Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Poznań

Teatr Muzyczny w Poznaniu jest jedną z najprężniej rozwijających się instytucji kultury. Jesteśmy najbardziej popularnym teatrem muzycznym w całym regionie. Naszym znakiem rozpoznawczym są wkomponowane w logo Teatru serce i diament, które symbolizują pozytywne emocje i najwyższą artystyczną jakość. Rocznie nasze wydarzenia oklaskuje 100 000 widzów przychodzących do nas na musicale, koncerty, operetki, komedie i sztuki dla dzieci

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28645 PLN z 25000 PLN

222 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.05.2015.

Płyta z musicalu Jekyll&Hyde

O projekcie

 


 
                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Zostań współproducentem płyty z Teatrem Muzycznym

starybrowar5050.com | 2015-05-14

Ruszyła akcja wydania płyty z musicalu Jekyll&Hyde na portalu PolakPotrafi.pl, zorganizowana przez Teatr Muzyczny w Poznaniu.

OSTATNIE DNI NA WSPARCIE JEKYLLA I HYDE'A

www.codziennypoznan.pl | 2015-05-13

Zostały ostatnie dni, by wesprzeć akcję Teatru Muzycznego w Poznaniu na portalu PolakPotrafi.pl, gdzie można zostać współproducentem przełomowej płyty CD z czołowego broadwayowskiego musicalu „Jekyll&Hyde”! Już tylko do niedzieli 17 maja włącznie można wesprzeć projekt, wpłacając dowolną kwotę pieniędzy i wybierając w zamian dla siebie atrakcyjne nagrody - a Teatr Muzyczny w tym tygodniu dołożył jeszcze dwie nowości, które można otrzymać gratis!

Płyta z musicalu Jekyll&Hyde – 6 dni do końca akcji

naszglospoznanski.pl | 2015-05-12

Zostały ostatnie dni, by wesprzeć akcję Teatru Muzycznego w Poznaniu na portalu PolakPotrafi.pl, gdzie można zostać współproducentem przełomowej płyty CD z czołowego broadwayowskiego musicalu „Jekyll&Hyde”!

Teatr Muzyczny też potrafi!

wtkplay.pl | 2015-04-17

Widzowie Teatru Muzycznego w Poznaniu, będąc pod wielkim wrażeniem, jakie zrobił na nich musical "Jekyll & Hyde" zwrócili się do teatru z prośbą o wydanie płyty z muzyką z tego spektaklu. Dyrekcja teatru temat podjęła i wspólnymi siłami, wraz z publicznością chce doprowadzić projekt do realizacji. Aby się to udało, trzeba wesprzeć pomysł w projekcie polakpotrafi.pl Dla tych, którzy przyłączą się do akcji, czekają także unikatowe niespodzianki związane z musicalem. O pomyśle i realizacji opowiadali w studiu:

Poznań. Wesprzyj artystów Teatru Muzycznego

www.e-teatr.pl | 2015-04-15

Jest szansa, że musical "Jekyll&Hyde" zostanie wydany na płycie. Jednak by tak się stało, artyści potrzebują Twojego głosu. Płyta miałaby być wydana na portalu PolakPotrafi.pl.

Musical Jekyll&Hyde na płycie? Artyści potrzebują Twojego głosu!

www.gloswielkopolski.pl | 2015-04-14

Jest szansa, że musical Jekyll&Hyde zostanie wydany na płycie! Jednak by tak się stało, artyści potrzebują Twojego głosu! Płyta miałaby być wydana na portalu PolakPotrafi.pl!

„Jekyll&Hyde” – MAMY DLA WAS DWA ZAPROSZENIA!

naszglospoznanski.pl | 2015-04-13

Adaptacja noweli Roberta Louisa Stevensona w mig podbiła serca publiczności. Na scenie zobaczymy historię doktora Jekyll’a, który po wypiciu tajemniczego eliksiru zmienia swoje oblicze i w nocy przemienia się w Pana Hyde’a. Opowieść o walce dobra ze złem, o ciemnej stronie natury ludzkiej i przejmującej miłości, która jest silniejsza niż opinia społeczna porywa od pierwszych minut. Historia doczekała się wielu realizacji teatralnych i filmowych, między innymi z udziałem Davida Hasellhofa, ale największym hitem stała się jej musicalowa adaptacja z muzyką Franka Wildhorna. Musical zagrano na Broadwayu bez przerwy ponad 1.500 razy. Poznańską wersję będzie można zobaczyć 8-9 maja oraz 21-23 maja. W tych dniach nagrywana będzie płyta, której premiera planowana jest na wrzesień.

Tydzień w Teatrze Muzycznym

naszglospoznanski.pl | 2015-04-08

Teatr Muzyczny w Poznaniu, któremu patronuje „Nasz Głos Poznański”, zaprasza na najbliższe spektakle.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.05.2015 23:11