Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

I do things My Way

I do things My Way

Kraków, Polska

Mam na imię Ola. Magia imienia działa, bo niczym Aleksander Macedoński zdobywam szczyty, przekraczam granice (głównie własne, choć niektórzy mówią, że czasem zdrowego rozsądku), z ogromną energią realizuję marzenia i rozwijam pasje. Tych ostatnich mam całkiem sporo. Dwoję się i troję (nie bez kozery trenuję triathlon!), by wykorzystać to życie skondensowane w atom i oddać się na raz piętnastu tematom. Obok sportu ogromną radość daje mi słowo pisane. Dla tejże frajdy powstaje "I do things My Way" - tam możecie dowiedzieć się o mnie więcej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3455 PLN z 2500 PLN

46 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

138%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2016.

Hola! Wyślij Olę do Barcelony IRONMAN 2017

Uwaga, uwaga - LECIMY!!!

Dodano 26.09.2017, godz. 19:54

Po zakończeniu sezonu triathlonowego 2016 wiedziałam, że w 2017 będę chciała się zmierzyć z pełnym dystansem IM. Tak się złożyło, że niemal cały klub Water Knights- Klub Triathlonowy zaplanował start w IRONMAN Barcelona. Ja oczywiście pod prąd, skłaniałam się początkowo raczej ku mniejszej imprezie, cichemu startowi i zmaganiu się z takim wyzwaniem w pojedynkę. Jednak dwójka klubowych rycerzy, Filip i Romek, namówili mnie na wspólny start w Katalonii. Razem raźniej. Pierwszym krokiem i od razu całkiem sporym wyzwaniem było wpisowe. 2 listopada 2016 ruszyłam z projektem crowdfundingowym Polak Potrafi Wyślij Olę do Barcelony! Od tej chwili słowo "razem" nabrało nowego znaczenia i ogromnej mocy. Zabieram jutro ze sobą do samolotu wszystkich 46 wspierających, dobre dusze, które uwierzyły we mnie chyba nawet bardziej niż ja sama w siebie ;) Wszystkim na raz i każdemu z osobna po raz kolejny z całego serca dziękuję! Za nami 11 miesięcy przygotowań, a teraz już tylko finisz - liczę na Was i na wasze mocno zaciśnięte kciuki! Lecimy!!! 

:)

Dodano: 26.09.2017, 19:59
I do things My Way
I do things My Way
https://www.youtube.com/watch?v=HEa2MrCB8FE&t=5s

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2016 22:10