Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

I See Space

I See Space

Opole

Mateusz i Piotr - pomysłodawcy i realizatorzy projektu. Pomysł powstał w trakcie wspólnych studiów informatycznych.
Aktualnie obaj jesteśmy związani z branżą IT. Tworząc prototyp aplikacji i zakładając sobie cele projektu widzimy potencjał w tym rozwiązaniu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 40000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2021.

I See Space - znajdź swój wymarzony projekt

O projekcie

Wybór odpowiedniego projektu domu jest niewątpliwie najtrudniejszym elementem podczas całej inwestycji, to od tej decyzji zależy czy klient będzie zadowolony z końcowego efektu. Dlatego wybór odpowiedniego i rzetelnego architekta to podstawa. Stąd nasuwa się pytanie, gdzie znaleść architekta, z którego wyboru będziemy zadowoleni ? Otóż na pomoc klientom przychodzi aplikacja mobilna I See Space.  

 

Dzięki tej platformie, użytkownik będzie miał możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego projektu, który spełni jego potrzeby fitrując projekty w zależności od oczekiwań. Jest to idealne miejsce do prezentacji projektów i przyciągnięcia szerokiej rzeszy klientów. Jedyne co musicie Państwo zrobić, to dodać swój projekt i oczekiwać na kontakt klienta. Będzie to innowacyjny sposób na pozyskiwanie nowych klientów bez zajmowania głowy reklamą. 

 

                 

Smartfon to w obecnych czasach nieodłączny gadżet każdego człowieka. W XXI wieku nie wyobrażamy sobie nawet dnia bez telefonu. Dlatego aplikacja I see space posiada przewagę nad zwykłymi stonami internetowymi, które często odstraszają potencjalnych klientów. W naszej aplikacji zbudują Pańśtwo swoje portfolio bez dodatkowych kosztów. Klient posiadając aplikację będzie informowany o nowych projektach, które spełniają jego kryteria. Może właśnie Państwa projekt będzie idealnym wyborem!

 

 

Rozszerzona rzeczywistość w  aplikacji I see space, co to takiego ?

Czy nie byłoby idealnie gdyby użytkownik mógł zobaczyć swój dom przed jego wybudowaniem, a nawet zakupem projektu? Dzięki aplikacji stanie się to możliwe! Klient za pomocą I see space będzie miał możliwość podglądu projektu budynku w trójwymiarze na wybranej przez niego powierzchni. Wystarczy, że  wybierze odpowiednie miejsce na ulokowanie projektu - skalując i obracając w osiach X,Y,Z  projekt wedle potrzeb. Nie posiadają Państwo projektów 3D swoich domów ? Nic nie szkodzi, ta opcja jest dodatkowa, ale zapewne zwiększy zainteresowanie wśród klientów.

 

 

Główne cele aplikacji:

Dla użytkownika:

  • Możliwość zobaczenia domu przez ekran smartfona w skali 1:1
  • Wygodny dostęp do dużej bazy projektów
  • Łatwiejszy kontakt z architektem

Dla architekta:

  • Możliwość pozyskania nowych klientów
  • Budowa własnego portfolio
  • Nowoczesna obsługa klienta - Państwa klient będzie mógł zobaczyć dom na wyznaczonym miejscu przed wbiciem pierwszej łopaty

 

Cel zbiórki

Naszym celem jest przygotowanie aplikacji na urządzenia mobilne oraz wykonanie panelu administracyjnego do zarządzania projektami. Niestety przygotowanie obu aplikacji wymaga zaangażowania większej liczby osób. Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc. Zebrane środki pomogą nam w zaangażowaniu dodatkowych osób, uruchomieniu aplikacji oraz jej promowaniu. Mamy nadzieję że tak jak my zobaczą Państwo potencjał i zechcą Państwo również dołożyć swoją cegiełkę do tego projektu. 

 

Czas realizacji

Po zebraniu potrzebnej kwoty od razu zabieramy się do pracy! Jednam mamy pewnego wroga - CZAS! Szacujemy, że wersja beta apliakcji ukaże się po upływie 6 miesięcy. Dodatkowo co miesiąc otrzymają od nas Państwo wiadomośc z postępami prac nad aplikacją.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2021 18:06