Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Kolm z Pepito.pl

Anna Kolm z Pepito.pl

Warsaw, Poland

Pepito to sklep internetowy i stacjonarny na warszawskim Ursynowie, w którym oferuję rodzicom przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych książki, gry, puzzle i artykuły kreatywne wyselekcjonowane pod względem edukacyjnym, estetycznym, a jednocześnie w rozsądnej cenie.
Pepito to także miejsce, w którym organizuję zajęcia dla Maluchów, warsztaty dla starszych przedszkolaków oraz spotkania dla rodziców.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18989 PLN z 18100 PLN

120 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.11.2018.

Kosmiczne puzzle i książka dla dzieci

(Noworoczne?) Podsumowanie

Dodano 28.12.2018, godz. 23:34

Chociaż droga na Ziemię była kręta i wyboista, to na szczęście większość osób otrzymała naszą kosmiczną przesyłkę na czas :)

 

Mam nadzieję, że nasz kawałek kosmosu spełnił Państwa i dzieci oczekiwania.

 

Nadal mam kilka maili z prośbą o adres do wysyłki, na które nie otrzymałam odpowiedzi. Jeśli czytasz tę aktualność, a jeszcze nie otrzymałaś/eś naszej przesyłki, to bardzo proszę o bezpośredni kontakt na maila: ania@pepito.pl!

 

 

Tych, którzy przegapili naszą zbiórkę zapraszam na stronę:

 

https://pepito.pl/pl/products/ksiazki/ksiazki-dla-dzieci/-kosmiczny-zestaw-dla-dzieci-puzzle-ksiazka-2141.html

 

gdzie można zakupić kosmiczne puzzle i książkę "Poznaję Układ Słoneczny" już wydane i dostępne od ręki :) Na stronie dostępny jest także pdf do pobrania i wydrukowania z książeczką i scenariuszem zajęć dla animatorów, rodziców, nauczycieli przedszkola.

 

- Ania

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.11.2018 22:10