Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Zajdel

Anna Zajdel

Brwinów

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15437 PLN z 13000 PLN

134 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2014.

Świat według Jery

O niespodziankach nagłych i o tym, że jesteście ze złota i pereł

Dodano 28.10.2014, godz. 11:49

drogie wspaniałe osoby!

wpłaciliście/wpłaciłyście już ponad 4 tysiące złotych!
czyli brakuje niecałych 9, mamy 22 dni, więc spodziewam się, że się uda dobić do minimalnego progu kwotowego, choć oczywiście marzę, by go przekroczyć!

remont trwa nieustannie i chwalimy się zainstalowaną muszlą klozetową i umywalką, podwieszonym w łazience sufitem z trzema wbudowanymi światełkami, totalnie piękną framugą DIY w kuchni oraz... przystosowaniem jednego z pomieszczeń na tyle, że dzieci mogą już tam urzędować.

w tym tygodniu przygotowujemy się do SuperTruper - imprezki z okazji Halloween i rodzimych Dziadów, więc drżyj Brwinowie, w piątkowy wieczór wyjdziemy na ulice!
http://fundacjajera.wordpress.com/aktualnosci/#jp-carousel-506

do grona wspierających nas miejsc dołączyło lubelskie Frutti di Mare - niezależny ośrodek edukacji nieformalnej, gdzie w niedalekiej przyszłości pojedziemy z wystawą dziewczynek z naszej tu lokalnej edukacji domowej - i to jest wiadomość wspaniała!
https://www.facebook.com/fruttidimare.lublin

drodzy, drogie, znajomi i nieznajome, pchnijcie dalej nasz projekt, prosimy! niech więcej świata się dowie, że bierzemy sprawy w swoje ręce i że każdy i każda może nam w tym pomóc!

z pozdrowieniami
Świat według Jery:)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2014 17:05