Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kaja Karaplios

Kaja Karaplios

Kraków, Poland

Kaja Karaplios - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów; absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, wykładowca w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej, nauczyciel emisji głosu oraz interpretacji piosenki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

24821 PLN z 22000 PLN

165 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.09.2018.

Karaplios zbiera na płytę.

O projekcie

Projekt "Ahiou" powstał około 7 lat temu. Nie miał wtedy nazwy, ani obecnej formy. Na koncertach graliśmy głównie covery, z lekką domieszką moich utworów, dopóki nie napisałam ich na tyle dużo, że nie musieliśmy posiłkować się cudzymi piosenkami. Nadszedł czas, żeby nagrać płytę, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

 

Muzyka jest moją największą pasją, co zresztą doskonale wiecie. Uskrzydla mnie i pozwala na lepsze zrozumienie otaczającego mnie świata, również poprzez opisywanie go za pomocą dźwięków i tekstów, które śpiewam. Nie wszystkie opisywane przeze mnie historie są moje. Wiele z nich dotyczy moich bliższych lub dalszych znajomych, a do napisania kilku zainspirowali mnie całkiem obcy ludzie. Historii jest 11. Wszystkie zostały napisane w języku angielskim, a każda porusza nieco inny temat. "Wake up" opisuje historię dziewczyny, która straciła ukochanego chłopaka na skutek nieszczęśliwego wypadku, "Little lies" opowiada o pozornej magii kłamstw, w końcu tytułowy "Ahiou" jest prostą modlitwą o siłę i wytrwałość.

 

Ci z Was, którzy dobrze mnie znają wiedzą, że choć piszę popowe piosenki, mój album nie będzie mainstreamową i przerysowaną produkcją. Bardzo cenię sobie prostotę w muzyce. Na albumie nagrają: Maciej Pierzchała (pn), Piotr Żaczek (bs), Damian Niewiński (dr), gościnnie na pewno wystąpi również Kosma Kalamarz (bs). Za produkcję odpowiedzialny będzie Wojtek Famielec, a nagrywać będziemy u Marcina Patera. Mam zatem wokól siebie cudownych ludzi, którzy zgodzili się wesprzeć mnie swoimi umiejętnościami, wiedzą oraz doświadczeniem, ale żeby móc zrealizować swoje marzenie, potrzebuję Waszej pomocy. Kwotę, o którą walczę zamierzam przeznaczyć na opłatę za studio, miksy oraz mastering. Wszelkie dodatkowe środki przeznaczę na projekt okładki oraz klipy promujące płytę (np. teledysk do singla).

Dziękuję Wam za te lata bycia ze mną, za obecność na koncertach i kibicowanie mi! Proszę Was o wsparcie mojego projektu. Zrealizowanie go zwiększy szanse na częstsze koncerty. ;)

 

Ściskam Was serdecznie i mam nadzieję, że wiecie, że śpiewam dla Was!

 

Szukajcie na Facebooku hashtaga #wesprzyjkaraplios

 

Love na murach! <3

 

Kaja

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.09.2018 22:10