Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Hubert Ronek

Hubert Ronek

Lublin

Twórca komiksów, rysownik, ilustrator, rzadziej publicysta.
Współpracuje na zasadach freelance z wydawnictwami i agencjami reklamowymi

Z wykształcenia mgr sztuki i filologii polskiej.
W dorobku ma kilka albumów komiksowych (m.in. Kraina Herzoga, Dom Żałoby, Henryk i Bonifacy).

Rysownik Sieciaków oraz cykli komiksowych dla dzieci w czasopismach Kumpel i Victor Junior. Współautor historyczno-przygodowej serii "Wojenna odyseja Antka Srebrnego 1939-1944".

Obecnie pracuje m.in. nad komiksem fantasy World of Aghart oraz serią Jestem Bogiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2507 PLN z 2000 PLN

41 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

125%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.08.2014.

JESTEM BOGIEM tom 2

O projekcie

Dzięki Wspierającym na PolakPotrafi.pl w maju 2014 ukazała się pierwsza część komiksu JESTEM BOGIEM. Dodatkowo w postaci osobnego zeszytu opublikowany został bonusowy odcinek JESTEM BOGIEM Interview. Teraz możecie przyczynić się do wydania kontynuacji opowieści o Janie Zygfrydzie Reśniaku - człowieku, który twierdzi, że jest Bogiem...

JESTEM BOGIEM cz. 2 jest już niemal narysowana, do skończenia pozostało kilka stron. Cała publikacja liczyć będzie 50 stron formatu A5 (kolorowa okładka, środek cz-b). W tym 32 strony komiksu, dodatki, pinupy innych rysowników oraz Gablota Wieczności, na której znajdą się nazwiska (lub pseudonimy) oraz zdjęcia (lub rysunki) Wspierających projekt.

 

Jako nagrody za Wsparcie możecie otrzymać m.in. wydrukowany album, ale również dwa wcześniejsze komiksy serii (cz. 1 oraz Interview). Istnieje również możliwość zdobycia oryginalnych plansz oraz wydań kolekcjonerskich obu części, wzbogaconych o kilkanaście stron dodatków z inną okładką i twardą oprawą, wydrukowanych w limitowanym nakładzie 20 egz.

Jeśli uda się uzbierać zakładaną kwotę, nagrody zostaną rozesłane do Wspierających w ciągu 30 dni od zakończenia zbiórki. Czas ten potrzebny jest na dopracowanie komiksu, stworzenie dodatków związanych z akcją, zrobienie okładki, skład i druk komiksu.

Więcej informacji o serii znajdziecie na moim blogu -> KLIK!

Recenzje cz.1 JESTEM BOGIEM możecie przeczytać na ESENSJI:

na ARTPAPIERze:

oraz w magazynie KZ:

Tusz okładki wydania standardowego cz.2:

Szkic okładki wersji kolekcjonerskiej:

Media o Twoim projekcie:

Hubert Ronek zbiera na drugi tom "Jestem Bogiem"

www.komiks.gildia.pl | 2014-07-15

Dzięki Wspierającym na PolakPotrafi.pl w maju 2014 ukazała się pierwsza część komiksu Jestem Bogiem autorstwa Huberta Ronka. Dodatkowo w postaci osobnego zeszytu opublikowany został bonusowy odcinek Jestem Bogiem Interview. Teraz możecie przyczynić się do wydania kontynuacji opowieści o Janie Zygfrydzie Reśniaku - człowieku, który twierdzi, że jest Bogiem...

Jestem Bogiem #2 Huberta Ronka na PolakPotrafi.pl

komiks.polter.pl | 2014-07-14

Na portalu PolakPotrafi.pl Hubert Ronek rozpoczął zbiórkę pieniędzy na wydanie drugiej części komiksu Jestem Bogiem. W zamian za wsparcie finansowe autor przygotował kilka unikatowych bonusów, jak oryginalne plansze czy rysunkowe podziękowania w komiksie.

Jestem Bogiem #2 Huberta Ronka na PolakPotrafi.pl

www.alejakomiksu.com | 2014-07-11

Hubert Ronek na portalu PolakPotrafi.pl rozpoczął zbiórkę pieniędzy na wydanie swojego komiksu "Jestem Bogiem cz.2". Autor przygotował kilka ciekawych bonusów za wsparcie - oryginalne plansze, rysunkowe podziękowania w komiksie etc.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.08.2014 18:06