Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

IFE Sailing

IFE Sailing

Łódź, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

110 PLN z 7000 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.03.2018.

IFE Sailing - Regaty Akademickie

O projekcie

Chcecie bajki? Oto ona! Nasza niezwykła opowieść przedstawia grupę nietuzinkowych ludzi…

 

IFE Sailing to organizacja studencka działająca przy Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Poza faktem, że jesteśmy studentami jednej uczelni, łączy nas także wspólna pasja, czyli szalone zamiłowanie do lin i żagli. Jesteśmy grupą zupełnie różnych ludzi, którym do szczęścia potrzeba trochę słonej wody na buzi i wiatru we włosach. Każda osobowość w naszej załodze niesie za sobą olbrzymią historię i właśnie to czyni nas wyjątkową rodziną. Naszym największym marzeniem jest udział w niezwykle prestiżowej imprezie, a mianowicie w największych akademickich regatach Europy - Course Croisière EDHEC.

 

 

…których serca przepełniło pragnienie by spróbować swoich sił w niezwykle prestiżowym wydarzeniu…

 

 Impreza organizowana nieprzerwanie, we Francji, od prawie pół wieku skupia podobnych nam młodych ludzi z różnych części globu, studiujących na najlepszych światowych uczelniach. Regaty Course Croisiere EDHEC są największą imprezą żeglarską w Europie, gdzie spotyka się, integruje i rywalizuje ze sobą około 3 000 studentów z aż 22 krajów. Przedsięwzięcie zostało stworzone przez 3 studentów kochających łódki, którzy pragnęli zrzeszyć młodych żeglarzy w jednym miejscu i podzielić się swoją pasją. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu, wejdźcie na stronę organizatora.

 

Strona organizatora: http://www.ccedhec.com/

 

…i jako jedyna polska reprezentacja zawalczyć o wygraną…

 

 

Chcemy, by załogi z całego świata widziały, że na najbardziej prestiżowych regatach studenckich Polacy mają również swoją reprezentację. Jako jedyna polska załoga dumnie reprezentowaliśmy nasz kraj już w poprzednich edycjach tego wydarzenia.  Z 49 regat CC EDHEC wróciliśmy nie tylko z zadowalającym wynikiem, ale i z sercami przepełnionymi marzeniem, aby w tym roku pokazać jeszcze więcej! 

 

Niestety jak to w bajkach bywa, pojawiają się i czarne charaktery…

 

Jedynie finanse, a raczej ich brak dzielą nas od upragnionego celu. Aby pojechać do Francji, musimy spełnić dwa wymagania regat. Pierwszym jest opłata "registration fee" wyścigu, pokrywająca zakwaterowanie załogi, aprowizację i wynajem łódki - takiego samego dla wszystkich ścigających się ekip. Wykupienie oficjalnego pakietu stanowi 100% potrzeb „na miejscu”. Załogi mogą dokonać wyboru spośród 3 dostępnych jednostek. J/80 to lekki i szybki jacht zabierający do 5 osób załogi - optimum relacji ceny do ilości załogi i nasz faworyt.

 

 

Drugim celem jest przystań akademicka w Breście. Musimy tam dotrzeć z naszego macierzystego portu - Łodzi. Biorąc pod uwagę transport potrzebnego sprzętu i tnąc koszty do minimum, planujemy pojechać tam autem, które udostępni nam jeden ze sponsorów.

  

Pomimo hojnego wsparcia uczelni jak i sponsorów, nadal nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy uda nam się uzbierać wystarczającą kwotę i pojechać na wymarzone regaty. Bez Waszej pomocy nie damy rady!

 

CC EDHEC to również liczne wydarzenia kulturalne i imprezy. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, chcemy na czas regat być ambasadorami Polski i promować kraj oraz jego niezwykłości. W tym celu gromadzimy liczne materiały informacyjne dotyczące kultury i geografii w celu ich dystrybucji wśród międzynarodowej żeglarskiej braci - wszystko by przyciągnąć uwagę i zainteresować żeglarzy z innych krajów.

Jeśli przekroczymy próg 4 tys. zł, za kolejny uzbierany tysiąc złotych zabierzemy jednego członka załogi więcej, który jednocześnie jest fotografem i kamerzystą. Jego filmy i reportaże ułatwią nam poszukiwanie sponsora w przyszłym roku!

We Francji każda załoga wygląda jak jedna rodzina - te same koszulki, bluzy, sztormiaki. Dlatego kolejną kwotę w wysokości 1 tys. zł przeznaczymy na zakup wspólnych polówkek i bluz z logo drużyny i flagą polski, aby godnie reprezentować nasz kraj i uczelnię.

Wszystkim życzliwym naszemu projektowi i żeglarzom polecamy sie gorąco! Ahoj!

 

 

…tylko od Was zależy czy ta historia zakończy się happy end’em!

 

Chcesz się z nami skontaktować? Dzwoń, pisz śmiało!

Michał Rewucki  tel. 696-168-162

e-mail: ife.sailing.pl@gmail.com

Nasz fanpage na facebooku : https://www.facebook.com/IFESailing/

Konto na Instagramie : http://www.thepictures.club/pr/ifesailing

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.03.2018 22:10