Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Asbiro

Fundacja Asbiro

Jędrzejów

Jesteśmy grupą wolontariuszy propagującą alternatywną pomoc dla Afryki. Jesteśmy nastawieni na rozwój prywatnej edukacji w najbiedniejszych rejonach Zambii. Naszą siłą jest nasza wiedza, przedsiębiorczość i determinacja, którą chcemy się dzielić z dziećmi i młodzieżą. Otworzyliśmy pierwszą salę komputerową w slamsach Lusaki . Zbudowaliśmy bibliotekę , którą wyposażyliśmy w ponad 1200 książek i podręczników. Nasze wyjazdy pokrywamy z prywatnych środków - na miejscu uczymy, inicjujemy projekty edukacyjne, budujemy i remontujemy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13916 PLN z 40000 PLN

92 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 28.05.2019 22:10

Idę dla nich - budowa świetlicy dla dzieci w Zambii

Patryk Potępa wyrusza pieszo do Watykanu 16.03.2019

Dodano 16.03.2019, godz. 20:03

                                            Patryk wyrusza do Watykanu - 16.03.2019

Dziś pierwszy dzień wędrowki Patryka, która ma na celu wesprzeć budowę świetlicy.

Najpierw Msza Święta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagienikach koncelebrowana przez współorganizatora akcji - Ojca Jacka Gniadka, potem pożegnanie z rodziną, przyjaciółmi i wolontariuszami ASBIRO. Było wiele wzruszeń, słów otuchy i wsparcia, zdjęcia pamiątkowe a na koniec wyjście Patryka w drogę. 

Trzymaj sie Patryk! Powodzenia!