Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Foto Elkinson

Foto Elkinson

Gdańsk, Polska

Nazywam się Elżbieta Tomiak. Od wielu lat z powodzeniem tworzę pełne wrażliwości i artyzmu sesje fotograficzne, gdzie najważniejsze jest ukazanie piękna grą świateł i cieni.
Specjalizuję się w fotografii studyjnej, przede wszystkim komercyjnej: sesjach beauty, wizerunkowych, fashion, lookbook’ach oraz zdjęciach produktowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

821 PLN z 15000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.05.2017.

Fotograficzny Kalendarz Zodiakalny 2018r.

O projekcie

 

Kalendarz Zodiakalny na 2018 rok

 

Wyjątkowy projekt kalendarza fotograficznego o tematyce zodiakalnej, który jednoczy polskie artystki: fotografkę, wizażystkę i graficzkę.

 


Kalendarz zodiakalny jest projektem autorskim, który ma być wyższą formą naszego portfolio. Chcemy pokazać się szerszej publiczności i stawić czoła trudnemu zadaniu, jakim jest stworzenie spójnej i pięknej pracy. Kalendarz ma być naszą wizytówką, która w limitowanej edycji stanie się naszym popisowym dziełem.

Zdjęcia będą zachwycać kolorami, detalem gwiezdnych kostiumów, a uwagę będą przyciągać piękne modelki pozujące jako ucieleśnienie każdego ze znaków.

 

 

O NAS

 

Uważamy, że to co w życiu ważne, to robić co się kocha. Razem spełniamy się artystycznie, dajemy się ponieść naszej wyobraźni i nic, co szalone w fotografii nie jest nam obce.

Jesteśmy zespołem od lat prężnie rozwijającym się w branży fotografii mody. Naszą twórczość śledzić można na portalach społecznościowych, a prace oglądać na łamach wielu magazynów z branży modowej i makijażowej w Polsce, m.in. w najlepiej sprzedającym się magazynie w Empikach - “Make-up Trendy”, oraz w zagranicznych magazynach modowych, np. “Beauty Scene” czy “Fashion World Magazine”.

 

 

Elżbieta Tomiak - fotograf

 

Od wielu lat z powodzeniem tworzę pełne wrażliwości i artyzmu sesje fotograficzne, gdzie najważniejsze jest ukazanie piękna grą świateł i cieni. Specjalizuję się w artystycznej fotografii studyjnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Klonecka - wizażystka

 

Nazywam się Magdalena Klonecka. Jestem z zawodu wizażystką z wieloletnim doświadczeniem w branży. Moją specjalizacją są makijaże artystyczne dedykowane przemysłowi mody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Domysławska - grafik/projektant

 

Moim sposobem na życie jest projektowanie zarówno przestrzeni graficznej jak i ergonomicznej. W swojej pracy staram się zawierać zarazem aspekty praktyczne jak i estetyczne.

 

 

Na kalendarz składać się będzie aż 13 sesji zdjęciowych (robimy również osobną sesję okładkową) starannie przygotowanych pod kątem każdego ze znaków zodiaku. Modelki ubrane tylko i wyłącznie w brokat, cyrkonie i zwiewne materiały zapozują w towarzystwie kolorowych świateł i galaktycznego tła.

 

Do każdej sesji potrzebny jest nie tylko zgrany team, ale również ogromny nakład materiałów, między innymi:

 

  • 13 wyszukanych strojów dla naszych modelek kojarzących się z gwiazdozbiorami i niebem

  • nakrycia głowy i ozdoby do ciała

  • biżuteria kojarząca się z gwiazdami

  • rekwizyty odpowiednie do danego znaku zodiaku

  • tkaniny do budowy scenografii

  • zwiewne materiały z brokatem imitującym rozgwieżdżone niebo

  • tło typu “gnieciuch”

  • wielokolorowe filtry żelowe na lampy zmieniające barwę światła

  • duży nakład profesjonalnych kosmetyków dla wizażystki, takich jak: płyny imitujące metal, podkłady, sztuczne rzęsy, brokaty, cyrkonie, pudry itd.

 

Chcemy, aby kalendarz przedstawiał wysoki poziom wykonania, dlatego mamy zamiar zainwestować w najlepsze materiały i najwyższą jakość druku i papieru. Ostateczny wygląd kalendarza zależy w dużej mierze od drukarni, którą wybierzemy, dlatego celujemy w profesjonalistów. Jest to najdroższa część naszej koncepcji sięgająca rzędu 7 000 zł.

 

 

Dlaczego Crowdfunfing?

Jest to idealna forma wsparcia naszego projektu. Pozwoli nam na poszerzenie grona odbiorców i zachwycenie ich naszymi pracami. Bez Was Kochani nie damy rady sfinansować tej wymagającej sesji. Dodatkowo koszt druku to dla nas kosmos, którego same nie dosięgniemy. Dzięki Wam może spełnić się nasze marzenie, które pozwoli nam rozwinąć skrzydła!

 

Kalendarz nie będzie projektem komercyjnym. Będzie to limitowana edycja, którą otrzymają jedynie osoby wspierające nasz projekt oraz nasi partnerzy. Nie będzie możliwości jego zakupu, jedyną możliwością wejścia w posiadanie tego niebanalnego dzieła będzie wsparcie naszego projektu.

 

 

Gdzie można nas znaleźć:

 

www.fotoelkinson.pl

 

Facebook:

Foto Elkinson

M. Klonecka Make-up Artist

 

Youtube:

Foto Elkinson

M.Klonecka Makeup Artist

 

Instagram:

Foto Elkinson

M.Klonecka Make-up artist

 

Wszelkie pytania dotyczące kalendarza i naszej pracy kierujcie na kontakt@fotoelkinson.pl

 

 

 

Termin realizacji

 

Z realizacją kalendarza ruszymy niezwłocznie po zebraniu środków. Czekają nas duże zakupy oraz przygotowania, które mogą zająć nawet 2-3 miesiące.

Tworzenie sesji chcemy rozpocząć w okolicach lipca-sierpnia.

Wysyłkę nagród planujemy na koniec 2017 roku, najpewniej w okolicach listopada.

 

A co, jeśli uda nam się zebrać więcej?

 

Przy 120% zorganizujemy wystawę zdjęć z sesji do kalendarza - najlepszych, zarówno tych wybranych do kalendarza, jak i niepublikowanych kadrów. Dodatkowo na wernisażu pokażemy film z backstage sesji.

Przy 150% zrobimy wszystko, aby nasza wystawa z filmem przejechała przez kilka różnych miast w Polsce - wybierzemy te, z których będzie pochodziło najwięcej wspierających.

Przy 200% usiądziemy z wrażenia na podłodze i popłaczemy się z radości. Słowo :)

 

 

 

 

Nasi Patroni:

 

MaxModels.pl

 

 

Artykuł "Fotograficzny Kalendarz Zodiakalny 2018"

 

Media o Twoim projekcie:

Fotograficzny Kalendarz Zodiakalny 2018

www.maxmodels.pl | 2017-04-18

Zespół utalentowanych użytkowników MaxModels rusza z projektem, który ma celu stworzenie wyjątkowych sesji zdjęciowych. Efektem ich wspólnej pracy będzie wyjątkowy fotograficzny Kalendarz Zodiakalny na 2018 rok. Zobacz, co zrobić, by otrzymać jeden z egzemplarzy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.05.2017 22:10