Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Edyta Obudzińska

Edyta Obudzińska

Radzymin

Cześć!
Ukończyłam finanse i rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadziłam rodzinną firmę przez 2 laty, lecz stwierdziłam, że chce otworzyć coś swojego. Uwielbiam sport i trenowałam piłkę ręczną przez 7 lat. Moją aktualna pasją są motocykle dlatego robię prawo jazdy kategorii A.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10 PLN z 110000 PLN

1 Wspierający

28 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.09.2020.

EMKlub Karaoke

O projekcie

Stwórzmy razem miejsce, w którym będziemy się dobrze bawić i zachwycać znajomych własnych wokalem!

 

Największe pokoje karoke mogą powstać przy Twojej pomocy. Moim celem jest stworzenie miejsca, gdzie każda grupa wiekowa będzie się dobrze czuła i miała możliwość spędzania czasu w grupie przyjaciół.

 

Kim jestem?

 

Nazywam się Edyta i jestem absolwentką kierunku finanse i rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego. Przez 2 lata prowadziłam własną firmę, niestety przez koronawirusa musiałam zawiesić swoją działalność.

 

Pomysł na otwarcie klubu karaoke zrodził się w mojej głowie 3 lata temu, kiedy planowałam podróz do Azji. Stwierdziłam, że jest to fajna rozrywka, której u nas brakuje, a jest bardzo popularna na całym świecie. Od tamtej pory przygotowywałam plan, a teraz nadszedł czas, żeby wcielić go w życie!

 

Opis projektu:

 

EMKlub Karaoke będzie największym lokalem karaoke w Polsce.  Specjalnie przygotowane do śpiewania pokoje będzie można zarezerwować, aby spędzić czas na świetnej zabawie w gronie znajomych.

 

Wszystkie pokoje będą posiadały najwyższej klasy nagłośnienie oraz mikrofony, aby zapewnić rozrywkę na jak najwyższym poziomie. Pomieszczenia będą dodatkowo wyciszone, a dzwi dźwiękoszczelne, tak aby grupy śpiewających nie przeszkadzały sobie wzajemnie.

 

Baza piosenek zawiera 2079 utworów polskich jak i zagranicznych. Na bieżąco jest aktualizowana i poszerzana.

 

Skąd wziął się pomysł?

Od kilkunastu lat interesuje mnie kultura wschodu oraz wszystko co związane z Chinami, Koreą i Japonią. Przez 1,5 roku uczyłam się języka chińskiego. Planując podróż do tego kraju przeglądałam atrakcje lokalnej społeczności. W ten właśnie sposób dowiedziałam się o pokojach karaoke i postanowiłam otworzyć taki klub w Warszawie.

 

Zdjęcie poglądowe aby lepiej zobrazować jak mają wyglądać moje pokoje karaoke :)

Źródło: google.com/images

 

Budżet projektu:

  • wynajem lokalu
  • przystosowanie go do działalności
  • zakup sprzętu nagłaśniającego
  • zakup mikrofonów
  • wyciszenie pomieszczeń
  • zakup oprogramowania oraz inne bieżące wydatki

Koszty otwarcie klubu w Warszawie są bardzo wysokie. Miejsce musi być wystarczająco przestronne oraz dobrze zlokalizowane, tak aby zapewnić rozrywkę na jak najwyższym poziomie. Jesli chodzi o finansowanie 50% środków zapewniam ja, druga połowa zależy od powodzenia zbiórki :) 

 

W przypadku zebrania większej kwoty niż zakładałam, powstanie większy lokal z większą ilością pokoi, tak aby jak największa ilość osób mogła bawić się w tym samym czasie.

 

W razie wszelkich pytań, propozycji albo nowych pomysłów proszę o kontakt na adres email: emklubkaraoke@gmail.com

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.09.2020 22:10