Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

42 100 ZAJAWKA

42 100 ZAJAWKA

KŁOBUCK

Kłobuckie Stowarzyszenie 42-100 Zajawka powstało w 2013r. Jest to grupa prężnie działających młodych osób, które maja wspólny cel - nie chcą się nudzić w swoim mieście. Podejmujemy szereg działań, organizujemy rożnego typu wydarzenia kulturalne aby mieszkańcy mogli ciekawie spędzać wolny czas. Dążymy do tego aby w Kłobucku powstał profesjonalny skatepark, a także chcemy stworzyć darmowe kino dla mieszkańców w naszej siedzibie - Strzelnicy. Stowarzyszenie to duża grupa, która spotkała się aby coś zmieniać. Dlaczego to robimy??? ..bo trzeba i warto !!!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3673 PLN z 2500 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

146%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.08.2015.

Darmowe kino dla wszystkich !

O projekcie

 

 

STWÓRZMY DARMOWE KINO DLA WSZYSTKICH!

 

Kino w budynku starej strzelnicy?
Miejsce już mamy, sprzęt także.Potrzebujemy środków finansowych na parasol licencyjny (uniwersalną, zbiorczą licencję obejmującą repertuar ponad 500 producentów filmowych i możliwość publicznego ich wyświetlania, dowolnie często przez cały rok).

Jesteśmy Kłobuckim Stowarzyszeniem 42-100 ZAJAWKA, działamy od dłuższego czasu na rzecz lokalnej społeczności. Realizujemy cele, które służą mieszkańcom gminy i okolic oraz promują kulturę w regionie. 

Wiosną wyremontowaliśmy nieużywany budynek strzelnicy, który uzyskaliśmy od miasta jako przestrzeń, gdzie możemy organizować różne eventy. Zainwestowaliśmy w sprzęt i stworzyliśmy w jednym z pomieszczeń salę kinową. Niestety obecnie możemy oglądać na niej jedynie filmy, które mają ponad 70 lat, z uwagi na prawa autorskie. Potrzebujemy 2,5 tys. złotych, aby wykupić roczną licencję na nowsze produkcje.

Chcemy zapewnić mieszkańcom rozrywkę i możliwość spędzania miłego czasu.  

Potrzebujemy Waszej pomocy, aby tego dokonać! 

Dzięki uzyskaniu tej licencji każdy z Was może przyjść i zdecydować co wyświetlimy na ekranie. Będziemy mogli organizować maratony filmowe, a Ty możesz w nich uczestniczyć w towarzystwie znajomych. Projekcje oczywiście darmowe! Pomóżcie nam uzbierać kasę na dobre kino!

NAGRODY: 

1. Wpłać od 1 zł
Wsparcie bez nagrody
2. Wpłać 5 zł i więcej
Dostaniesz od nas Zajawkowe wlepy a także wyślemy do Ciebie wiadomość z podziękowaniem na podany adres mailowy
3. Wpłać 20zł i więcej
Dostaniesz od nas Zajawkowe wlepy, breloczek oraz wyślemy do Ciebie wiadomość z podziękowaniem na podany adres mailowy.
4.Wpłać 50 zł i więcej
Otrzymasz kultowy, drewniany breloczek z deskorolek firmy BoardThing. Wyślemy go pocztą na podany adres. Dostaniesz również Zajawkowe wlepy oraz breloczek.
Prześlemy podziękowanie mailem :)
5.Wpłać 80 zł i więcej
Wpis na tablicę pamiątkową fundatorów którą zawiesimy w sali kinowe. Dostaniesz również Zajawkowe wlepy oraz breloczek.
Prześlemy podziękowanie mailem :)
6.Wpłać 100 zł i więcej
Otrzymasz specjalne zaproszenie na imprezę z poczęstunkiem organizowaną przez nasze stowarzyszenie. Dostaniesz od nas Zajawkowe wlepy, breloczek. Będziesz honorowym gościem naszej imprezy !!!
7.Wpłać 150 zł i więcej
Dostaniesz od nas Zajawkowe wlepy, breloczek  Otrzymasz specjalne zaproszenie na imprezę z poczęstunkiem organizowaną przez nasze stowarzyszenie. Będziesz honorowym gościem naszej imprezy !!!  Zrobimy sobie z Tobą Zajawkowe zdjęcie, które umieścimy w lokalnej gazecie. Później je wywołamy, a na odwrocie podpisze się cała nasza ekipa.
 

 

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy! :))

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.08.2015 16:04