Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Aktywni-Kreatywni

Aktywni-Kreatywni

Kamionka, Polska

Jesteśmy grupą stypendystów Nidzickiego Funduszu Lokalnego.
Chętnie uczestniczymy w życiu kulturalnym i naukowym lokalnej społeczności. Jako aktywni i kreatywni ludzie lubimy podejmować różne wyzwania, tak aby zmieniać naszą lokalną rzeczywistość na lepszą.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3121 PLN z 3000 PLN

18 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.04.2018.

Klockolandia-niesamowita przestrzeń do twórczej zabawy

O projekcie

"Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał się tym, kim stać się może"

J. Korczak 

 

Jesteśmy stypendystami Nidzickiego Funduszu Lokalnego. Aktywnie uczestniczymy w życiu kulturalnym i społecznym naszego regionu. Chcemy razem z Wami zrealizować kolejną wspaniałą inicjatywę. Tworzymy innowacyjną przestrzeń edukacyjną dla najmłodszych, w której dzieci będą aktywnie spędzać czas rozwijając swoją kreatywność, wyobraźnię i twórcze myślenie. 

 

Nasz pomysł to KLOCKOLANDIA, wyjątkowa przestrzeń znajdująca się w Garncarskiej Wiosce, w Kamionce k/Nidzicy. W Klockolandii znajduje się siedem drewnianych, kolorowych domków, które wyposażone w tysiące klocków będą doskonałym miejscem do zabawy. Dzięki Państwa wsparciu, chcemy aby każdy domek wypełnił się najróżniejszymi klockami, tak aby każdy maluch znalazł coś dla siebie. Dla dzieci w wieku przedszkolnym to właśnie zabaw jest najbardziej naturalną i skuteczną metodą uczenia się i poznawania świata. W Klockolandii każde dziecko będzie mogło rozwinąć swoją wyobraźnię, kreatywność oraz twórcze myślenie. Zajęcia z wykorzystaniem klocków rozwiną w dzieciach myślenie przestrzenne, zdolności manualne, cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu oraz umiejętność planowania. 

 

Z klocków można coś ułożyć, całe miasto można stworzyć,

 

Moglibyśmy wciąż budować i wymyślać, konstruować,

 

Bo na klocki chęć nie mija, wyobraźnia się rozwija.  

 

 

 

Dzięki Państwa pomocy chcemy uzbierać kwotę 3000,00 złotych, za którą zakupimy wiele wspaniałych klocków. 

 

A jeśli uda nam się zebrać więcej? Będziemy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni! Każda dodatkowa wpłata to kolejne możliwości zabawy w Klockolandii.

 

W podziękowaniu za wsparcie, przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe nagrody m.in:

  • imienne podziękowanie
  • kolorowanki z Garncarskiej Wioski
  • książeczki "Unikata" z autografem autorki Janki Malinowskiej
  • książki "Święty Mikołaj" z dedykacją od autorki Moniki Mazurczak-Kaczmaryk
  • zabawy w Klockolandii z animatorem
  • regionalny obiad w gospodzie "Ptasie Radio" w Garncarskiej Wiosce
  • zwiedzanie Rajskiego Ogrodu w Kamionce z przewodnikiem
  • sesja zdjęciowa w Klockolandii i Rajskim Ogrodzie, którą wykona jedna z naszych stypendystek

 

Jesteśmy grupą stypendystów Nidzickiego Funduszu Lokalnego. Jako aktywni i kreatywni młodzi ludzie lubimy podejmować różne wyzwania, tak aby zmieniać naszą lokalną rzeczywistość na lepszą. Mamy już kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu wydarzeń o charakterze edukacyjnym, kulturalnym i charytatywnym.

 

Stowarzyszenie Nidzicki Fundusz Lokalny jest dobroczynną organizacją, która działa od 1999 roku. Cztery główne obszary działania Funduszu to: prowadzenie Programów Stypendialnych dla uczniów i studentów, wspieranie finansowo i organizacyjnie inicjatyw lokalnych w województwie warmińsko-mazurskim, realizowanie programów edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży, promowanie działalności charytatywnej.

 

Szczególną aktywnością Funduszu Lokalnego jest Niezapominajka - dom pracy twórczej dla dzieci i młodzieży, który działa od 4 maja 2013 roku w Kamionce k/Nidzicy. Jest to miejsce aktywności. kształcenia kreatywności młodych ludzi oraz rozwijania ich pasji, zgodnie z zasadą J. Korczaka "Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko trochę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało".

 

Więcej o nas:

- strona Nidzickiego Funduszu Lokalnego, 

- Nidzicki Fundusz Lokalny na Facebook`u

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.04.2018 22:10