Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

OSPSBHP Opole

OSPSBHP Opole

Opole

Nasz oddział to grupa ponad 120 osób na co dzień zajmujących się sprawami bhp, promocja bezpiecznych zachowań nie tylko w pracy ale także w życiu codziennym.
Współpracujemy z firmami i instytucjami aby wspólnie promować nasze cele.
Edukujemy także naszych najmłodszych obywateli.
Twoje bezpieczeństwo NASZYM POWOŁANIEM:
- wyrażamy opinię w sprawach dotyczących nowych rozwiązań prawno organizacyjnych związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy,
- reprezentujemy i bronimy interesów zawodowych i społeczno prawnych członków Stowarzyszenia,
- popularyzujemy problematykę bezpieczeństwa i higieny pracy,
- dbamy o zachowanie godności pracownika służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
- przestrzegamy zasad etyki zawodowej oraz doskonalimy umiejętności i wiedzę członków.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

140 PLN z 5500 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 20.12.2019 22:10

Kalendarz 'Bezpieczne lato - zdrowie na lata'

O projekcie

Zwracamy się do Państwa o pomoc w wydaniu kalendarza z pracami laureatów konkursu plastycznego "Bezpieczne lato - zdrowie na lata". Będzie to forma dodatkowego wyróżnienia a także zachęta do aktywności dzieci w różnych formach edukacji.

Aby od najmłodszych lat edukować na temat wszelkich form bezpiecznych zachowań zorganizowaliśmy konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, jako imprezę towarzyszącą konferencji. Wieli finał z ogłoszeniem wyników konkursu i wręczeniem nagród odbył się w dniu 10 października na Politechnice Opolskiej podczas konferencji organizowanej przez nasze Stowarzyszenie. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, i stąd ten pomysł kalendarza.

Planowany budżet projektu to 7000 zł, który obejmuje wykonanie projektu oraz wydruk 500szt. kalendarzy spiralowanych 6+1, formatu A3 a także koszty wysyłki kalendarzy do szkół uczestniczących w konkursie.

Część środków udało nam się pozyskać od partnerów konferencji, brakuje jeszcze trochę na projekt i druk.

Realizacja projektu planowana jest w grudniu 2019r. (wstępne wykonanie projektu już zostało zlecone). Realizacja nagród przewidziana po otrzymaniu kalendarzy z drukarni (grudzień 2019r. - styczeń 2020).

Pomysłodawcą projektu jest Zarząd Oddziału w Opolu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu to chętnie udzielimy odpowiedzi: opole@ospsbhp.pl

Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zebrać potrzebną kwotę. A jeśli będzie to suma większa od zakładanej to nadwyżkę przeznaczymy na ufundowanie nagród w przyszłorocznym konkursie plastycznym.