Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

michalski.handmade

michalski.handmade

Poznań, Polska, Ciechocinek, Polska

Jestem studentem Politechniki Poznańskiej na kierunku Mechanika i budowa maszyn. Od zawsze coś konstruowałem i majstrowałem w warsztacie! Interesuje się motoryzacją, rękodziełem artystycznym, stolarstwem, rzeźbą, sztuką i designem, W przyszłości rozwinę własną firmę i markę :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10541 PLN z 9000 PLN

55 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2018.

Najszybsza Hulajnoga elektryczna w Polsce!

Przygotowywuję dla Was prezenty :)

Dodano 01.09.2018, godz. 9:41

Kochani, wiem że dłuższą chwilę sie nie odzywałem, ale nie martwcie się! Budowa najszybszej hulajnogi elektrycznej już ruszyła! Trwają zaawansowane prace projektowe i optymalizacji ramy pod kątem sztywności i wytrzymałości. Na tym etapie bardzo pomaga mi Michał Wojewódzki, który naprawdę jest specem :p. Dzięki Michał! Dodatkowo w między czasie projektuję, zamawiam i kupuję nagrody dla Was! :) Mam nadzieje, że będziecie zadowoleni :). Nagrody zacznę wysyłać około 15.09 trochę jest z tym roboty więc bądźcie cierpliwi :) Chciałem jeszcze raz Wam wszystkim podziękować i podzielić się moim szczęściem, że już realizuje wymarzony projekt! :)
Czekając na dalsze nowości projektowe wpadajcie do Zwinnego miasta pooglądać hulajnogi elektryczne. Może i was ogarnie hulajnogowe szaleństwo!  :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2018 22:10