Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Asbiro

Fundacja Asbiro

Jędrzejów

Jesteśmy grupą wolontariuszy propagującą alternatywną pomoc dla Afryki. Jesteśmy nastawieni na rozwój prywatnej edukacji w najbiedniejszych rejonach Zambii. Naszą siłą jest nasza wiedza, przedsiębiorczość i determinacja, którą chcemy się dzielić z dziećmi i młodzieżą. Otworzyliśmy pierwszą salę komputerową w slamsach Lusaki . Zbudowaliśmy bibliotekę , którą wyposażyliśmy w ponad 1200 książek i podręczników. Nasze wyjazdy pokrywamy z prywatnych środków - na miejscu uczymy, inicjujemy projekty edukacyjne, budujemy i remontujemy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13916 PLN z 40000 PLN

92 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

34%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.05.2019.

Idę dla nich - budowa świetlicy dla dzieci w Zambii

Patryk Potępa wyrusza pieszo do Watykanu 16.03.2019

Dodano 16.03.2019, godz. 20:03

                                            Patryk wyrusza do Watykanu - 16.03.2019

Dziś pierwszy dzień wędrowki Patryka, która ma na celu wesprzeć budowę świetlicy.

Najpierw Msza Święta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagienikach koncelebrowana przez współorganizatora akcji - Ojca Jacka Gniadka, potem pożegnanie z rodziną, przyjaciółmi i wolontariuszami ASBIRO. Było wiele wzruszeń, słów otuchy i wsparcia, zdjęcia pamiątkowe a na koniec wyjście Patryka w drogę. 

Trzymaj sie Patryk! Powodzenia!

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.05.2019 22:10