Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wtorkowe Blogowanie

Wtorkowe Blogowanie

Katowice, Polska

Z tej strony dwie różne dziewczyny, które wspólnie za pomocą bloga chcą przekazać mnóstwo pozytywnej energii i motywacji do działania oraz spełniania marzeń.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

407 PLN z 1800 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.06.2016.

Klasa na przerwę!

O projekcie

Naszym marzeniem, jest odnowienie jednego z pomieszczeń szkolnych VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Długosza w Katowicach. Kiedyś mieścił się w nim  sklepik, dlatego sala dostosowana jest do naszych potrzeb (są tam gniazdka, dostęp do wody). W późniejszym czasie służyła jako kącik regionalny, jednak nikt się nim nie interesował i teraz stoi pusta, z kilkoma eksponatami w środku ( co można zobaczyć na video). 

 

  

Podstawówki i gimnazja mają świetlice. Inne szkoły średnie mają bufety, sklepiki, stołówki... w naszym liceum brakuje takiego miejsca. Chcemy stworzyć coś w rodzaju azylu. Miejsca, w który uczniowe będą mogli przyjść odpocząć, porozmawiać. W deszczowe dni poczekać na autobus. Zjeść coś, napić się herbaty. Pouczyć się lub poczytać książkę, a jeśli nie chodzą na religię, to poczekać na kolejną lekcję.

 

  

    Agata Hybszer: Jestem uczennicą II klasy tego liceum i dlatego tym bardziej zależy mi żeby coś w nim ulepszyć. Mam wiele zainteresowań: siatkówka, szycie na maszynie, rysowanie, malowanie, makijaż, przerabianie starych rzeczy czy też tzw. DIY, wystrój wnętrz i od jakiegoś czasu ciągnie mnie również do fotografii. Od prawie 5 lat jestem też wolontariuszką w Fundacji Pomocy Dzieciom ULICA. Najważniejsze w życiu jest dla mnie szczęście i spełnianie marzeń – bo przecież bez marzeń życie byłoby nudne.  

 

 

  Natalia Szlęzak: Ja również z Fundacją Pomocy Dzieciom ULICA inspiruję do  spełniania marzeń. Uwielbiam marzyć, poznawać nowe miejsca i ludzi,  słuchać muzyki, podejmować kolejne wyzwania oraz pracę z dziećmi i młodzieżą. Też, tak jak Agata, chciałabym być w II klasie liceum. Niestety, te czasy już dawno za mną ;) Na szczęście mogę pomóc Agacie w pozytywnych zmianach w jej szkole. Pamiętaj: życie ma tyle kolorów, ile potrafisz w nim dostrzec.

 

   

 

 

 

120% - dywan i radio

150% - odnawiamy podłogę

 


 

Szkoła nie ma funduszy aby wesprzeć nasz pomysł, ale ma dużo rąk chętnych do pracy! Crowdfunding to świetna metoda na pozyskanie środków, dzięki którym możemy spełnić swoje marzenie i w łatwy i przyjemny sposób podziękować zaangażowanym osobą za pomoc.  


 

wtorkoweblogowanie@fundacjaulica.pl

 

FACEBOOK

BLOG

FUNDACJA

SZKOŁA

 

 

Jesteśmy wdzięczne za każdą formę wsparcia. Akcja trwa 45 dni. Jeżeli uda nam się zebrać potrzebną kwotę to wyrazimy swoje podziękowanie
w ciągu 2 miesięcy.
 

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.06.2016 16:04