Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Madeleine Pociecha

Madeleine Pociecha

Warsaw, Poland

true or false

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Marzena Dobraczyńska

Marzena Dobraczyńska

Secymin Polski


1650 PLN z 880 PLN

21 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

187%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.02.2018.

Kostiumy i scenografia do spektaklu „Powitanie Wiosny”

O projekcie

Wydarzenie "Powitanie Wiosny" powstało w ramach inicjatywy społecznej i jest pierwszym , wspólnym przedsięwzięciem lokalnej społeczności, zachęcającym do jedności sił i wspólnej walki o wyznaczone cele.

 

Trzonem wydarzenia jest spektakl o tym samym tytule, który wraz z dziećmi z gminy Leoncin przygotowuje Magdalena Pociecha - aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi.

Tematyka przedstawienia jest bardzo wiosenna, pojawią się piosenki, wiersze kultowych polskich autorów, ale rownież autorskie scenki, w których postaramy się poruszyć ważne tematy.

 

Problem stanowi brak jakiegokolwiek budżetu na organizację wydarzenia, na szczęście dzięki życzliwości i zaangażowaniu wielu osób, mimo braku środków mamy pewność, że impreza się odbędzie 24 marca. 

Do pełni sukcesu brakuje nam jednak pieniędzy na kostiumy i scenografię, które znacznie podniosą poziom, dodadzą dzieciakom odwagi, pewności siebie, a dodatkowo poprawią odbiór naszego widowiska.

W żargonie teatralnych często mówi się, że kostium "robi" rolę - kiedy wyobrażam sobie uśmiechy dzieci w trakcie poszukiwań idealnych kostiumów dla każdego z nich, nie mam absolutnie wątpliwosci, że ta zbiórka jest sensowna i potrzebna.

 

Z góry dziękujemy za pomoc !!!

 

 Fragment wiersza "Pierwiosnek" Władysław Broniewski.

 

 

Do ilustracji strony zostały wykorzystane zdjęcia:

Zaprojektowane przez Freepik

Designed by Freepik

Designed by Freepik

Designed by Freepik

Designed by Freepik

Media o Twoim projekcie:

Leoncin powita wiosne

nowodworski.info | 2018-01-19

Na portalu polakpotrafi.pl trwa akcja zbierania środków na kostiumy dla aktorów „Powitanie wiosny”, jaki 24 marca będziemy mogli obejrzeć w Leoncinie. Spektakl to ma być nietypowy i nietypowi będą aktorzy. Za jego realizację zabrała się bowiem profesjonalna aktorka, p. Magdalena Pociecha

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.02.2018 22:10