Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Jedna Druga

Jedna Druga

Turek

Pierwsza płyta powstała na przełomie 1999/2000 r. Kolejna na współpracy z Białostockim studiem Apollo Records w 2007 r. Kolejny projekt zaowocował współpracą w 2015 r. Obecnie jest gotowy materiał na kolejną płytę. Niestety funduszy brak...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4011 PLN z 4000 PLN

15 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 26.12.2017 10:10

HipHop evolution - projekt

O projekcie

A Słowo Ciałem Się Stało!!! Tak będzię brzmieć tytuł nowego albumu z pod łapaska Jedna Druga (jeśli oczywiście będziecie na tyle hojni by wesprzeć ów zacny projekt). Zajmuję się tym nie od dziś. Utopiłem już majątek w realizacji poprzednich płyt. Niestety tym razem będę potrzebował Waszej pomocy... . Każdy kto zajmuję się tym jakże "ciężkim kawałkiem chleba" doskonale wie ile potrzebne jest na to czasu, pracy i niestety PIENIĘDZY... . Dzięki własnej determinacji i pomocy wielu wspaniałych ludzi udło mi się zrealizować poprzednie dwa projekty (tutaj odsłuch: https://www.youtube.com/user/ORBITALhardCORE). Trzecia płyta to będzie naprawdę eksplozja gatunkowa pod względem zarówno muzycznym jak i tekstowym. Zatem: "niech rzeki waszej wspaniałomyślności wypełnią konto tegoż projektu, a odwdzięczę się tym co potrafię najlepiej. Wspólnie nie ma dla nas RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! pozdrawiam i z góry dzięki !!!

Gram gdzie się da... . Kocham ludzi i ich odzew na koncertach. To jedno z najwspanialszych uczuć kiedy wystepując na scenie dajesz ludziom energię a Oni oddają ją z powrotem!!!

Zacząłęm grać w 1999 roku. Początkowo jako drugi członek składu o nazwie: "Wariant B". Kiedy zespół się rozpadł powstał koncept solowych płyt pod pseudonimem Jedna Druga.

Zawsze ze sentymentem gram u siebie w mieście.

Mimo iż "Wariant B" nie funkcjonuje już od ponad dekady, zawsze z wielkim szacunkiem i sentymentem patrzę wstecz... .

W 2007 roku powstaje projekt Orbital HardCore. Na którym gościnnie występuje "WzW Familia". Realizacją zajął się wspaniały wokalista i dźwiękowiec, jak również właściciel studia nagraniowego Apollo Records - Mariusz Choruży.

Przez kolejne kilka lat powstawał przedziwny projekt pod nazwą "Orbital HardCore 2". Gościnnie wsytapili na nim "Świder i Demski". Jesli chodzi o kwestie oprawy muzycznej znaleźli się tam tacy producenci jak: "Fleczer, One Shot, Mitsonix" i wielu innych. 

 

 Bardzo często gramy ze Świdrem. Doskonale się uzupełniamy na scenie tworząc dość nietuzinkowy duet.

I tym sposobem dobrneliśmy do końca tej małej prezentacji o mnie. Kolejny album czeka... . W bardzo dużej mierze jego realizacjia zależy od Was! Wierze w Was bo wiem że jeśli wyślę energię w Waszą stronę Oddacię ją ze zdwojoną siłą!!! Do zobaczenia na koncertach!!!

 

Finansowy zakres projektu:
- 3000 zł na wynajęcię studia z realizatorem,
- 1000 zł wstępny mixmastering

Dodatkowe koszty w kwocie około 1000zł pokryje z własnej kieszeni.

 

 

Przekroczenie zakładanej kwoty:
Jeśli przekroczona zostanie zakładana kwota, każda złotówka zostanie przeznaczona na promocję płyty.
Nie będąc zbyt górnolotnym nie będę rozpisywał się co na co pójdzie, ponieważ jeśli zbiorę potrzebną kwotę - już wtedy będę najszczęśliwszym z ludzi!!!
Jednakże w zarysie pieniądze z pewnością pójdą na:
- reklamę w internecie
- teledysk promujący płytę
- plakaty promocyjne
- projekt oraz wypalnie kilkuset sztuk płyty w celach promocyjnych.

 

Dlaczego crowdfunding?
Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta.
Po pierwsze gdyż jest to nowoczesna forma wsparcia dla artystów takich jak ja, zdala od przesiąknietego układami i koneksjami przemysłu muzycznego, w którym mówią Ci jak masz się ubrać, o czym i jak śpiewać - TO NIE DLA MNIE - CHCĘ POZOSTAĆ SOBĄ!!!
Po drugie ponieważ od zawsze wierzyłem w ludzi. Nawet w chwilach kiedy byłem już zmęczony próbami realizowania kolejnego projektu, zawsze pojawiał się ktoś kto w ten czy inny sposób wyciągął do mnie rękę (dlatego też na kolejnej płycie jeden z utworów jest napisany i skierowany właśnie do tych osób). 

 

Można mnie znaleźć:
https://www.facebook.com/pg/ORBITALhardCORE
https://www.youtube.com/user/ORBITALhardCORE

 

DO USŁYSZENIA!!!!!!!!!!!!!!