Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kuba Kocięba

Kuba Kocięba

Wroclaw, Poland

Lubię tworzyć we wszystkich możliwych sferach: muzyka, grafika, video , tekst, improwizacja sceniczna, fotografia, nowe idee zmieniające świat...
Z naciskiem na dźwięki i tekst.

Programuję.
W wolnych chwilach gram i śpiewam,
kopię/oglądam piłkę, lubię sport.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2228 PLN z 1800 PLN

57 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

123%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2015.

Koncert Anger Management dla Adasia Dubińskiego

O projekcie

Cześć!


Jesteśmy zespołem grającym rock, blues i funk z Wrocławia. Część z nas pracuje, część jeszcze studiuje. Mamy róźne poglądy i każde pochodzi z innego zakątka Polski. Ale łączy nas jedno... Naszą pasją jest muzyka. Uwielbiamy grać na żywo i rozgrzewać publikę do pozytywnej vzerwoności we wspólnej zabawie.

Część naszej muzyki możecie posłuchać pod 

adresem: http://soundcloud.com/ambandpl.

Chcemy przy tym pomagać innym. W zeszłym roku zagraliśmy dla 2 osób i udało nam się zgromadzić na koncertach prawie 3 tys. zł pomocy, darowizn ludzi dobrej woli.

Dziękujemy Wam za to! 

Idziemy na przód, jeszcze ambitniej i z pełną werwą.

Po raz pierwszy startujemy na PolakPotrafi.pl licząc na Twoją pomoc.

W tym projekcie zbieramy na organizację kolejnego koncertu, na którym chcemy wesprzeć Adasia.


Adaś kończy właśnie II klasę gimnazjum. Jest bratem naszej koleżanki, porusza się na wózku inwalidzkim. Jego chorobę nazywają Zespołem Piramidowo - Móżdżkowym.

Jego marzeniem jest specjalny rehabilitacyjny rowerek trójkołowy, na który jego rodzice zbierają środki już od roku.

 - Ten rower to specjalistyczny sprzęt medyczny przeznaczony dla dzieci z niedowładem kończyn górnych i dolnych. Dzięki napędowi stymuluje ruch kończyn i jednocześnie pozwala na jazdę, a tym samym na rehabilitację ruchową na wolnym powietrzu. Kosztuje 9 tysięcy. Jak kupimy ten rowerek, to pewnie będziemy zbierać je [nakrętki - przypis. projektodawcy] dalej, ponieważ Adaś musi mieć ciągłą rehabilitację, a ona jest kosztowna. Trzy, cztery razy w roku jeździmy na turnusy rehabilitacyjne, a jeden taki dwutygodniowy to koszt paru tysięcy złotych. Korzystamy oczywiście z 1%, z darowizn, ale wydatki na Adasia niestety są duże i będą rosły, przecież Adaś się rozwija i rośnie jak każde dziecko - mówi pani Elżbieta, mama Adasia oraz trojga jego rodzeństwa.

Dlatego my...

Zrobimy to co potrafimy najlepiej. Zagramy radosne i mocne dźwięki dla Adasia i zarazem pomożemy uzbierać (przynajmniej) na rowerek. Chcemy, żeby poczuł też, że to takie jego wydarzenie i że nie jest sam! 

Wstęp na imprezę będzie darmowy. Ustaliliśmy termin na 19.06. Miejsce to klub Liverpool we Wrocławiu.

Oczywiście muzyka to nie wszystko. Planujemy również aukcję charytatywną z gadżetami zespołowymi i nie tylko. 

I teraz kluczowa kwestia...

Lwia część zbieranej kwoty potrzebna jest na zamówienie kubków z nadrukiem, które mają być "cegiełką" podczas koncertu na nasz szczytny cel.

Produkcja 200 kubeczków to około 1500 zł. Z doświadczenia wiemy, że chętniej "dorzucamy się" na coś, kiedy sami dostajemy coś w zamian. Dlatego też właśnie zaplanowaliśmy taki a nie inny sposób pomocy i... potrzebujemy Twojego wsparcia! Sami nie udźwigniemy tego!

Pozostałe koszty to koszty organizacyjne samego wydarzenia. Jeśli zbierzemy więcej pieniędzy to zainwestujemy w ciekawsze kubki, wykonamy rubber-bandy na rękę lub powstanie limitowana seria koszulek. Jesteśmy też otwarci na pomysły z zewnątrz.

W mega optymistycznej opcji dotłoczymy dodatkową serię płyt z muzyką Anger Management. Poprzednia partia (125 sztuk) była cegiełką na jednym z koncertów i rozeszła się błyskawicznie niemalże w całości. Zostały ostatnie 3 sztuki.

 

Wszystko co zbierzemy podczas koncertu 19.06 będzie przekazana rodzicom Adasia.

Chcemy dotrzeć tak daleko jak to możliwe, dlatego apelujemy o aktywną pomoc. Prosimy nie tylko o wpłaty, ale również o roznoszenie wieści i linka z adresem tego projektu gdzie tylko się da. Do waszych domowników, przyjaciół z FB, sąsiadów, szefów i współpracowników, instruktorów fitnessu, znanych Wam sławnych ludzi....

Pamiętajcie....

Każde dobro, które czynimy mnoży się i wraca do nas ;).

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2015 18:06