Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

michalski.handmade

michalski.handmade

Poznań, Polska, Ciechocinek, Polska

Jestem studentem Politechniki Poznańskiej na kierunku Mechanika i budowa maszyn. Od zawsze coś konstruowałem i majstrowałem w warsztacie! Interesuje się motoryzacją, rękodziełem artystycznym, stolarstwem, rzeźbą, sztuką i designem, W przyszłości rozwinę własną firmę i markę :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10541 PLN z 9000 PLN

55 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2018.

Najszybsza Hulajnoga elektryczna w Polsce!

O projekcie

Właśnie osiągnęliśmy 9000zł!  Bardzo wam wszystkim dziękuję! Jestem bardzo mile zaskoczony, ale nie zatrzymujmy się!

Dodaję kolejny próg kwotowy! 

Po przekroczeniu 10500zł każdy wspierający otrzyma indywidualne, oficjalne zaproszenie na event ustanowienia rekordu prędkości na hulajnodze elektrycznej!

mamy jeszcze tylko 27godzin do końca kampanii!

Właśnie teraz udostępniajcie wszędzie projekt, niech jeszcze więcej osób dowie się, że My! Polacy! będziemy mieli najszybszą hulajnogę elektryczną! Wspierajcie śmiało! :)

 

Cześć!

Mam na imię Krzysiek i jestem młodym inżynierem z wielką wizją dotyczącą małego pojazdu elektrycznego!

Pojazdy elektryczne to dziedzina, która w Polsce zaczyna rozwijać się w nieprawdopodobnym tempie! Ja też nie stoję w miejscu i projektuję już drugą hulajnogę elektryczną, która będzie najszybsza w Polsce, a może i na świecie!

 

 

 

Pochodzę z Ciechocinka, studiuję na Politechnice Poznańskiej kierunek Mechanika i Budowa Maszyn. Na co dzień poza studiami zajmuję się rękodziełem, stolarstwem, mechaniką, obróbką metalu i jestem zapalonym konstruktorem. Śpię po 4h na dobę bo ciągle nad czymś pracuję! Przez ostatnie 10 miesięcy projektowałem i budowałem jednośladowy pojazd elektryczny w formie hulajnogi dzięki któremu zdobyłem tutuł inżyniera.

 

 

Pojazd został zaprojektowany i zbudowany całkowicie przeze mnie. Rama stalowa obliczona pod kątem wytrzymałościowym. Koła pneumatyczne z lekkimi aluminiowymi felgami. Przednie zawieszenie własnego projektu zbudowane od podstaw z wykonaniem każdej części mechanizmu. Przeniesienie napędu przekładnią łańcuchową.  Wykończenie podestu i osłon sztycy kierownicy drewnem machoniowym.

 

Dokładnie na tej konstrukcji udało mi się osiągnąć prędkość 80km/h. Ale możliwości osprzętu są dużo większe. Chciałbym przekroczyć magiczną granicę 100km/h i z takim wynikiem ustanowić rekord Polski prędkości w jeździe na hulajnodze elektrycznej. Aby tego dokonać potrzebuję waszej pomocy. Muszę zbudować nową ramę z zupełnie inną geometrią, która zapewni stateczność i odpowiednie prowadzenie, a przez to bezpieczeństwo przy dużej prędkości. Ponadto konieczne jest zbudowanie nowej mocniejszej baterii i rozwiązanie problemu precyzyjnego sterowania.

Dotychczasowa konstrukcja pochłonęła wszystkie moje oszczędności i w związku z tym nie mogę jej dalej rozwijać. 

Wierzę, że z Waszą pomocą uda się zbudować nową, lepszą hulajnogę i ustanowić rekord Polski, a może i rekord Guinnessa, co przyczyni się do rozgłosu Poznania, Ciechocinka i Polski na świecie!

Z tego powodu proszę Was z całego serca o pomoc! Wesprzyjcie projekt, a będę mógł go profesjonalnie rozwinąć wykorzystując najlepsze materiały i rozwiązania.

 

 Hulajnogę będę budował samodzielnie, a elementy na które zbieram pieniądze to:

 

Do tego jest jeszcze cała lista elementów mniejszych, takich jak: koła zębate, pas napędowy, części wykonywane na zamówienie na obrabiarkach cnc, mocniejsze hamulce hydrauliczne, koła, amortyzatory, wszystkie przewody, śruby, czujniki, lakiery, farby, i narzędzia typu wiertła, piły, drut spawalniczy.

 

 

 

 

 

Każda złotówka wpłacona ponad kwote podstawową projektu przyczyni sie do jego maksymalnie szybkiej realizacji, użycia lepszych materiałów, a może w przyszłości do opracowania hulajnogi przystosowanej do produkcji seryjnej :)

 

Ostatnio projektem zainteresował się pewnie dobrze wam znany Kuba Klawiter, który dzwonił do mnie osobiście i pytał co i jak :) framgent naszej rozmowy zamieścił w ostatnim odcinku Tech Week'a. Sami zobaczcie jak to wyglądało! :) 
Przewińcie do 13 minuty, albo kliknijcie w link poniżej! :)

 https://youtu.be/oHd7CgF1HW4?t=775

 

Jeżeli masz jakieś pytania to napisz do mnie, postaram się odpowiedzieć jak najszybciej! :)

Mój Facebook: https://www.facebook.com/Michalskihandmade/

Email: michalski.handmade@gmail.com

Media o Twoim projekcie:

Młody konstruktor potrzebuje funduszy!

ddtorun.pl | 2018-07-17

Jak mówi młody konstruktor, możliwości sprzętowe są jednak dużo większe. W najbliższym czasie chciałby, żeby jego hulajnoga przekroczyła magiczną granicę 100 km/h i tym samym ustanowiła rekord prędkości w Polsce. Niezbędne są jednak dalsze, jeszcze bardziej wytężone prace, na które niestety brakuje

Jego hulajnoga jechała już 80 km/h, a kolejna ma być jeszcze szybsza! Młody konstruktor potrzebuje funduszy!

ddwloclawek.pl | 2018-07-11

Poprzedni jednoślad Krzyśka pojechał 80 km/h. Młody inżynier chce teraz zaprojektować hulajnogę elektryczną, która będzie najszybsza w Polsce, a może i na świecie. Pojazd ma pobić magiczną granicę \"setki\", ale potrzebne są fundusze. Poprzedni projekt pochłonął jego wszystkie oszczędności.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2018 22:10