Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Iława Gospel Singers

Iława Gospel Singers

Iława, Polska

Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych, nadzwyczaj aktywnych ludzi, których łączy wzajemna sympatia, pasja śpiewania i chęć dzielenia się przesłaniem Ewangelii poprzez wykonywanie muzyki gospel.
Naszym celem jest popularyzowanie muzyki gospel oraz upowszechnianie wartości chrześcijańskich: przez ponad dwa lata naszej działalności zaśpiewaliśmy blisko 50 koncertów.
Za twórczość artystyczną i upowszechnianie kultury w 2016 r. otrzymaliśmy nagrodę Zarządu Powiatu Iławskiego. Nasz projekt artystyczny polegający na nagraniu płyty z muzyką gospel otrzymał także wsparcie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7430 PLN z 6200 PLN

100 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

119%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.10.2017.

Wydanie 2-płytowego albumu Iława Gospel Singers

Przygotowania trwają!

Dodano 21.08.2017, godz. 21:27

Ale super! Mamy już 9 Wspierających! DZIĘKUJEMY!

Kwota w projekcie powolutku rośnie, a my... szkolimy się, doskonalimy. W momencie, gdy ruszała nasza kampania, my ruszaliśmy do Hartowca szlifować materiał do nagrania. Od piątkowego popołudnia do niedzieli wieczór prześpiewaliśmy łącznie 15 godzin! W niedzielę wieczorem w ramach cyklu koncertów "Muzyka przy Starym Spicherzu" zaśpiewaliśmy również koncert plenerowy. W ten sposób włączyliśmy się w akcję "Zapełnij Spichlerz", której celem jest zbiórka pieniędzy na remont zabytowkego, parafialnego budynku (aby służył młodzieżowym grupom modlitewnym, pielgrzymom itp.).

Był to bardzo pracowity weekend, a dobry humor nas nie opuszczał!

Gorąco zachęcamy do wsparcia naszego projektu... :-)

Ps. Te słodkości w ramach nagród są naprawdę wyśmienite! Polecamy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.10.2017 22:10