Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Hubert Ronek

Hubert Ronek

Lublin

Twórca komiksów, rysownik, ilustrator, rzadziej publicysta.
Współpracuje na zasadach freelance z wydawnictwami i agencjami reklamowymi

Z wykształcenia mgr sztuki i filologii polskiej.
W dorobku ma kilka albumów komiksowych (m.in. Kraina Herzoga, Dom Żałoby, Henryk i Bonifacy).

Rysownik Sieciaków oraz cykli komiksowych dla dzieci w czasopismach Kumpel i Victor Junior. Współautor historyczno-przygodowej serii "Wojenna odyseja Antka Srebrnego 1939-1944".

Obecnie pracuje m.in. nad komiksem fantasy World of Aghart oraz serią Jestem Bogiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4169 PLN z 2000 PLN

54 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

208%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.05.2016.

JESTEM BOGIEM tom 3

O projekcie

JESTEM BOGIEM cz. 3

Po półtorarocznej przerwie powstaje trzecia część mojej autorskiej komiksowej opowieści JESTEM BOGIEM:

Jej głównym bohaterem jest Jan Zygfryd Reśniak - przeciętny, a właściwie żałośnie przeciętny mężczyzna w średnim wieku, okularnik o skromnej fryzurze na wymuszoną glacę (plus boczne kędziory). Pewnego dnia Janek oznajmia, że jest Bogiem i przybył na Ziemię, nieco wbrew swym wcześniejszym planom, z tęsknoty do ludzi. Jak odmieni to jego życie? Jak zachowa się świat? Czy zauważy jego istnienie? Istnienie człowieka, który twierdzi, że jest Bogiem...

Trzecia część JESTEM BOGIEM przynosi sporo odpowiedzi na te i inne (postawione w dwóch pierwszych tomach) pytania, kończąc pewne wątki. Ale otwiera również nowe, stawiając kolejne pytania :)

PRACE NAD KOMIKSEM 

Komiks jest już narysowany, pozostały do stworzenia elementy oprawy graficznej, skład i oczywiście druk. Dzięki temu możecie być pewni, że nagrody (jeśli projekt się powiedzie :)) otrzymacie w ciągu 30 dni od jego zakończenia (listem poleconym).

NAGRODY

Trzecia część jest najgrubsza z dotychczasowych i mieści się na 52 planszach komiksowych. Do tego dojdą strony tytułowe, redakcyjne, występy gościnne, dodatki... razem 70 stron formatu A5 w czerni i bieli z kolorową okładką.

Każdy ze Wspierających (od 20 pln) otrzyma wydrukowaną cz. 3, ale czekają na Was również poprzednie części, limitowane wydanie HC (twarda oprawa, dodatkowe strony, nakład: 24 egz.) i sporo innych nagród.

Po osiągnięciu kolejnych progów do wszystkich Wspierających (od 20 pln) trafią również plakaty, kalendarzyki, limitowane printy z autografem, a nawet dodatkowa, całkiem nowa część, zatytułowana WYZNAWCY (oczywiście wydana drukiem na papierze)!

Tak będzie wyglądał imitowany, numerowany print z autografem na dobrym, grubym papierze A4 (kolor we współpracy z moją żoną, Agatą Ronek):

 

Szkic rysunku na okładkę cz. 2 JESTEM BOGIEM:

JESTEM BOGIEM - REKOMENDACJE:

Po lekturze można stwierdzić, iż jest to klimatyczny, inteligentny, z zadziorem, dopracowany, z mocą (Boską) - świetny komiks.

Dariusz Cybulski - www.wak.net.pl

Jestem Bogiem stanowi dla mnie bardzo fajną i przyjemną odskocznię od mainstreamowego komiksu pełnego patosu i wielkich wydarzeń

- Paweł Warowny - www.czasnakomiks.pl

Ronek bawi się oczekiwaniami odbiorcy i wciąż fantastycznie igra z naszą uwagą. Radość z odkrywania kolejnych poszlak jest jeszcze większa, niż w tomie pierwszym.

Rafał Kołsut - www.kzet.pl

Podsumowując Jestem Bogiem” to ciekawy, ale nie najłatwiejszy (wbrew pozorom) w odbiorze komiks. Przy lekturze warto się nad nim porządnie skupić, gdyż pod płaszczykiem nieprawdopodobnych, czy wręcz kuriozalnych sytuacji autor przekazał czytelnikom coś więcej.

Jarosław Drożdżewski - www.paradoks.net.pl

Dochodzą tu do głosu osobiste emocje autora, doświadczenia i przemyślenia, pozwalające uznać recenzowaną pozycję za jego najdojrzalsze dzieło. Po kolejną część sięgnę z pełnym zaufaniem i autentyczną ciekawością.

Dominik Szcześniak - www.artpapier.com

Obrazoburczy tytuł komiksu Huberta Ronka skrywa bardzo smutną opowieść o człowieku wyobcowanym, któremu wydaje się, że jest a może jest nim w rzeczywistości Stwórcą Wszechrzeczy.

Sebastian Chosiński - www.esensja.stopklatka.pl

Scenariusz i rysunki: Hubert Ronek

Mój profil na FB: https://web.facebook.com/profile.php?id=100010758671974

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.05.2016 18:06