Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Budniak

Piotr Budniak

Katowice

Pochodzący z Zielonej Góry perkusista jazzowy i kompozytor. Absolwent dwóch akademii muzycznych - w Krakowie i Katowicach. Na co dzień współpracujący z wieloma młodymi zespołami jazzowymi, z powodzeniem prowadzi także swój własny sekstet.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2567 PLN z 2500 PLN

45 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.06.2017.

'Into the Life' trasa koncertowa!

O projekcie

Hej,

tutaj Piotr Budniak z zespołem Essential Group!

Już 31 maja odbędzie się premiera naszej najnowszej płyty "Into the Life" wydanej nakładem wytwórni SJ Records. Album zawierać będzie tylko moje autorskie kompozycje będące refleksją nad życiem, jego sensem, przemijaniem i wiecznością.

Nagrany, zmixowany i zmasterowny materiał audio poszedł już do tłoczni i płyta jest właśnie w fazie produkcji fizycznej!

W związku z pormocją albumu mamy zaplanowaną trasę koncertową obejmującą aż 9 polskich miast, żeby jednak udało się odwiedzić wszystkie te miejsca, potrzebujemy Waszej pomocy!

 

Piotr Budniak Essential Group to zespół złożóny z grupy przyjaciół, których połączyła Akademia Muzyczna w Katowicach, ale obecnie jesteśmy związani aż z sześcioma różnymi muzycznymi ośrodkami: Berlin, Bazylea, Poznań, Katowice, Kraków, Warszawa.

Jesteśmy grupą młodych, zdolnych i ambitnych muzyków, którzy nieustannie poprzeczkę rozwoju stawiają sobie coraz wyżej. Każdy z nas ma na swoim koncie masę prestiżowych nagród, wiele nagranych płyt i współpracę z gwiazdami światowego formatu.

 

 

 

Skład:
(zdjęcia Katarzyna Kukiełka)

Wojciech Lichtański - saksofon altowy

 

Jakub Skowroński - saksofon tenorowy, klarnet basowy

 

Szymon Mika - gitara

 

Kajetan Borowski - fortepian

 

Alan Wykpisz - kontrabas

 

Piotr Budniak - perkusja, kompozycje

 

Trasa koncertowa "Into the Life" odbędzie się w następujących miastach:

31.05 Warszawa
1.06 Toruń
2.06 Poznań
3.06 Kraków
4.06 Sucha Beskidzka
8.06 Zielona Góra
9.06 Wrocław
10.06 Miechów
11.06 Szczawnica

Środki uzyskane przez  przeznaczymy na pokrycie kosztów części trasy - od 8 czerwca, na które brakuje nam funduszy (wynajęcie busa, pokrycie kosztów paliwa, noclegi).

 

Za Wasze wsparcie przewidzieliśmy ciekawe nagrody!

Przede wszytkim: to jedyne miejsce, gdzie macie możliwość dokonać pre-orderu płyty "Into the Life" i to ze specjalną dedykacją! Oprócz tego możecie dostać od nas specjalne podziękowania na Facbooku, limitowany t-shirt przygotowany specjalnie na promocyjną trasę koncertową, album "Simple Stories About Hope And Worries" w wersji cyfrowej, spotkać się z nami po koncercie w wybranym przez siebie mieście obejmującym trasę czy wspólnie z nami wyznaczyć miejsce kolejnego koncertu.

Jeśli uda nam się zebrać więcej pieniędzy niż potrzebujemy to przy 3000 zł zarejestrujemy profesjonalne video live podczas jednego z naszych koncertów, przy 4000 zł nagramy profesjonalny teledysk do jednego z utworów z płyty "Into the Life" a przy 5000 zł wydamy winyl z naszym najnowszym albumem!

Nagród za Waszą pomoc spodziewajcie się w drugiej połowie czerwca!

 

Zdecydowaliśmy się na taką formę pozyskania brakujących funduszy ponieważ wydaje nam się ona niezwykle atrakcyjna zarówno dla Was i dla nas! Wy możecie poczuć, że współtworzycie z nami coś dobrego i dostać od nas moc prezentów, my możemy poczuć wsparcie z Waszej strony, a także być na bieżąco z powodzeniem akcji!

Zachęcamy Was także do udostępniania strony z projektem na portalach społecznościowych - to także forma wsparcia :)

Dziękujemy Wam już teraz wierząc, że uda nam się wspólnie uzbierać brakującą sumę.

 

Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie - śmiało ślijcie je na adres piotrbudniak@gmail.com odpiszę, gdy tylko będzie to możliwe.

Zapraszamy także do polubienia naszej strony na Facbooku (kliknij!).

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.06.2017 22:10