanie adresu do wysyłki oraz rozmiaru koszulki. Od momentu gdy dostaniemy te dane, do momentu otrzymania przez Was przesyłki z koszulką/smyczą nie powinno minąć więcej niż 3 tygodnie. Jeśli po tym czasie nie otrzymacie gadżetów - skontaktujcie się z nami pisząc na kontakt@zmieleni.pl. Nie zapomnijcie sprawdzić swojego konta na polakpotrafi.pl, to dla nas jedyny sposób na komunikację z Wami!

Serdecznie dziękujemy! Tak dla JOW!

Funding model: "all or nothing"

To receive funds this project has to reach at least 100% of it's goal before 19.01.2014 18:06