Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Rafał Lemański

Rafał Lemański

Wrocław

Wierny fan Slasha, rock&rollowa dusza i zapalony gitarzysta - to ja w kilku słowach. Mimo studiów inżynieryjnych, od zawsze chciałem po prostu pisać. Moje zapędy dziennikarskie od kilku lat realizuję z powodzeniem na największej polskiej stronie poświęconej Guns N' Roses - www.gunsnroses.com.pl. W ubiegłym roku razem z Adamem Zielińskim zajęliśmy się organizacją flagi dla Slasha na koncercie w katowickim Spodku. Wszystko wyszło pięknie, a akcja była sygnałem dla muzyków, że warto tu wrócić. Tym razem za projekt odpowiadam sam, jednak ze wsparciem Metal Mind Productions oraz Waszym, na pewno mi się uda.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1130 PLN z 900 PLN

47 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

125%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2014.

Kartoniada dla Slasha - Kraków Arena 20.11.2014

O projekcie

20 listopada 2014 roku ponownie odwiedzi nasz kraj Slash. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów na świecie przyjedzie razem z Mylesem Kennedy'm i The Conspirators, aby promować swój najnowszy album zatytułowany "World On Fire". Razem z forumowiczami NighTrain Station i fanami Slasha mamy zamiar zorganizować wielką kartoniadę na trybunach, która stworzy w efekcie flagę Polski. Na każdym krzesełku umieścimy kartonik w formacie A3 z odpowiednim kolorem, który będzie należało podnieść podczas utworu "Back from Cali". Potrzebujemy pieniędzy jedynie na materiały! Akcja przygotowywana jest w porozumieniu z organizatorem koncertu, agencją Metal Mind Productions.

Firma założona w 1989 roku należy do liderów niezależnego rynku fonograficznego oraz jest jedną z wiodących agencji koncertowych w Polsce - z dużym doświadczeniem, tradycją i zapleczem technicznym. W ich katalogu znajdują się płyty najlepszych polskich zespołów rockowych i metalowych, m.in. Anti Tank Nun, czy Luxtorpeda. Agencja w zeszłym roku sprowadziła do Polski Slasha. Warto dodać, że to była jego pierwsza wizyta w naszym kraju, a dystrybuowana w Polsce przez Metal Mind Productions jego płyta pt. "Apocalyptic Love" osiągnęła wówczas status złotej. Dzięki intensywnej współpracy mogliśmy wtedy zrealizować jeden z największych projektów w historii muzyki w Polsce. W ubiegłym roku zebraliśmy na tym portalu sumę, która pozwoliła nam na stworzenie potężnej flagi. Rozwinięta podczas utworu "Back from Cali" flaga o powierzchni 56 metrów kwadratowych, wywołała wielki uśmiech na twarzach muzyków. Po koncercie Slash nie zapomniał fanom podziękować: 

Btw, I want 2 thank the fans n Poland who made that insane banner that covered the whole front row. That thing was huge! dziękuję iiii]; )'

 

Niżej przypomnienie tej magicznej chwili z koncertu w Katowicach:

 

Równolegle prowadzimy również jeszcze jedną akcję. Od kilku miesięcy intensywnie zbieramy zdjęcia, aby stworzyć z nich mozaikę przedstawiającą okładkę najnowszej płyty Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators, czyli "World On Fire". Gotowa mozaika zostanie umieszczona w antyramie i przekazana Slashowi! Mamy już blisko 1000 fotografii, ale im większa ich liczba, tym lepiej! Więcej informacji: Pamiątka dla Slasha - zróbmy mozaikę!

WAŻNE: Każda suma przekraczająca wymagany próg, zostanie przeznaczona na zakup większej ilości kartoników. Kartoniada miała być tylko na trybunach, ale dlaczego nie przenieść jej również na płytę? Każde kolejne 100zł oznaczać będzie ekspansję kartoniady na płytę i Golden Circle. Jeżeli uzbieramy 1500zł, to stworzona wówczas flaga Polski wypełni całą Kraków Arenę! Każdą nadwyżkę odłożymy do następnego koncertu Slasha, a wtedy przygotujemy coś jeszcze lepszego!

Gdzie nas znajdziecie?

www.gunsnroses.com.pl

www.metalmind.com.pl

www.twitter.com/SlashArmyPL

www.facebook.com/SlashArmyPL

www.youtube.com/SlashArmyPL

Media o Twoim projekcie:

Slash w Polsce- niespodzianka od fanów

www.terazrock.pl | 2014-09-16

Właśnie ukazała się nowa płyta Slasha, "World On Fire", która już zbiera świetne recenzje na całym świecie. Na żywo materiał ten będzie można usłyszeć już 20 listopada w Kraków Arenie.

Polscy fani przygotowują niespodzianki dla Slasha

muzyka.onet.pl | 2014-09-16

Na rynku właśnie ukazała się nowa płyta Slasha, "World On Fire", która już zbiera świetne recenzje na całym świecie. Na żywo materiał ten będzie można usłyszeć już 20 listopada w Kraków Arenie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2014 18:06