Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ztlpoznan

ztlpoznan

Poznań, Polska

Zespół Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego został założony w 1982 roku.
Od momentu powstania przez zespół przewinęły się setki entuzjastów folkloru. Obecnie liczy on 60 członków (studenci wszystkich poznańskich uczelni, młodzież pracująca i ucząca się), którzy pod okiem kierownika artystycznego i choreografa Dariusza Majchrowicza tańczą, śpiewają i bawią się na scenach Polski i świata. Celem działalności i misją grupy jest podtrzymywanie zanikającego folkloru, tradycji ludowych różnych regionów Polski oraz czerpania ogromnej przyjemności i satysfakcji z tych działań.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2263 PLN z 2000 PLN

37 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

113%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.02.2018.

Koncert jubileuszowy 35-lecia ZTL 'Poznań' AWF

O projekcie

 

Zespół Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego został założony w 1982 roku. Od momentu powstania przez zespół przewinęły się setki entuzjastów folkloru.

 

Z okazji jubileuszu 35-lecia Zespołu chcemy przedstawić widzom dorobek artystyczny z całego okresu naszej działalności. Odbędzie się koncert jubileuszowy na którym pokażemy nasze najlepsze choreografie. Na scenie wystąpią nie tylko tancerze, którzy aktualnie tańczą w Zespole, ale również oldboy`e tzn. tancerze którzy już dawno pożegnali się z Zespołem. Będzie to koncert pełen wspomnień, z dawką dobrego polskiego folkloru. Nasz choreograf tworzy choreografie złożoną ze wszystkich góralskich regionów, które mamy w naszym dorobku. Będzie to mini spektakl na którym chociaż na chwilę widzowie będą mogli się przenieść do góralskiej izby i podpatrzeć jak to dawniej bawili się górale z różnych regionów. 

 

 

Podczas koncertu, Zespół będzie przechodził weryfikację CIOFF (International Council of Organizations of Folklore Festivals and Folk Arts), dlatego chcemu dołożyć wszelkich starań, aby ten koncert był wyjątkowy w każdym calu. 

 

Niestety finansowo nie jesteśmy w stanie sami pokryć kosztów całego koncertu. Pozyskane pieniądze pozwolą nam bez przeszkód zrealizować jubileuszowy koncert na najwyższym poziomie, dla  naszych widzów oraz komisji weryfikacyjnej. Wszystkie osoby pracujące przy koncercie jubieluszowym są wolonatriuszami: są to byli i aktualni członkowie, przyjaciele i sympatycy Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF.

 

 

 

Nasza stała publiczność wie, że za każdym razem staramy się pokazać to co w folklorze jest najpiękniejsze. Niepowtarzalną atmosferą jaka wytwarza się podczas jubileuszu chcemy oczarować wszystkich widzów. Stąd zwracamy się z prośbą o pomoc, abyśmy mogli ponownie oczarować folklorem. 

 

 

Niepowtarzalną atmosferę folkloru w naszym Zespole, bliżej można poczuć tutaj:
~Strona Zespołu

~Facebook Zespołu

~Instagram

Wszystkie nagrody dla naszych daroczyńców zostaną przekazane/opublikowanie do miesiąca po zakończeniu projektu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.02.2018 22:10