Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

piotr.michalak

piotr.michalak

Warszawa, Polska

Nazywam się Piotr Michalak, mam 20 lat i jestem studentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Geodezji i Kartografii. Od 3 lat prowadzę 296 Warszawską Wodną Drużynę Harcerską. Poza harcerstwem kocham podróże autostopem, wędrówki po górach i oczywiście żeglarstwo :-)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1400 PLN z 1400 PLN

18 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.08.2016.

Żagle z Harcerzami

O projekcie

Nasza 296 Warszawska Wodna Drużyna Harcerska ,,Wir" bardzo prężnie się rozwija. Ostatnio otrzymaliśmy od osoby prywatnej nowy jacht typu ,,Ciupek". Jest to jacht typowo turystyczny i dlatego silnik jest do niego niezbędny. Za pieniądze zebrane w czasie tej zbiórki chcemy odkupić silnik, aby móc ten jacht bezpiecznie użytkować wraz z naszymi harcerzami.

Prowadzącym przedsięzięcie jest pwd. Piotr Michalak - drużynowy 296 Warszawskiej Wodnej Drużyny Harcerskiej ,,Wir", pełniący tą funkcję od trzech lat. Drużyna rokrocznie osiaga najwyższą kategorię przyznawaną drużynom harcerskim na Pradze-Południe. Więcej o naszej działalności możecie zobaczyć na naszej stronie: https://www.facebook.com/szczep296/

Zebrane środki przeznaczymy w całości na zakup silnika marki Honda, do naszego jachtu.

Jeśli uda nam się zebrać więcej środków niż zakłada nasza kampania, przeznaczymy je na kapoki, liny i drobny osprzęt jachtowy.

Wybraliśmy tę formę finansowania, bo możemy dużo zaoferować (m.in. możliwość wypożyczenia naszych jachtów), a jednocześnie szybko i sprawnie zebrać niezbędną kwotę.

Kontakt: https://www.facebook.com/piotr.michalak.501

Planowany termin realizacji to koniec lipca - wtedy odkupilibyśmy silnik od byłego właściciela i nasz jacht mógłby spokojnie pojechać na obóz w Bory Tucholskie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.08.2016 11:11