Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Husaria Szczecinek

Husaria Szczecinek

Szczecinek, Poland

Husaria Race Team jest w pełni amatorską drużyną sportową, specjalizującą się w biegach z przeszkodami (OCR). Husaria Race Team to nie tylko współzawodnictwo ale również świetny sposób na zbudowanie dobrej kondycji fizycznej i sprawności w każdym wieku. Członkowie naszej drużyny starujż w zawodach indywidualnych jak również grupowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

23751 PLN z 23500 PLN

60 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2017.

Wyjazd na mistrzostwa świata w OCR do Kanady

O projekcie

Husaria Race Team Szczecinek jest drużyną specjalizującą się w biegach z przeszkodami (OCR). Każdy trening skupia grupę osób w róźnym wieku, pasjonujących się aktywnością fizyczną. Pod okiem trenerki Anny Gąsiorowskiej wzmacniana jest siła, wytrzymałość oraz szybkość, które są niezbędne w przygotowaniach do zawodów. 

 

Pomimo tego, że oddział istnieje od niedawna to może pochwalić się wielkim osiągnięciem jakim jest zakwalifikowanie się czwórki członków do Mistrzostw Świata OCR, które odbędą się w październiku tego roku w Kanadzie. Jest to niesamowita szansa dla nich samych oraz dla mieszkańców tego pięknego miasta na to żeby świat o nich usłyszał. Każdy z Was może być członkiem naszej społeczności i uczestniczyć w tym projekcie! 

 

Wiecej informacji o Husaria Race Team Polska i biegach OCR można znaleść na stronie www,husariaraceteam,pl

 

Możesz nas znaleźć w uroczym Szczecinku

Nasz oddzial w Szczecinku skupia ponad 30 członków i ciągle się rozwija. Głównym naszym celem jest promocja ruchu, zdrowego odżywania i współpracy a także kompleksowe przygotowanie zawodników do zawodów. Treningi dostosowane są zarówno do profesjonalistów jak i amatorów tego sportu.

A trenujemy ciężko. Są opony i są górkiZapraszamy na nasze treningi i poznania smaku przygotowań do zawodów!

 

Nasze sukcesy i ambicje

Zimą i wiosną 2017 roku, 4 naszych zawodników zakwalifikowało się na Mistrzostwa Europy (Holandia) i Świata (Kanada) w biegach z przeszkodami. Są to:

Rafał Różański

Izabela Frontczak

Piotr Świgoński

Szymon Kadej

 

Będzie ciężko. będzie pot, będzie warto!

O ich przygotowanie fizyczne i psychiczne nie musimy się martwić - możemy być pewni, że dadzą z siebie wszystko, a nawet jeszcze więcej. Naszą kampanią crowfundingową zacznynamy  przygotowanie finansowe i tym samym dajemy każdemu z Was możliwość stania sie częścia naszego przedsięwzięcia. Jeżeli wygramy, możesz mieć świadomość, że to też Twoja zasługa!

 

Poznaj naszych zawodników na Mistrzostwa Świata w OCR

Husaria Race Team Szczecinek to nie zawodowi sportowcy - to zwykli ludzie, tacy jak ja, czy Ty. Po prostu postanowili kiedyś wstać z kanapy i zrobić coś ze swoim życiem. 

Rafał, Iza, Piotr i Szymon są w wieku 23-40 lat a swoim zaangażowaniem i wynikami pokazują innym jak wiele można osiągnąć poprzez zdrowe odżywianie i wytrwałość.

 

Piotr Świgoński

Na codzień ojciec, mąż, doradca techniczno handlowy w niemieckiej firmie Quick-Mix.

Tak opisuje swoją pasję: "Przygoda z bieganiem zaczęła się 2 lata temu i cel był jeden - schudnąć. Potem dołączyłem do Teamu Biegowego Szczecinek a po startach w Runmageddon- do Husaria Race Team Szczecinek. Biegi przeszkodowe, dzięki swej różnorodności pozwalają mi na sprawdzanie swojej siły i charakteru. Od kiedy ze zwykłego biegania zaczęła się robić przygoda życia wszystko zostało podporządkowane pod starty: żywienie, czas wolny, finanse.

Największy sukces do tej pory to kwalifikacje do Mistrzostw Europy OCR i Mistrzostw Świata OCR. Oprócz tego 7 startów w Runmageddon, zdobyty tytuł weterana Runmageddon-u w pierwszym sezonie biegania". 

 

Rafał Różański

Ma 39 lat. Pracuje w firmie Kronospan w Szczecinku.
"Sportem interesuję się od najmłodszych lat. Sprawność zawsze była dla mnie ważna. Już w wieku szkolnym wiele frajdy sprawiało mi wdrapywanie sie po drzewach, przeskakiwanie płotów, bieganie po rusztowaniach placów budowy. Przez wiele lat grałem w piłkę nożną. Jestem fanem ligii angielskiej.

O biegach przeszkodowych dowiedziałem się na początku 2015 roku, a mój pierwszy start nastąpił  parę miesięcy później, po wcześniejszych przygotowaniach.
W tej chwili trenuje w najlepszej drużynie w Polsce Husaria Race Team pod okiem trenera i dietetyka Anny Gąsiorowskiej.

Do tej pory wystartowałem w 10 takich zawodach, za każdym razem poprawiając swój wynik.

Trenuje od 5 do 6 razy w tygodniu co wypelnia mi wiekszość wolnego czasu. Wszystkie wolne środki przeznaczam na realizację tej pasji. W 2017 roku zakwalifikowałem sie na Mistrzostwa Europy w Holandii oraz na Mistrzostwa Świata w Kanadzie w biegach przeszkodowych. Jest to największy sukces sportowy w moim dorobku i jestem bardzo wdzięczny!"

 

Szymon Kadej
"Mam 23 lata.Zawodowo zajmuje się serwisem taśm transportujących.

Odkąd pamiętam sport był dla mnie czymś więcej, niż tylko zainteresowaniem. Przekraczanie granic oraz walka z "samym sobą" sprawia mi wielką radość.  Każdego dnia staram się układać pracę oraz codzienne czynności w taki sposób, aby znaleźć czas na trening. Moją pasją jest wspinaczka oraz od niedawna, dzięki dołączeniu do grupy Husaria Race Team Szczecinek, biegi z przeszkodami. Czuję, że znalazłem moją niszę w której mogę się sprawdzić. Większość zaoszczędzonych funduszy przeznaczam na zawody w biegach z przeszkodami oraz na przygotowanie do nich. Wyjazd na Mistrzostwa Świata OCR to dla mnie wielka szansza na wykazanie się i starcie z najlepszymi zawodnikami, jest to dla mnie również spełnie marzeń, które do niedawna były nieosiągalne."

Izabela Frontczak
"Pracuję w firmie Skanska na budowie, jako kierownik robót budowlanych.

Kocham swoją pracę, jak również sport. Biegam od dziecka, mama jako nauczyciel wychowania fizycznego zaraziła mnie aktywnością. Początkowo trenowalam sprint u różnych trenerów w Szczecinku. Będąc na studiach trenowałam w Koszalinie - biegi dłuższe, na koncie mam tez kilka półmaratonow i maraton. Przygoda z biegami przeszkodowymi zaczęła się rok temu. Innowacyjność w dotychczasowym bieganiu przerodziła się w pasję. Dołączyłam do Husarii w Szczecinku, rozpoczęły się inne, ciekawsze i mocniejsze treningi, a co za tym idzie- zdrowe odżywianie. Trenuję też dużo z odważnikami kettlebell pod okiem Anny Gąsiorowskiej.

Na koncie mam ukończonych mnóstwo  biegów ulicznych, głównie mila, 5km i 10km. We wrześniu wyjazd do Krynicy Zdrój sprawił nowe zyciowe rekordy:

1. Bieg na 1609 M (mila) - eliminacje - 1 miejsce czas 5,54.

2.  Bieg na 1609 M (mila) - final - 5 miejsce czas 5,50.

3. Nocny bieg na 7km górski, 5 miejsce/154, czas 34,28.

4. Bieg kobiet 600m , 2 miejsce/148, czas 2.05.

5.Bieg na 3km - 5 miejsce/123, czas 11,59.

6.Bieg na 1 km, 1 miejsce /91, czas 3,20.

Ostatnimi czasy 3miejsce w biegu w pełnym wojskowym umundurowaniu z obciążeniem 10kg-11km. Runmageddon w Gdyni ukończony na 3 miejscu wśrod kobiet z serii Elite oraz 2 miejsce wśród kobiet, w MudMax Przywidz, seria Elite.  Życiowki na 10km w 44,15. Jednym z ciekawszych biegów był bieg na szpilkach i zajęcie 1 miejsca.

Największe sukcesy to kwalifikacje do Mistrzostw Europy OCR i Mistrzostw Świata OCR. Jestem bardzo szczęśliwa!"

 

Anna Gąsiorowska – Trener Husaria Race Team Szczecinek

Bycie koordynatorem i trenerem Husaria Race Team, oddział Szczecinek jest dla mnie niezwykłą radością. ale też wyzwaniem, szczególnie logistycznym. Zdecydowaną większość wolnego czasu zajmuje mi prowadzenie zawodników, opracowywanie treningów, oraz własny rozwój, czyli szkolenia, kursy, treningi. Każdy trening sprawdzam na sobie i na najbliższych. 

Sport zaczęłam uprawiać w dorosłym życiu. Najpierw zafascynował mnie taniec, szczególnie hip-hop. Przez wiele lat trenowałam karate kyokushin (3kyu) a obecnie jestem zawodnikiem (kilkukrotną medalistą Mistrzostw Polski) kettlebell, giriewojsport. Jestem też trenerem, instruktorem tych dyscyplin i trenerem personalnym. 

Dodatkowo, aktywnie zajmuję się dietetyką i dietoterapią. Codziennie widzę, jak odpowiednie odżywianie i dobrze dobrane witaminy i suplementy zmieniają zdrowie i wyniki sportowe zawodników. Dlatego ukończyłam wszystkie poziomy Dietetyki i Suplementacji w Mauricz.com. Coraz więcej sportowców zaczęło się do mnie zgłaszać i wtedy ze zdziwieniem odkryłam, że nie ma wśród nich praktycznie zdrowych ludzi. Dlatego ukończyłam dietoterapię, inne szkolenia z tematyki dietetyki klinicznej, analizy badań, jelit (!), dietetyki sportowej itp. Moje kształcenie chyba nigdy się nie skończy.

 

Od 25lat jestem jednym z najlepszych windykatorów i negocjatorów w Polsce. Moje kariera zawodowa sprawia iż jestem wymagająca, ambitna i zależy mi na najwyższej jakości. Prowadzenie własnej działalności pozwala mi również na zaangażowanie się w prowadzenie oddziału Husarii, ponieważ praca koordynatora i trenera jest działalnością typowo społeczną.

 

Dlaczego warto z nami inwestować?

W odpowiedzi na wsparcie finansowe mamy wiele do zaoferowania wliczając treningi z naszą drużyną, sesje treningu personalnego oraz promocje poprzez nasze konta społecznościowe i media. Wierzymy że crowdfunding pomoże nam dotrzeć do znacznie  większej sieci osób zainteresowanych biegami z przeszkodami jak również stworzy. poprzez nasze nagrody, możliwości włączenia się w ten sport nowym fanom.

 

Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na:

- bilety lotnicze i transport pozostały 4 zawodników i jednego trenera- 20tys.pln
- zakwaterowanie podczas zawodów- 3tys.pln
- opłaty zgłoszeniowe- 500pln

Kontakt:

Anna Gąsiorowska

anna.gasiorowska@agnegocjator.pl

tel.609/555753

www.husariaraceteam.pl

 

Do zobaczenia na treningu! 

Husarze

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2017 22:10