Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Y Dzięgielewski

Y Dzięgielewski

Warszawa, Polska

Y. Polski magik, nowoczesny iluzjonista, mentalista. Urodził się na Mazurach, wychowywał w Trójmieście, obecnie mieszka w Warszawie. W 2012 roku był półfinalistą programu „ Mam talent". W 2013 roku rozpoczął na YouTube autorski program "Magic of Y", który szybko odniósł sukces. Zaowocowało to współpracą z wieloma markami, jak i cyklicznymi materiałami w Dzień Dobry TVN. Na co dzień występuje i tworzy iluzje dla dużych korporacji oraz oczarowuje znane osobistości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

62973 PLN z 38000 PLN

898 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

165%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.09.2015.

Karty Y - sygnowana talia kart Magic of Y

O projekcie

FOR BACKERS OUTSITE POLAND

ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA

________________________________________________________________

1.Piotr Kędzierski

 

"Trochę w tym, żartu, trochę zabawy, a najwięcej robienia z przysłowiowego tata wariata. Nikt nie zrobił mnie w konia tak jak Y. NIKT. Szaleciec, manipulant, perfekcjonista"

 

Chcesz zostać ambasadorem projektu? Napisz na y@magicofy.com

_________________________________________________________________

Moi Drodzy!

Witam Was serdecznie na stronie projektu moich kart. Od małego fascynowały mnie karty do gry i w końcu postanowiłem je stworzyć. Zapraszam Was do zapoznania się z tym kim jestem i z genezą projektu, a jestem pewien, że uda mi się Was przekonać, że warto włączyć się do naszej społeczności i ufundować pierwszą taką talię kart w Polsce. 

 

Nazywam się Y i jestem iluzjonistą i mentalistą. Na co dzień pracuje jako iluzjonista dla korporacji oraz prowadzę kanał na YouTube "Magic of Y". Możecie mnie znać z półfinału programu "Mam Talent" czy z moich krótkich serii dla Dzień Dobry TVN. Pozwólcie, że przedstawię Wam swój projekt.

 

Rok temu postanowiłem zaprojektować swoją talię kart. Było to moje marzenie od kiedy zacząłem się fascynować iluzją karcianą. Udało mi się to zrobić, a niedawno wyprodukowałem prototypowe talie. 

Niestety jednak aby wyprodukować karty w dobrej jakości trzeba to zrobić w United States Playing Card Company i nie jest to tanie. Dlatego zwracam się z prośbą do Ciebie. Wybrałem taki sposób dlatego, że jeśli jesteś fanem tego co robię, bądź po prostu chcesz mieć fajną talię kart to pomagając mi możesz ją otrzymać! Nie ma tutaj nic skomplikowanego. Potrzebuję Waszej pomocy aby zrobić coś nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla Was.

 

1. Wspierasz Y i jego magię, oczekuj maila z osobistym podziękowaniem!

 

2. Mailem otrzymasz paczkę tapet z Kartami Y na telefon, tablet i komputer!

 

3. Otrzymasz dostęp online do materiałów których Y nigdy nie opublikował na YouTube!

 

4. Otrzymujesz talię kart Y do domu!(włącznie z wysyłką na terenie Polski)

 

5. Otrzymujesz podpisaną przez Y talię kart Y! (włącznie z wysyłką na terenie Polski)

 

6. Otrzymujesz 2 x talię kart Y do domu!(włącznie z wysyłką na terenie Polski)

 

7. Otrzymujesz Talię kart Y oraz koszulkę Ylluminatti (włącznie z wysyłką na terenie Polski)

 

8. Otrzymujesz 6 talli kart Y (włącznie z wysyłką na terenie Polski)

9. Otrzymujesz 12 talli kart Y (włącznie z wysyłką na terenie Polski)

 

10. Otrzymujesz niepocięty arkusz kart z autografem twórcy kart (nigdy nie będzie ogólnodostępny w sprzedaży, włącznie z wysyłką na terenie Polski)

 

11. Będziesz mógł uczestniczyć w nagraniu odcinka na kanał Magic of Y, zjesz obiad z Y podczas którego Y wręczy Ci podpisaną talię kart.

 

12. Y osobiście dostarczy Ci karty oraz zrobi pokaz iluzji dla Ciebie i Twoich znajomych (idealny prezent np. na urodziny)

 

13. "Weekend z Y" Zobaczysz jak toczy się życie Y, podczas tego weekendu będziesz uczestniczyć w nagraniu odcinka i w wielu atrakcjach zaplanowanych przez Y oraz otrzymasz jedną z 6 prototypowych talii Y. Termin do konsultacji.

 

 

 

Budżet projektu wynika z tego iż w fabryce United States Playing Cards Company nie wierzą w małe nakłady. Pieniądze będą przeznaczone na wyprodukowanie talii oraz jej import do Polski co daje dodatkowe koszty takie jak 2,7% cła oraz 23% VAT. Wiem, że może kwota wydaje się spora jednak zapewniam Was, że jest to niezbędne do uzyskania jakości kart jakiej nie doświadczycie kupując kart w Polsce, a ich cena ostateczna jest i tak o wiele mniejsza od niektórych marek które sprzedają je masowo i nie mają takiej jakości. 

Każda kolejna złotówka to możliwość ulepszenia kart.

Jak tylko uda się ufundować talię, w przeciągu 3 dni wysyłam projekty do fabryki. Wtedy czekam na akceptację i ew. poprawki (w cenę produkcji talii jest wliczona opieka grafika więc nie mogę tego zrobić przed końcem kampanii na Polak Potrafi). Fabryka w przeciągu miesiąca od akceptacji powinna wyprodukować i wysłać karty. Kolejny miesiąc będą one płynąć do Polski i wtedy zaczniemy dystrybucję do tych którzy wspomogli mój projekt.

Moi fani wiedzą, że nie jest trudno się ze mną skontaktować, a odpowiadam na większość z komentarzy na YouTube. Jeśli masz jakiekolwiek pytania/wątpliwości lub po prostu chcesz powiedzieć: "Cześć!" to napisz mi wiadomość na fanpage'u http://facebook.com/magicofy

 Y. Polski magik, nowoczesny iluzjonista, mentalista. Urodził się na Mazurach, wychowywał w Trójmieście, obecnie mieszka w Warszawie. W 2012 roku był półfinalistą programu „ Mam talent". W 2013 roku rozpoczął na YouTube autorski program "Magia Y", który szybko odniósł sukces. Zaowocowało to współpracą z wieloma markami, jak i cyklicznymi materiałami w Dzień Dobry TVN. Na co dzień występuje i tworzy iluzje dla dużych korporacji oraz oczarowuje znane osobistości.

Media o Twoim projekcie:

Magia w Kakao

audycje.rockradio.tuba.pl | 2015-08-19

Owiedził nas Y, który wszystkich w studio zrobił w balona! Jak? Dowiecie się z podcastu!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.09.2015 11:11