Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Głowacki

Piotr Głowacki

Mysłowice

51 lat, mgr inż mechanik - absolwent AGH Kraków, od 1995r po wszczepieniu rozrusznika pracujący rencista. Aktywny tryb życia pozwala mi lepiej dostrzegać szczególy otoczenia i poznać wielu wspaniałych ludzi.
Często pracuję społecznie i staram się optymizmem zarażać otoczenie :)
Podróżuję, żegluję, fotografuję, uwielbiam oglądać świat z siodełka mojego choppera. Wspinam się w skałach i górach, tych niższych ale też tych najwyższych. Realizuję projekt "Korona Ziemi z Rozrusznikiem"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

635 PLN z 12000 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.03.2012.

Korona Ziemi z „rozrusznikiem”

O projekcie

Cel projektu

Docelowym i nadrzędnym celem projektu jest stworzenie programu aktywizacji pacjentów po wszczepieniu stymulatorów pracy serca tzw. „rozruszników”. Cykl spotkań z ludźmi po takich operacjach, pokazujący im poprzez moje osiągnięcia że ze stymulatorem życie wcale nie musi być ułomniejsze, jest wielkim wyzwaniem. Zdobycie kolejnego ze szczytów Korony Ziemi, jest krokiem do bardziej obrazowego pokazania możliwości pacjenta. Wyprawa na Aconcaguę prowadzona będzie pod kierownictwem znanego i jednego z najlepszych naszych himalaistów, co zwiększa szanse na sukces wspinaczki.

Cykl spotkań, które mam zamiar przeprowadzić, ma doprowadzić do pełniejszej aktywizacji zawodowej pacjentów z rozrusznikiem. Wiele takich osób zostaje rencistami bez wiary w podjęcie pracy. Po kilku pobytach na oddziałach kardiologicznych, zauważyłem że dotychczas nie ma pracy z pacjentem po operacji, jedynie pogadanka z lekarzem, który zaleca ostrożność w obchodzeniu się z rozrusznikiem. Dotarcie do świadomości tych ludzi że rozrusznik to nie margines zawodowy, przełoży się na wymierne korzyści dla całego społeczeństwa - mniejsze koszty utrzymywania osób pozostających na wyłącznym utrzymaniu ZUS-u.
O mnie

Mając rozrusznik od 16 lat, pokonałem wiele barier pozwalających na większą wiarę we własne możliwości. Kilmanjaro zdobyłem za własne środki i zrozumiałem że czas sięgnąć dalej. Obecny projekt – Aconcagua, jest bardziej kosztowny, i bez pomocy wsparcia niemożliwy do zrealizowania. Wierzę że ten i kolejne szczyty są do pokonania, a dzięki waszemu wsparciu będę mógł przekazać to innym zmuszonym żyć z rozrusznikiem.Nagrody

Każdy wspierający, przede wszystkim, otrzyma moją wdzięczność, a także osobistą satysfakcję wynikającą ze wsparcia projektu. Poza tym, każda wpłata na kwotę co najmniej 20zł, spowoduje wpisanie Ciebie, darczyńco, na listę sponsorów wyprawy! Co więcej, ta lista sponsorów będzie stworzona ręcznie, a podczas mojej wyprawy zostanie ona zakopana na szczycie Aconcagua, dzięki czemu będziesz mógł poczuć się, jakbyś osobiście znalazł się na szczycie. Po wyprawie otrzymasz zdjęcie dokumentujące miejsce, gdzie zostanie to zakopane! Oprócz tego, w zamian za wsparcie, możesz otrzymać jedyne w swoim rodzaju zdjęcia, własnoręcznie wykonane znaczki z wyprawy potwierdzające Twoje wsparcie, a także możesz zostać sponsorem głównym wyprawy i umieścić swoje logo na ubraniach wspinaczkowych! Na wyprawę zabiorę także flagę z informacją o wspierających. Oczywiście, podczas projektu spotkań z pacjentami informacje o wsparciu także będą prezentowane.

Dodatkowe informacje

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.03.2012 00:12