Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Poznań

Teatr Muzyczny w Poznaniu jest jedną z najprężniej rozwijających się instytucji kultury. Jesteśmy najbardziej popularnym teatrem muzycznym w całym regionie. Naszym znakiem rozpoznawczym są wkomponowane w logo Teatru serce i diament, które symbolizują pozytywne emocje i najwyższą artystyczną jakość. Rocznie nasze wydarzenia oklaskuje 100 000 widzów przychodzących do nas na musicale, koncerty, operetki, komedie i sztuki dla dzieci

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28645 PLN z 25000 PLN

222 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.05.2015.

Płyta z musicalu Jekyll&Hyde

Zostało jeszcze 4 dni do zakończenia projektu!

Dodano 14.05.2015, godz. 11:02

Drodzy Jekyllowcy!

Mamy już 84% potrzebnych na wydanie płyty środków, a liczba współproducentów bliska jest 170 osób! Wspaniale! Wierzymy, że w ciągu ostatnich 4 dni, uda nam się zebrać brakujące środki a my przygotowujemy dla Was NIESPODZIANKĘ!

Czy marzyliście kiedyś, aby śpiewać niczym gwiazda musicalu? Chcielibyście poznać techniki wokalne wykorzystywane przez aktorów musicalowych? Pragniecie odbyć prywatną konsultację wokalną z jedną z najlepszych wokalistek w Polsce?
Dzięki nam jest to możliwe! Spośród osób, które od dnia 13 maja do 17 maja wesprą projekt wydania płyty z musicalu JEKYLL&HYDE na portalu POLAKPOTRAFI.PL wybierzemy szczęśliwca, który wpłacił w tych dniach NAJWYŻSZĄ KWOTĘ, a w zamian poza wybranym przez siebie pakietem nagród otrzyma....prywatną LEKCJĘ ŚPIEWU Z NASZĄ EMMĄ CAREW - EDYTĄ KRZEMIEŃ

Nie zwlekajcie! Taka okazja już się nie powtórzy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.05.2015 23:11