Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Wass

Piotr Wass

Warszawa, Polska

Nazywam się Kosakovsky! Tworzę muzykę elektroniczną. Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo intensywne (ale płodnie muzycznie), ze względu na przygotowywanie materiału pod moją drugą EPkę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

120 PLN z 3500 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016.

Kosakovsky x Mantra

O projekcie

Razem z niemieckim producentem Robodrumą, przygotowaliśmy 7 premierowych utworów. Na tę chwilę szukamy funduszy, aby dokończyć nagrywanie tego co już zrobiliśmy. Na ten cel potrzebuję 3500 zł. Wierzę, że dzięki Waszej pomocy dokonamy niemożliwego!
Na najnowszym krążku znajdzie się 7 elektronicznych kompozycji, których instrumentalne zajawki możecie usłyszeć tu:

Razem z Robodrumą bardzo byśmy chcieli zamknąć się już w studiu i móc nagrywać nasze kawałki (warstwa liryczna ciągle jest w fazie tworzenia), a od przyszłego roku koncertować z nowym materiałem.

Kim jestem?

Kosakovsky - to freak muzyczny, który już od dziecka podpatrywał grającego tatę (gitarzystę). A jak to mówi stare przysłowie "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci" - syn poszedł w ślady taty i zajął się muzyką. Tekściarz i kompozytor. Pisał utwory m.in. dla amerykańskiego wokalisty Joshuy Robertsa. Laureat konkursu MTV Start by Coca Cola. Perfekcjonista. Jego muzyka zyskała uznanie w oczach producenta - Ricka Nowelsa. O współpracę z nim zabiegają m.in. współpracownicy Christiny Aguilery. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016 09:09