Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ElMagico

ElMagico

Michał Niewęgłowski

Inicjator i organizator Kazimiernikejszyn, zwolennik zarówno ciszy natury jak i imprezowej petardy, podróży z buta, medytacji, trener programów rozwoju osobistego, które prowadzi w Polsce i Europie,drewniej wieloletni członek ruchu rycerskiego, inicjator kilku nowatorskich projektów min. Czysta Jazda: ballad nie będzie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2459 PLN z 20000 PLN

36 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

12%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.07.2014.

Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki

O projekcie

Wasze wsparcie przeznaczymy na uzupełnienie budżetu jedynego w swoim rodzaju festiwalu Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki

Kazimiernikejszyn łączy koncerty, naturę, relaks, aktywność, humor w jedną, spójną przygodę. Wspiera pozytywne postawy min. poprzez specjalne karnety dla osób jadących na rowerze, biegnących czy na co dzień udzielających się wolontarystycznie. Wydarzenie ma miejsce w magicznym Kazimierzu Dolnym.

Jako, że pierwsza edycja festiwalu jest bardzo, bardzo ważna, Wasze wsparcie też jest bardzo, bardzo ważne. Festiwal od samego początku jest organizowany z myślą o współuczestnictwie dlatego jest wiele punktów styku, gdzie festiwalowicze stają się współtwórcami, aktywnymi uczestnikami wydarzenia, nie tylko odbiorcami.

Od momentu kiedy zaczęliśmy organizować Kazimiernikejszyn dostajemy wiele wsparcia np. zgłaszają się do nas specjaliści z różnych dziedzin oferując pomoc nawet bez prośby o darmowy karnet, zwyczajnie podkręceni ideą festiwalu.

www.kazimiernikejszyn.pl

www.facebook.com/kazimiernikejszyn

Wyobraź sobie żywiołowe koncerty, czysta petarda, żadnego zamulania, grane przez muzyków którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką. Dodaj pełen chill nad rzeką, w lesie i Kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami, „domkami” na drzewach i masażami w kilku technikach czy pływanie łodziami pychowymi. Do tego freakowe aktywności jak np. Football Balloon, rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, landkiting, bieg kanionem, piłka nożna 535, speedminton i inne. No i mnóstwo ciekawych ludzi.

Wyobraziłeś/aś sobie?

To tylko bardzo skrócony opis Kazimiernikejszyn.

Czeka Cię wiele więcej.

Kazimiernikejszyn wspiera aktywność i wzajemną pomoc. Na przykład jeśli przejedziesz 140 km na rowerze, przebiegniesz 13,33 km lub przejdziesz 33 km wprowadzisz kilku znajomych na specjalnym karnecie. Udokumentowani wolontariusze działający w organizacjach 3 sektora 50% zniżki. 

DJe: Mamadou Diouf, Xsiądz Maken I, Ya-Neck, Jan Niezbendny.

Tylko energetyczne sety!

Wydarzenie dzieje się w całym mieście i jego okolicach, ma też specjalne strefy od imprezowych jak Strefa Rakieta, po chiilowe jak Strefa Bez Zasięgu czy Streda Zero, a także wioski autostopowiczy i GreenPeace.

To mix muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, humoru, inicjatywy i pomagania. 

Włodek Dembowski, inicjator i organizator Kazimiernikejszyn, fan mchu, paproci i Kazimierza Dolnego, w wolnych chwilach wokalista Łąki Łan, Dziadów Kazimierskich, November Project, Czessbandu i Funkastic. Wyznaje zasadę: „Kto się śmieje, ten się śmieje”. W swoich znanych ze słowotwórstwa tekstach promuje ekologię, empatię i naturalny styl bycia.

 

Michał Niewęgłowski, inicjator i organizator Kazimiernikejszyn, zwolennik spaceru­­­­­, medytacji i imprezowej petardy. Trener programów rozwoju osobistego, drewniej wieloletni członek ruchu rycerskiego, inicjator kilku nowatorskich projektów min. Czysta Jazda: ballad nie będzie. Zamierza chodzić z koszulką: ”Love, meditation & rock’n’roll”.

Potrzebujemy Waszej pomocy przy zakupie brakujących elementów przestrzeni koncertowej min: płotków i brakujących elementów sceny

Zbieramy też na sanitariaty na pola namiotowe i strefę koncertów

125%Czyszczenie wąwązów – Przywrócenie Kazimierzowi Dolnemu niezwykłego wąwozu cmentarnego, który prowadzi z Plebanki do Dębu Kazimierza Wielkiego. Wąwóz ów przebiega pod powojennym, kamiennym mostkiem.

150% Domki na drzewach – jest to projekt który znajduje się na stronce Kazmiernikejszyn.pl a który budzi ogromne zainteresowanie festiwalowiczy.Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.07.2014 18:06