Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Klub Best & Vehikuł Czasu

Klub Best & Vehikuł Czasu

Września & Gniezno

Klub Best Września i Vehikuł Czasu Gniezno to nie tylko dwa lokale muzyczne - to grupa ludzi, która co weekend dzieli się z Klubowiczami najlepszą muzyką, tańcem, uśmiechem i pozytywnym nastawieniem podczas wspólnych imprez.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

3970 PLN z 30000 PLN

24 Wspierający

25 h do zakończenia

13%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.06.2020.

Klub Best i Vehikuł Czasu - wesprzyj swoją imprezę!

O projekcie

 

KLUB BEST WRZEŚNIA 

Jako Klub Best we Wrześni istniejemy już 20 lat - w tym roku obchodziliśmy okrągłe urodziny. Tak długie funkcjonowanie w ramach jednej marki to klubowy ewenement na skalę Polski. W tym czasie przez nasz lokal przewinęło się wielu genialnych artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, których występy elektryzowały publiczność. Antoine, Gromee, Filatov & Karas, Drilla, Honey M, Neevald, Matush i wielu, wielu innych niejednokrotnie rozgrzewali klubowy parkiet do czerwoności. 

 

 

VEHIKUŁ CZASU GNIEZNO

Vehikuł Czasu to unikatowe miejsce na mapie Gniezna, które w zeszłym roku obchodziło dziewiąte urodziny. Doskonała atmosfera, wysoka jakość i cykliczne występy gwiazd muzyki popularnej to wizytówka tego miejsca. Na gnieźnieńskiej scenie klubowej wystąpili między innymi Stachursky, Cleo, Lanberry, Ewelina Lisowska, Norbi, Nowatori i wielu innych,              z którymi mieliśmy okazję bawić się w rytm najgorętszych muzycznych hitów. 

 

DZIĘKUJEMY WAM!

To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie Wy, kilka pokoleń świetnych klubowiczów, z którymi bawimy się co weekend na imprezach. Dlatego też zwracamy się do Was teraz z prośbą o pomoc.

 

PROSIMY O WSPARCIE

 Aktualna sytuacja związana z pandemią, nie pozwala na normalne funkcjonowanie naszych klubów. Pomimo, w miarę możliwości, wykonywanej pracy zdalnej, wielu pomysłów i naszych chęci, w chwili obecnej lokale mają zerowy przychód - przy okazji generując wiele kosztów stałych. 

 

W związku z tym, w ramach wsparcia, zachęcamy do wrzucenia kilku złotych w wirtualną puszkę i zgarnięcia jednego z profitów w ramach 5 poziomów:

  

Poziom 1 - 10 złotych i więcej - Dwie wejściówki na dowolną imprezę.
Poziom 2 - 50 złotych i więcej - Dwie wejściówki na dowolną imprezę + dwa wybrane przez Was koktajle z aktualnej karty menu.
Poziom 3 - 100 złotych i więcej - Dwie wejścowki na dowolną imprezę + bon za 120% kwoty wpłaconej.
Poziom 4 - 200 złotych i więcej - Cztery wejściówki na dowolną imprezę + darmowa rezerwacja loży na wybraną imprezę + bon za 120% kwoty wpłaconej.
Poziom 5 - 500 złotych i więcej - Karta VIP uprawniająca do każdorazowego wejścia za darmo + darmowa rezerwacja loży na wybraną imprezę + bon za 120% kwoty wpłaconej. 

 

Vouchery ze wszystkich poziomów wysyłamy do Was drogą poczty elektronicznej. Aby użyć vouchera należy go wydrukować i okazać kasjerowi przy wejściu do lokalu.

 

NA CO PRZEZNACZYMY ZEBRANE ŚRODKI?

Celem tej zbiórki jest zebranie funduszy na opłacenie części generowanych kosztów stałych.

 

  KONTAKT

Jeżeli masz jakieś pytania, lub inne pomysły na wsparcie naszego klubu, napisz do nas na naszym fanpage'u na FB:

 

https://www.facebook.com/KlubBestWrzesnia/

https://www.facebook.com/VehikulCzasuGniezno/ 

 

Możesz też skontaktować się z nami drogą e-mail: vehikulczasu.klubbest@gmail.com

 

#zostańwdomu

 

Do zobaczenia!

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.06.2020 08:08