Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Poznań

Teatr Muzyczny w Poznaniu jest jedną z najprężniej rozwijających się instytucji kultury. Jesteśmy najbardziej popularnym teatrem muzycznym w całym regionie. Naszym znakiem rozpoznawczym są wkomponowane w logo Teatru serce i diament, które symbolizują pozytywne emocje i najwyższą artystyczną jakość. Rocznie nasze wydarzenia oklaskuje 100 000 widzów przychodzących do nas na musicale, koncerty, operetki, komedie i sztuki dla dzieci

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28645 PLN z 25000 PLN

222 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.05.2015.

Płyta z musicalu Jekyll&Hyde

Zostało 5 dni do zakończenia projektu

Dodano 12.05.2015, godz. 13:44

Z okazji tegorocznych obchodów 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce osoby, które wesprą projekt kwotą powyżej 50 zł, otrzymają oprócz płyty wyjątkowy prezent - historyczne programy Teatru Muzycznego w Poznaniu z lat 60. i 70.! Programy te nie są dostępne do zdobycia w żaden inny sposób! Jest to jedyna okazja, aby stać się właścicielem unikatowych materiałów. Dodatkowo, wpłacający otrzymają wszystkie pozostałe gwarantowane nagrody, w tym umieszczenie nazwiska darczyńcy w książeczce dołączonej do krążka! A jest to również historyczne wydanie – pierwsze na świecie w języku polskim!
Drugi pakiet skierowany jest do tych, którzy jeszcze nie widzieli spektaklu lub chcą się wybrać na niego ponownie. Wsparcie projektu kwotą 90 zł, zapewnia otrzymanie w zamian płyty CD oraz podwójnego zaproszenia na spektakl Jekyll&Hyde na dzień 22 maja o godz. 19.00 lub 23 maja o godz. 19.30. Świętujmy razem jubileusz 250-lecia Teatru Publicznego w Teatrze Muzycznym!

Brakuje już niewiele, aby projekt wydania płyty odniósł sukces! Dzięki wsparciu wielu, wielu osób do pomyślnego zakończenia akcji potrzebna jest już tylko niewielka kwota pieniędzy. Dlatego bardzo prosimy, by wesprzeć projekt również dzieląc się informacją o nim z przyjaciółmi, rodziną, znajomymi!
Wierzymy, że się uda!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.05.2015 23:11