Ładowanie strony

O projektodawcy

Bartłomiej Trela

Tarnów

Biegacz amator. Pokonuje swoje słabości aby pokazać innym że jeśli naprawdę czegoś pragniesz i masz trochę samozaparcia możesz to zrealizować. Staram się zarażać pasją do sportu innych poprzez swoje relacje z biegów, te pisane i wideo.

W ciągu trzech lat od przebiegnięcia pierwszego kilometra ukończyłem 9 maratonów, trzy ponad 100 km Ultramaratony, oraz kilkadziesiąt innych biegów ulicznych i górskich.

Chce zostać pierwszym biegaczem z Astmą który ukończy Ultra-Trail World Tour (Puchar Świata w Ultramaratonach) oraz pierwszym Polakiem, który zdobył Koronę Ziemi pomimo Astmy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3583 PLN z 3500 PLN

45 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.05.2014.

Z Astmą po Koronę Ultramaratonów

Kolejny rok - kolejne wyzwania!

Dodano 13.12.2014, godz. 22:45

Jeszcze rok się nie skończył, a plany na przyszły są gotowe w 90%

Już w marcu kolejne zawody z cylku Ultra Trail World Tour (Korona Maratonów) tym razem 125 km na Gran Canarii

Plany na czerwiec - Mistrzostwa Świata w Chamonix w biegach górskich. Jednak w "Mikołaja" dowiedziałem się że wylosowano mnie do najbardziej upragnionego przez każdego ultramaratończyka, Western State Endurance Run, również zaliczanego do UTWT.
Szanse aby dostać się tam za pierwszym razem są praktycznie żadne. Jednak jakimś trafem zostałem wylosowany z 6601 losów i dołącze do pozostałych 269 zawodników.

Westen State to najstarszy na świecie, liczący 160 km, wyścig w którym wystąpił dopiero jeden Polak. Jest to szansa, której nie można przegapić. Dystans ze Squaw Valley, California do Auburn będzie morderczym wysiłkiem.

Mam nadzieję że wspólnymi siłami uda się zrealizować te cele. Ja na pewno nie odpuszczę i będę walczył do samego końca ;)

Więcej informacji już wkrótce...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.05.2014 18:06