Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Leśniewicz

Marcin Leśniewicz

Pabianice, Polska

Witam.Nazywam się Marcin Leśniewicz. Mam 40 lat żonę i dwoje dzieci.Teraz w roku 2017 postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i zwolniłem się z pracy w fabryce żeby przez całe dni móc stworzyć wymarzone dzieło.Zainwestowałem w program i tablet graficzny .Po siedmiu miesiącach miałem skończoną pierwszą (z trzech ) część o tytule "Ogród Anty magii"-część pierwsza - "Podrzucone zaklęcie" i całą księgowość świata i postaci w średniowiecznych krainach pełnych magii i tajemniczych istot.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

746 PLN z 18000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.01.2018.

komiks 'Ogród Antymagii'

O projekcie

Witam serdecznie ! 

Nazywam się Marcin Leśniewicz i zjawiłem się tutaj by zaprosić wszystkich Was  do wsparcia mojego projektu wydania komiksu pt. " Ogród Antymagii "  część pierwsza - " Podrzucone Zaklęcie ". Jest to opowieść z gatunku fantasy o Magu banicie który eksperymentował z " Magią Niestabilną " przez co został wygnany ze stolicy z rannym synem - który ucierpiał przez tę właśnie magię.

                                                                                

 Desperacja i chęć zemsty sprawia że zaczyna współpracować ze strzygą zwaną - Siewcą Zaklęć                                                               

 Moja droga artystyczna - widzialna, zaczęła się po wojsku w 1998 r.. Miałem wtedy wystawę swoich prac w SKK " Barak " w Pabianicach. Były to szkice i pojedyncze rysunki które wykonałem w wojsku i po nim. Były też krótkie komiksy. Po założeniu rodziny 14 lat rysowałem "do szuflady"

                                                                          

 

W końcu zwolniłem się z pracy w fabryce by dać wszystko z " ukrytego artysty"  wewnątrz mnie i przez siedem miesięcy tworzyłem pierwszą część mojego dzieła .Rodzina i przyjaciele bardzo mnie wspierali  w tym przedsięwzięciu . Żeby wydać komiks-1000 egzemplarzy potrzebuję 18000 zł. Jeśli się to uda, nie tylko spełnię największe artystyczne marzenie ale to otworzy mi drzwi do zawodu rysownika komiksowego i możliwość dalszego rozwoju w tym ekscytującym świecie rysowania i projektowania. Zapraszam wszystkich do wsparcia tego projektu który bez Was - po prostu przeminie a dzięki  Wam ujrzy światło dzienne i dołączy do dzieł polskich rysowników komiksu . Podaję adres stronki na którą wrzucam różne rysunki-zaznaczam jednak że moje umiejętności od pół roku bardzo się zwiększyły!Komiks będzie miał 120 stron w kolorze o rozmiarach 165x235 i twardą okładkę.

http://marcinlesniewicz.pl.tl/Strona-startowa.htm

 W wywiadach :

http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/walczy-o-siebie.html

http://pabianice.tv/magiczna-zbiorka-marzen/

http://promok.pl/player/?id=2865

       dodatkowo można mnie znaleźć na Facebooku 

https://www.facebook.com/marcin.lesniewicz.712  

Partnerzy Projektu :

                                                

Media o Twoim projekcie:

Ludzie i ich pasje.Marcin Leśniewicz.

promok.pl | 2017-12-05

Jak to wszystko się zaczęło?Kto odkrył i dał rady do dalszej drogi twórczej?

Magiczna zbiórka marzeń

pabianice.tv | 2017-11-29

Rysuje od dziecka.Mówi że szkicowanie to nieodłączna część jego życia,która rozwija się wraz z nim.Pabianiczanin Marcin Leśniewicz chce zabrać czytelników swojego komiksu do magicznej krainy.

Walczy o siebie

www.zyciepabianic.pl | 2017-11-28

Pabianiczanin jest po 40. i nie ma pracy, a właściwie to etatowej roboty. Tę rzucił 7 miesięcy temu. Fizyczna robota w magazynie firmy na Zatorzu dawała mu kasę na opłacenie rachunków, ale zabierała czas, zdrowie i duszę. 40-latek miał tego dość, stwierdził, że szkoda mu życia i postanowił wreszcie

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.01.2018 22:10