Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Warszawski Klub Kolarski

Warszawski Klub Kolarski

Warszawa

Warszawski Klub Kolarski powstał w 2002r.
Od 2005r. nasz klub organizuje Puchar Mazowsza MTB.
Od 2007r. prowadzimy szkolenie młodzieży organizując treningi, zgrupowania i wyjazdy na zawody.
W 2010 roku nasz zawodnik Konrad Gorzelak zdobył mistrzostwo Polski MTB w kategorii juniorów młodszych.
W 2011 roku, z naszej inicjatywy powstała ogólnopolska akcja: Otwarte Treningi MTB - Polska na Rowery.
W 2014 zawodniczka WKK Ola Klimczak wywalczyła tytuł mistrzyni Polski MTB XC juniorek młodszych.
W 2015 roku Klaudia Czabok została wicemistrzynią Polski w juniorkach a Ania Gdańska wicemistrzynią w juniorkach młodszych. Ania dodatkowo wywalczyła brązowy medal górskich mistrzostw Polski nas szosie.
Klub zrzesza 150 zawodników od żaka po mastersa.
WKK jest czołowym klubem MTB szkolącym młodzież w Polsce.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

34255 PLN z 30000 PLN

138 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.05.2015.

Kolarskie cztery kółka

O projekcie

Celem projektu jest zakup auta. Nie, nie żadnej luksusowej limuzyny jak w ZUS-ie ;-)

Nasze potrzeby są znacznie skromniejsze. Zupełnie wystarczający będzie używany bus. Planowany jest Sprinter, taki jak używamy obecnie, tylko z cztery lata młodszy (obecne auto jest rocznik 2001 i już nie zawsze bezawaryjnie dowozi dzieciaki na start).

Zebranie zaplanowanej kwoty 30.000 zł pozwoli kupić sprawne auto. 
Jeżeli zebrana kwota przekroczy minimum, to dodatkowe środki pozwolą kupić auto młodsze nie o 4 lata, a może o 6 czy 8 lat.
Jest na prawde potrzebne, żeby młodzież trenująca w Warszawskim Klubie Kolarskim mogła bezpiecznie dojeżdżać na zawody zlokalizowane w różnych rejonach Polski. Aby ich treningi i wysiłek włożony w przygotowania do startów nie poszedł na marne.

Warszawski Klub Kolarski jest czołowym klubem w Polsce specjalizującym się w szkoleniu młodzieży w kolarstwie górskim.
Powstał w 2002 roku. Zrzesza ponad stu zawodników, współpracujemy blisko z rodzicami, organizuje treningi i lokalne zawody kolarskie dla młodzieży.
Klub posiada wielu sympatyków, fanów i kibiców. Gromadzi w okół siebie społeczność warszawskich kolarzy.
Polskie kolarstwo w ostatnim czasie odnosi historyczne sukcesy (mistrzostwo świata Michała Kwiatkowskiego, wygrane etapy na Tour de France Rafała Majki).
Nasza dyscyplina przeżywa swój boom, dlatego liczymy na to, iż kibice wesprą młodych adeptów klubu w realizacji ich marzeń. 

Celem i sensem wielu godzin trenigów oraz przygotowań, są starty w zawodach. Żeby w nich wystartować, trzeba jednak dotrzeć na start. Do tego właśnie potrzebne nam jest sprawne auto.

 

Błażej Maresz

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, menedżer sportu i trener kolarstwa. Twórca Warszawskiego Klubu Kolarskiego, cyklu zawodów Puchar Mazowsza MTB i projektu otwartych treningów MTB. Jego pasją jest praca z młodzieżą, wymyślanie i realizowanie różnorakich projektów społecznych.

Justyna 'Tina' John

Magister wychowania fizycznego, dietetyk i dyplomowany instruktor kolarstwa. Od 2007 roku związana ze środowiskiem kolarstwa grawitacyjnego jako zawodnik kolarstwa zjazdowego (downhillu) i redaktor internetowego magazynu rowerowego 43ride. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Pucharu Beskidów. Od 2013 roku prowadzi w Warszawskim Klubie Kolarskim sekcję kolarstwa grawitacyjnego dla dzieci i młodzieży, pomaga w organizacji zawodów oraz wspiera działania na rzecz wychowania poprzez sport. Jej ulubionym miejscem do jazdy jest wiślański Stożek i Czarna Góra (Sienna). W Warszawie najczęściej trenuje na Kopcu Powstania Warszawskiego. Prywatnie lubi gofry, dobrą muzykę, malarstwo holenderskie i swojego psa- westie.

Piotr Abramczyk

Trenował kolarstwo górskie, szosowe oraz przełajowe w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Nie obce mu są zarówno trasy w Karkonoszach jak i trasy w Górach Skalistych stanu Kolorado czy Utah. Wielokrotny Mistrz Warszawy i Makroregionu Mazowieckiego w kolarstwie górskim. Ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego, a wiedzę z zakresu wychowania fizycznego szlifował na Warszawskim AWFie. Rower to dla Piotra nie tylko rama i dwa koła, to styl życia i wieloletnia pasja.
On też potrafi odpalić aktualnie używanego busa, jak choćby w dniu zdjęć, kiedy bus nie miał na to ochoty ;-)

 

Rękawiczki Kadry Polski
Oryginalne rękawiczki kadrowe, prosto ze zgrupowania Kadry Polski

 

Skarpetki Kadry Polski
Oryginalne kadrowe skarpetki, styl i moc ;-)

Pamiątkowy kubek z akcji "Kolarskie cztery kółka"

Niepowtarzalny kubek, z limitowanej edycji, zaprojektowany specjalnie dla wpierających akcję.

 


Trening szosowy
Pod okiem klubowego trenera, można będzie zapoznać się z podstawami jazdy "na szosie". Zmiany, rant, wachlarz... to wszystko będzie!Brelok utrzymany w tematyce kolarskiej
Kolarski breloczek z kartą-podziękowaniem. Breloczek dobrze się sprawdzi przypięty do kluczy, a karta np. jako zakładka do książki.

 

Oryginalny kolarski bidon
Bidon kolarski, wykonany przez firmę Elite, od naszego partnera - AirBike


Profesjonalny trening MTB
Godzina terenowych zmagań i doskonalenia techniki jazdy pod okiem trenera WKK

 

Trening na Torze Kolarskim w Pruszkowie
Tor to nie beczka śmierci, ale też robi wrażenie. Godzina treningu pozwoli poczuć prędkość, emocje oraz liznąć podstawy techniki jazdy na torze.


Serwis roweru w AirBike Shimano Service Center
Oddaj swój rower w ręce profesjonalnych mechaników z serwisu AirBike, korzystając ze specjalnej zniżki dla wspierających projekt.

 Dopasowanie roweru w BGFit Studio AirBike
Usługa BGFit polega na precyzyjnym i bardzo indywidualnym dopasowaniu roweru do użytkownika. Pomaga jeździć efektywniej i z większym komfortem.

Książka "Szkoła Życia" autorstwa Mai Włoszczowskiej
Książka opowiadająca o treningach i życiu Mai Włoszczowskiej, srebrnej medalistki olimpijskiej z Pekinu, Mistrzyni Świata i Europy.

 

 


Kombinezon kadry Polski
Oryginalny kolarski kombinezon Kadry Polski z podpisami Mai Włoszczowskiej, Ani Szafraniec, Oli Dawidowicz i Marka Konwy

Czas realizacji nagród planujemy na okres czerwiec - wrzesień 2015

 

 

Strona www: www.wkk.waw.pl

Mail: bmaresz@o2.pl

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.05.2015 20:08