Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

stowarzyszenie.gra

stowarzyszenie.gra

Warszawa, Poland

Grupa Rozwoju Artystycznego G.R.A. została założona w styczniu 2010 roku z inicjatywy Magdy Turowskiej. Stowarzyszenie może się pochwalić realizacją kilku projektów muzycznych, m.in. stworzeniem serwisu krainalagodnosci.pl, organizacją cyklu koncertów Mechaniczna Cytryna, koncertu "Kołysanki na wieczny sen" Leny Piękniewskiej, zaduszkowego koncertu "Ziemia Święta", cyklu warsztatów "Mała Akademia Muzyki", wydaniem płyt: Woźniak/Sledziuha "Jak ze źródła", kompilacji "Piwnica Pod Aniołami", Marcin Różycki "Już się raczej nie przejmuję".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10002 PLN z 6000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

166%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2015.

Moja Kraina Łagodności - jubileuszowa płyta CYTRYNY

O projekcie

Drodzy Przyjaciele!

Uzbieraliśmy już kwotę potrzebną do wydania płyty "Moja Kraina Łagodności".
Chcielibyśmy zaprosić Was także na Koncert Jubileuszowy.
Aby zrealizować ten plan potrzebujemy w sumie 9 000 zł.
Nagrody z logo Krainy Łagodności już się skończyły, ale mamy dla Was jeszcze płyty z autografami od artystów, którzy zadeklarowali chęć udziału w koncercie.
Wesprzyjcie projekt i bądźcie z nami 4 grudnia w Służewskim Domu Kultury w Warszawie lub posłuchajcie transmisji koncertu przez Radio Aspekt!

 

JAKI JEST POMYSŁ?

Chciałabym wspólnie z Wami wydać kompilację "Moja Kraina Łagodności".
Ma to być płyta wydana z okazji jubileuszu 20-lecia wydawnictwa CYTRYNA.

Nazywam się Magda Turowska. W latach 90-tych śpiewałam piosenki poetyckie i współpracowałam z telewizyjnym programem "Kraina Łagodności". W 1995 roku w Koszalinie założyłam wydawnictwo płytowe CYTRYNA, którego celem było promowanie młodych wykonawców z kręgu "Krainy Łagodności". W ciągu tych 20 lat CYTRYNA zrealizowała kilka teledysków, wiele reportaży z festiwali i wywiadów z artystami. Wydała dotąd 6 płyt promocyjnych i 30 płyt CD, które trafiły do sklepów muzycznych.

W gronie artystów, których płyty wydała CYTRYNA są m.in. Jarek Wasik, Robert Kasprzycki, Dagmara Korona, Jurek Filar, Julia Mikołajczak, Chwila Nieuwagi, O Niebo Lepiej, Krzysztof Napiórkowski, Piotr Woźniak, Basia Raduszkiewicz, Wojtek Gęsicki, Good Staff, Tomasz Steńczyk, Basia Beuth, Joanna Pilarska, Marcin Skrzypczak, Magda Turowska.

KIM JESTEŚMY?

W styczniu 2010 roku z gronem fantastycznych Przyjaciół założyłam stowarzyszenie Grupa Rozwoju Artystycznego G.R.A.  To właśnie G.R.A. jest organizatorem tej akcji i tego jubileuszu - sama nie dałabym rady :)
Stowarzyszenie może się pochwalić realizacją kilku projektów muzycznych, m.in. stworzeniem serwisu krainalagodnosci.pl, organizacją cyklu koncertów Mechaniczna Cytryna, koncertu "Kołysanki na wieczny sen" Leny Piękniewskiej, zaduszkowego koncertu "Ziemia Święta", cyklu warsztatów "Mała Akademia Muzyki", wydaniem płyt: Woźniak/Sledziuha "Jak ze źródła", kompilacji "Piwnica Pod Aniołami", Marcin Różycki "Już się raczej nie przejmuję".

więcej na naszej stronie internetowej: http://stowarzyszenie-gra.blogspot.com/

Piosenki na jubileuszową płytę wybiorę ja - MAGDA TUROWSKA "CYTRYNA"

Wybór piosenek na jubileuszową kompilację "Moja Kraina Łagodności" nie będzie prosty, ale z pewnością pomogą mi słuchacze audycji "Łagodna Lista Przebojów", której patronuje serwis krainalagodnosci.pl

 

NA CO ZBIERAMY?

Na wydanie płyty potrzebujemy 6 000 zł, przede wszystkim na:

  • uzyskanie niezbędnych licencji 
  • przygotowanie projektu graficznego
  • zrobienie masteringu
  • produkcję płyt
  • wysyłkę płyt do zainteresowanych

Jeżeli uda nam się zebrać 7 000 zł zaprosimy Cię na uroczyste spotkanie w Warszawie z okazji premiery płyty połączone ze specjalnym wydaniem audycji "Łagodna Lista Przebojów" z udziałem artystów. Jeśli nie będziesz mógł być w czwartek 3 grudnia w Warszawie możesz spędzić z nami ten wieczór słuchając Radia Aspekt.

Jeśli zbierzemy 9 000 zł lub więcej zaprosimy Cię w piątek 4 grudnia na Jubileuszowy Koncert w Warszawie z udziałem kilku artystów, których piosenki znajdą się na płycie "Moja Kraina Łagodności".

MAMY DLA CIEBIE NAGRODY!

Jeśli zostaniesz współproducentem płyty "Moja Kraina Łagodności" poza sporą dawką pozytywnej energii mamy dla Ciebie także nagrody od serwisu Kraina Łagodności i Cytryny. Płyty z serii "Kraina Łagodności" oraz kubeczki, torby i koszulki z krainowym piórkiem.

 

DLACZEGO PROSIMY CIĘ O WSPARCIE?

Ta płyta jest dla Ciebie i bez Ciebie nie uda nam się jej wydać, dlatego zapraszam Cię do "Mojej Krainy Łagodności" jako współproducenta!

Mamy dobre doświadczenia! Niedawno dzięki akcji crowdfundingowej udało nam się wydać płytę Marcina Różyckiego. Wierzymy, że i tym razem się uda.
Dlatego pełni wiary i optymizmu prosimy Cię o udział w wydaniu cytrynowo-krainowej kompilacji "Moja Kraina Łagodności".

 

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

Zapraszamy na nasze profile facebookowe:

Grupa Rozwoju Artystycznego G.R.A.

CYTRYNA

KRAINA ŁAGODNOŚCI

kontakt mailowy: stowarzyszenie.gra@gmail.com

Premiera płyty zaplanowana jest na 3 grudnia 2015.
Wszystkie nagrody wyślemy pocztą najpóźniej do 11 grudnia 2015.
Prezenty z pewnością zdążą pod choinkę :-)


 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2015 21:09