Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Warmusz

Michał Warmusz

Kraków, Poland

muzyk w zespole Meeow
https://www.facebook.com/meeowpl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10843 PLN z 10000 PLN

125 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.07.2016.

Debiutancki album MEEOW - na kasecie!

O projekcie

W ramach projektu chcemy zrealizować wydanie naszej debiutanckiej

kasety magnetofonowej! 

 

Dwa ostatnie miesiące spędziliśmy w naszym studiu muzycznym, ciężko pracując nad nagraniami. W pocie czoła, własnymi siłami, zarywając noce, wstępnie zmiksowaliśmy nasze utwory, marząc jednocześnie o własnej kasecie. W końcu zebraliśmy 10 piosenek, które powstawały przez ostatnie dwa lata i postanowiliśmy zacząć działać, pracowaliśmy jeszcze więcej. Szybko jednak zdaliśmy sobie sprawę z tego, że sami nie podołamy temu przedsięwzięciu. Nie chemy oddać w Wasze ręce czegoś niekompletnego, niedopracowanego, zrobionego na pół gwizdka. Dlatego też tu jesteśmy i prosimy o wsparcie. Pomóżcie nam spełnić marzenie i zebrać fundusze na wydanie prawdziwego muzycznego arcydzieła, jakim ma być nasza kaseta.

 

 

Estera - wokalistka, ma silny charakter i wie czego chce. Często zdarza się że cały utwór jest kompletnie zmieniany bo coś jej w nim nie gra. Praktycznie zawsze wychodzi to na dobre naszej muzyce. Jest najbardziej profesjonalną członkinią zespołu. 

Maja - nasza wiolonczelistka. Zdarzało jej się także grać koncerty na gitarze i ukulele. Jest z nami praktycznie od początku. Maja poza wkładem muzycznym jest naszym oficjalnym grafikiem. To właśnie jej dzieła będzie można podziwiać na książeczce, którą będziemy dodawać do naszej kasety.

Magda - skrzypaczka. W początkach meeow zdarzało jej się też śpiewać. W muzyce inspiruje ją Skandynawia. Słychać to w jej znakomitych partiach solowych i melodycznych wstawkach.

 

Beat Tomek - jest jednym z bardziej zaangażowanych członków zespołu. Dokłada do naszej muzyki niesamowitą kreatywność i mnóstwo niesamowitych patentów beatboxowych. Dołączenie do zespołu Beat Tomka przeniosło całą paczkę do nowej galaktyki brzmień.

Ved jest perkusjonalistą i eksperymentatorem. Początkowo grał w meeow na cajonie. Prawdziwą rewolucją był moment, kiedy po raz pierwszy przyniósł na próbę dziwny instrument guzikowy. Od tego czasu do różnorodnych warstw perkusyjnych dokłada również warstwy melodyczne. 

 

Tomek założyciel zespołu, odpowiada za większość kompozycji w meeow. Jest niezrównanym pianistą i wokalistą. To właśnie on ma często ostatnie słowo, jeśli chodzi o kształt naszych utworów. Ma pogodne usposobienie i zawsze jest bezwzględnie szczery, co do swoich odczuć muzycznych.

 

Michał - drugi z założycieli. Zajmuje się głównie elektroniką i basem.  Służy nam pomocą przy nagraniach. Jest też odpowiedzialny za technikę i logistykę zespołu. Jeśli bylibyśmy  "drużyną A", Michał byłby jak Bijej Barakus, spec od ładunków wybuchowych.

- 5 tys. zł -

 Profesjonalna produkcja, mix i mastering wszystkich dziesięciu utworów 

- 4 tys. zł -

Zakupienie nośników i nagranie ich przez wyspecjalizowaną firmę fonograficzną

- 1 tys. zł -

Projekt i druk książeczek, zawierających własnoręcznie wykonane przez nas grafiki i rysunki, a także teksty zespołu

 

 

Jeśli uzyskamy 100% z planowanej kwoty w Wasze ręce powędrują najwspanialsze prezenty jakie możecie sobie wyobrazić. Oprócz podstawowej nagrody, którą jest kaseta, przewidzieliśmy m.in...

koszulki!

Dostępne kroje: damski i męski
Kolorystyka: czarna + białe logo oraz biała + czarne logo

Standardowe rozmiary, w razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oprócz koszulek można nabyć unikatowe plecaki projektu "Siwulska"! Na plecakach również zostanie umieszczone nasze logo.

 

Jeśli uzyskamy 120% na kasecie znajdzie się 11 utworów.

Jeśli uzyskamy 140% specjalnie skomponujemy i nagramy 12 utwór.

Jeśli jakimś cudownym zrządzeniem losu  zaufacie nam na tyle, żeby  zgromadzić 200% do singla promującego naszą kasetę zrealizujemy live video.

Wiemy, że  z niecierpliwością czekacie na ten wyjątkowy album.  My również już nie możemy się doczekać. Nie chcemy żeby ta kampania trwała w nieskończoność, dlatego planowany czas zbiórki to 35 dni. W tym czasie będziemy cały czas pracować nad naszymi nagraniami, chcemy, żeby brzmiały idealnie. Następnie wszystkie utwory powędrują do produkcji i miksu i na to chcemy poświęcić maksymalnie trzy tygodnie. Ostatni etap prac, który będzie polegał na wyprodukowaniu kaset przez specjalną firmę fonograficzną ma zająć tydzień. Podsumowując, dokładnie miesiąc od zakończenia kampanii do Waszych drzwi zapuka listonosz i wręczy Wam naszą kasetę. 

Wydanie kasety to bardzo drogie przedsięwzięcie. Przekonaliśmy się o tym kiedy w czasie nagrań, rozbiliśmy świnki skarbonki i okazało się, że nie jesteśmy tak bogaci jak nam się wydawało. Ale hola hola, przecież nie jesteśmy sami! Kiedy nosy mieliśmy zwieszone na kwintę odgrzebaliśmy w pamięci ideę crowdfundingu. Przypomnieliśmy sobie o projektach innych zespołów, jak cieszyliśmy się odbierając ich dzieła, płyty, koszulki i inne gadżety. Wszystkiego tego bylimy członkami jako fani i przyjaciele. My też mamy coś wartościowego do zaoferowania światu. Chcemy poczuć się wspólnotą z naszymi odbiorcami. Jaka inicjatywa nie odda tego lepiej niż crowdfounding?

 

Z naszych połączonych mocy powstaje

Kapitan Planeta

z Wami powstanie

Mega Zordon!

 

     

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.07.2016 22:10