Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kollabo

Kollabo

Warszawa

Kollabo to portal społecznościowy zrzeszający artystów tworzących hip hop w Polsce! Mamy już prawie 3000 zarejestrowanych użytkowników i najwyższa pora zmienić witrynę na o wiele bardziej funkcjonalną. Potrzebujemy Twojej pomocy!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3356 PLN z 3000 PLN

102 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2012.

Kollabo - Sieć społecznościowa łącząca artystów

O projekcie

VNM, Bisz, PeeRZet, Dj Ike, The Pryzmats i wielu innych już nas wspiera! Dzięki!

Naszą ideą jest stworzenie miejsca, w którym artyści oraz inni którzy pragną tworzyć muzykę będą w stanie swobodnie wymieniać się, komentować, usprawniać swoją twórczość oraz pozyskiwać nowe kontakty w branży muzycznej.


Kilka miesięcy temu wystartowaliśmy z pierwszą odsłoną Kollabo www.kollabo.pl - portalem społecznościowym, który zrzesza artystów hip hopowyc w Polsce. Po kilku miesiącach udało nam się przekonać do siebie ponad 2500 artystów z całej Polski, a sam portal generuje ponad 200 000 odsłon miesięcznie. Na portalu można uczestniczyć w dyskusjach na forach, dodawać artykuły, utwory mp3 (oraz z witryn typu Soundcloud itd), komentować i dodawać teledyski, rozmawiać na chacie itp. Znamy zalety aktualnej wersji Kollabo, ale jesteśmy coraz bardziej świadomi jej niedociągnięć i dlatego chcemy w pełni wykorzystać potencjał sieci społecznościowej, żeby wszystkim żyło się lepiej. Możesz używać Facebooka jako artysta, ale przyznasz że oferuje on bardzo limitowaną komunikację na linii artysta-artysta + artysta-fan + fan-artysta. My mamy zamiar to zmienić i dać Wam pełne spektrum możliwości. Będziemy w stanie stworzyć portal dzięki któremu będziesz codziennie poznawał nowych artystów i miejmy nadzieję zaowocuje to dobrymi kolaboracjami!

Do tego niestety potrzebujemy Waszej pomocy, bo uruchomienie nowego Kollabo trochę kosztuje... Z drugiej strony jednak wiemy, że wiele osób w Polsce może potrzebować takiego portalu i dlatego zwracamy się do Was o wsparcie!

KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY! MOŻESZ DAĆ 1PLN? 2PLN? 5PLN? JEŚLI KAŻDY Z KOLLABO TAK ZROBI TO STAWIAMY NAJLEPSZY SERWIS O RAPIE W POLSCE!


Mamy zamiar poprawić wyszukiwanie artystów, komunikację między artystami, artykuły, blogi, chaty, forum oraz stworzyć o wiele bardziej przejrzysty layout i design Kollabo. Uważamy, że warto zainwestować to w trochę czasu widząc, że nasza inicjatywa cieszy się sporym zainteresowaniem wśród odbiorców. Pytacie na co nam aż tyle pieniędzy? Unikalny kod PHP kosztuje 700$ czyli w przeliczeniu na polskie złote to ok. 2200 pln i potrzebujemy dodatkowo serwera, hostingu oraz dobrego grafika. I mnóstwo wolnego czasu. Na te wszystkie elementy przeznaczymy środki z Waszych dotacji więc otrzymujecie 100% wkładu za 100% wsparcia. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych redaktorów, recenzentów, moderatorów do współpracy - piszcie swoje zgłoszenia na info@kollabo.pl !

Jeśli interesujecie się muzyką, jesteście otwarci na nowe kolaboracje i wspieracie naszą inicjatywę - prosimy o Wasze dotacje!

Dzięki!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2012 00:12