Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ppatryk1897

ppatryk1897

Olsztyn, Polska

Z wykształcenia zarządam, w pracy organizuje, a z pasji trenuje...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 300000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 21.12.2018 22:10

I Warmiński Mazurskie Kongres Rozwoju Osobistego

O projekcie

 

Chce mi się…

To mało popularne stwierdzenie. Ale to prawda. Chce mi się czytać, uczyć się języków, trenować i codziennie się rozwijać. Czasami mniej, czasami bardziej ale wciąż mi się chce iść do przodu. Ponieważ chce coś osiągnąć w życiu. 10 lat temu postanowiłem sobie, że do 30. będę bogaty,
będą miał swoją firmę i będę zatrudniał mnóstwo ludzi.

 

 


Niestety 30. urodziny miałem w zeszłym tygodniu, a bogaty wciąż nie jestem. Pomimo to, że codziennie pracuję i staram się rozwijać wciąż brakuje mi tego czegoś. Co pozwoli abym eksplodował i w pełni wykorzystał swój potencjał, abym w końcu mógł jeździć moim wymarzonym Aston Martinem DB9. Jednak wciąż brakuje mi tego czegoś.  

 Jakiś czas temu znalazłem w internecie to zdjęcie. Jest to Michael Phelps z młodym chłopcem, który  po kilku latach stał się wspaniałym pływaniem. Zastanowiło mnie czy był to efekt spotkania z idolem i niesamowitej motywacji z tym związanej.

Dlatego też pomyślałem sobie, że może też potrzebuje tak ogromnego bodźca. Który rozwali mój światopogląd i zacznę robić rzeczy, których do tej pory się bałem i mnie ograniczały.
Jest mnóstwo mówców motywacyjnych zarówno Polskich jak i zagranicznych. Mam kilku swoich ulubionych. Jednak nigdy nie udało mi się spotkać ich  na żywo. Ponieważ takie spotkania są zwykle bardzo drogie. Szkolenia potrafią kosztować nawet po kilka tysięcy złotych. Ale jak wcześniej wam wspominałam. Chce mi się i postanowiłem zorganizować spotkanie na które zaproszę kilku moich ulubionych mówców motywacyjnych i trenerów.

 

Kogo chce zaprosić? Tutaj jest mała zagadka.

Skontaktowałem się ze wszystkimi trenerami, których chce zaprosić. Jednak ich  agenci nie zgodzili się na ujawnienie ich personalli, dopóki nie podpiszemy umowy na wystąpienia. (Jak zawszę pod górkę)

Dlatego też delikatnie zasugeruję wam kim mogliby być potencjalni mówcy.

 

Pierwszy gość miał kompleksy związane ze swoim ogromnym nosem i musi wystawiać suszarkę z ubraniami na balkon bo ma bardzo małe mieszkanie. Nie przeszkadza mu to jednak w zapraszaniu wielu wspaniałych gości, którzy udzielili mu ponad 300 niezwykle inspirujących wywiadów w jego M-1.

 

Drugi gość uczy, jak się szybko uczyć. Do tego stopnia, że dogadałby się ze Zlatanem Ibrahimoviciem gdyby się spotkali na piwie w Sztokholmie. Reklamuje również pewne usługi finansowe ale oczywiście nie mogę powiedzieć jakie.

Najstarszy w tym gronie mówca, jest psychologiem o 25lat, kiedyś prowadził księgarnię, jednak porzucił to, żeby móc jeździć swoji camperem na wakacje.  

Ostatni mówca i chyba największa polska gwiazda w tej branży. Jest doktorem ale nie jest lekarzem (dziwne :) ) zna 7 języków, napisał blisko 20 książek i  ma ponad 350000 followersów na FB.

Imiona i nazwiska potwierdzimy z waszymi przypuszczeniami dopiero gdy projekt zakończy się sukcesem.

 

Jeśli chodzi o potrzebne fundusze . Większość zebranej kwoty przeznaczone zostanie na kontrakty mówców. Do tego dochodzi wynajęcie sali, techniki scenicznej, obsługi, ochrona  itd. I zbiera się niezła kwota.

 
 

Plusem przedsięwzięcia jest to, że sala w której organizujemy cały kongres jest bardzo duża. Dzięki czemu kwota za pojedynczą osobę jest zdecydowanie niższa, w porównaniu do podobnych imprez tego typu.

Oczywiście nie będzie to mało, jednak dla ludzi których takie spotkanie w ogóle nie interesują to wydanie nawet kilku złotych stanowiłoby problem.

Dlatego też zależy mi na osobach których interesują takie spotkanie. Całe spotkanie adresowane jest do ludzi którym “też się chce”.

Do ludzi którzy wstają o 5 rano żeby biegać, którzy zamiast oglądania telewizje czytają kolejną książkę. Którzy zamiast przeglądać facebooka, powtarzają słówka z angielskiego. Którzy codziennie chcą być lepsi i liczą, że w końcu to zaprocentuje. Dzięki czemu mogą coś osiągnąć w życiu i zrealizować swoje cele. Nieważne jakie by były.

Poza tym ciekawi mnie czy znajdę ponad 2000 osób którzy zainwestują swoje pieniądze w szkolenie jedynie domyślając się kim mogą być jego prelegenci.

 

Nagrodami dla osób które wezmą udział w zbiórce są oczywiście bilety na cały kongres.

Wyższa cena dotyczy miejsc na bliżej sceny, niższa na trybunach. Miejsca będą ustalane na podstawie kolejności zgłoszeń.

Ilość miejsc jest ograniczona. Ale kongres obędzie się jedynie gdy wszystkie miejsca zostaną zapełnione.

Jednak spokojnie, jeśli okaże się, że nie trafiłeś i spodziewałeś się innych prelegentów i skład, który założyłem w ogóle nie odpowiada twoim gustom. Sam osobiście odkupie od ciebie bilet, żeby zwrócić ci pieniądze.

 

Jak zapewne się domyślasz kongres odbędzie się w Olsztynie w Hali Urania przy ulicy Piłsudskiego.

Data jaką zaplanowaliśmy to 21. wrzesień przyszłego roku. Jest to z pewnością dość odległa data jednak aby zgrać wolne terminy wszystkich zaproszonych mówców wymaga to zaplanowania spotkania ze znacznym wyprzedzeniem. Ale wierze, że mimo to konkres się odbędzie.

Bo jeśli Ci się chce, możesz zrobić wszystko...

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie...