Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

IP-STUDIO (Mateusz Dudek)

IP-STUDIO (Mateusz Dudek)

Kraków

Cześć. Jestem reprezentantem studia muzycznego IP STUDIO. Działamy od wielu lat bez ograniczeń muzycznych. Prywatnie jestem fanem nowoczesnych brzmień, a szczególnie rapu.

Hip-Hop, wbrew obiegowej opinii, to nie kultura dla dzieciaków z ulicy a dla ludzi z pasją do muzyki, tańca i plastyki. Od nastu lat staram się promować takie podejście i już jestem za stary (30 lat), żeby z tego wyrosnąć. Jestem poważnym człowiekiem i w głowie mam poważne inicjatywy, które pomogą niektórym zrozumieć, że Hip-Hop jest pozytywną częścią naszego świata.

Wspieram ciekawe rzeczy i pragnę, żebyście wsparli moje pomysły.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

197 PLN z 4500 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.03.2015.

Hip-Hop AUTOBUS

O projekcie

 

KIM JESTEŚMY? 

Ekipa młodych, mocno zaangażowanych ludzi! Zaangażowanych w pozytywne postrzeganie świata. Od lat działamy na krakowskim terenie by udowodnić, że Hip-Hop to subkultura, która sprawia, że ludzie się uśmiechają! Organizujemy koncerty, tworzymy inicjatywy (między innymi Rap Freestyle Kraków), propagujemy dobrą muzykę. Przyłącz się do naszej sprawy, a razem osiągniemy JESZCZE WIĘCEJ!

 

Wszelakie pytanie kierujcie na maila studio@ip-studio.pl

lub na telefon: 509-558-938

 

CO ZROBIMY? 

   Chcemy zorganizować imprezę w autobusie.

 

Wywiad na temat inicjatywy dla glamrap.pl

 

Konkretnie: koncerty Hip-Hopowe w dużym, przegubowym autobusie miejskim.

 

 

DATA IMPREZY

28 Marzec 2015

 

NASZ AUTOBUS 

Największy autobus na naszym rynku. Taka ilość miejsc zapewnia komfort. Ale jak będzie więcej to będzie PRZYTULNIEJ!

 

PRZYSTANKI 

 Autobus będzie się zatrzymywał w strategicznych miejscach Krakowa (Chcesz wybrać miejsce przystanku? – JEST OPCJA!, czytaj dalej). Podczas przystanku będą pokazy Breack Dance. Pasażerowie będą mieli chwilę na „oddech” i potrzeby fizjologiczne ;)


 

ILE POTRZEBUJEMY? 

 

MINIMALNA KWOTA

To kwota, potrzebna żeby wynająć autobus, zapewnić prąd, nagłośnienie i tych którzy dadzą dźwięk. I TYLE. Za taką cenę impreza ruszy, będzie dobrze ale bez "fajerwerków". 

 

 

Dzięki tej sumie będzie mogli, oprócz podstawowej wersji ,zapłacić za więcej gości tańczących i grającychMały jeżdżący lokal gwarantuje, że prędzej czy później wszyscy się zapoznają!

 

 

Kolejny próg finansowy pozwala na opłacenie  SPECJALNEJ NIESPODZIANKI. Kolejna atrakcja, której nie uświadczysz na zwykłych imprezach!

 

 

Każda kolejna kwota pozwoli LEPIEJ rozreklamować wydarzenie, pozwoli DODAĆ fajniejsze atrakcje, lepsze nagłośnienie i niezapomniane wrażenia.  

 

BILET na tą nowatorską imprezę to tylko 35 zł. Taka mała supa zagwarantuje niezapomniane wrażenia do końca życia!

 

KTO ZAGRA? 

 

PATOKALIPSA ( Eripe, Penx, Delekta, Zygson)

Ekipa koncertowa Patokalipsa posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywane poprzez dziesiątki koncertów na imprezach w całej Polsce i nie tylko, dzięki czemu zapewniamy energiczne i niezapomniane show. Mają na swoim koncie jedną wspólną płytę i cztery solówki/kolaboracje i wiele luźnych numerów.

Zyskali sobie popularność w całej Polsce (głównie dzięki Eripe - jego utwory maja od kilkuset tysięcy do miliona wyświetleń ). Musieliście o nich słyszeć!

i inni

 

Niebawem dodamy informacje o ekipach grających i tańczących.

 

KTO ZATAŃCZY (B-Boy & B-Girl)? 

Zatańczy ekipa z Centrum Kultury Hip Hop Soul 'n' Flow. 

 

Założyciel Centrum Kultury Hip Hop Soul 'n' Flow w Krakowie. Pomysłodawczyni projektu "Wyjdź z Domu", który ma na celu przybliżenie kultury Hip Hop, a przy okazji wyciągnięcie dzieci i młodzieży z domów oraz trudnych sytuacji życiowych. Celem jest odmienienie wizerunku kultury ulicznej, który przez wielu jest przeinaczony i zabarwiony negatywnymi emocjami. Uczestnicy uczą się szacunku do innych, poznają różne elementy tejże kultury, a przy okazji wypełniają swój wolny czas. Od 9 lat działa w teatrze Taki Sobie Teatr, który łączy elementy plastyki ciała, teatru tańca oraz pantomimy. Studiowała kulturoznawstwo Dalekiego Wschodu. W swojej pracy czerpie inspiracje z każdej kultury, zwłaszcza z azjatyckiej i afrykańskiej. Street Dance'm zajmuje się od 9 lat. Zaczęła od techniki Hip Hop Dance/Freestyle i po niedługim czasie zrozumiała, że Breaking jest jej największą taneczną miłością. W pracy z innymi kładzie nacisk na oryginalność, kreatywność, własny rozwój, wiedzę oraz szacunek do innych. Nie lubi zakłamania, pozerstwa, braku wiedzy oraz szacunku, nie tylko w tańcu. Czerpie inspiracje z innych form tańca/ruchu, takich, jak: breaking, rocking, popping, locking, animation, waving, krump, pantomima, technika teatru tańca współczesnego, joga czy butoh. Od 8 roku życia związana z kulturą uliczną w której aktywnie działa, zwłaszcza na scenie undergroundowej. Organizuje warsztaty ,zawody oraz eventy teatralne i taneczne .

 

CO OFERUJEMY ZA TWOJĄ POMOC? 

 

DLA TYCH CO CHCĄ Z NAMI BYĆ!

 

DLA TYCH CO CHCĄ AŻ WSPIERAĆ!

 

ANONIMOWO

 

 

DLA SPONSORÓW!

 

 

CHCESZ WYBRAĆ SWÓJ PRZYSTANEK? 

 

Nic prostszego! Ale również nic za darmo. Jeżeli zostaniesz naszym głównym sponsorem (czyli wpłacisz 800 lub 1000 zł) to nie dość, że będziesz miał AŻ 15 BILETÓW, reklamę w autobusie to będziesz mógł WYBRAĆ PRZYSTANEK , w którym zatrzymamy autobus. Oczywiście w granicach rozsądku i tylko na terenie Krakowa.

Jeżeli zostaniesz zwykłym sponsorem (wpłata 500 zł) otrzymasz sześć biletów oraz MOŻLIWOŚĆ WYBORU ULICY, po której przejedzie Hip-Hop Autobus. Będziesz mógł pomachać ziomalom, którzy siedzą na ławce i się nudzą. Oczywiście w granicach rozsądku i tylko na terenie Krakowa.

 

WSPIERAJĄ NAS: 

 

Centrum Kultury Hip Hop - break dance - graffiti - street dance - warsztaty - zawody - wydarzenia

https://www.facebook.com/soulnflow/info?tab=overview

 https://www.facebook.com/proagency?fref=ts

 

 GlamRap.pl - Serwis społeczności hip-hopowej. Aktualne informacje, wywiady, najnowsze klipy, wydarzenia z życia raperów.

 

 

 IP STUDIO

https://www.facebook.com/ipstudio.oficjalnyprofil?fref=ts

 

 

 

Zapraszam do sprawdzenia wszystkich opcji wsparcia!

 

 

Media o Twoim projekcie:

HIP HOP AUTOBUS - DOWIADUJEMY SIĘ O CO CHODZI - WYWIAD (VIDEO)

glamrap.pl | 2015-01-24

O "Hip Hop Autobusie" informowaliśmy pod koniec minionego roku. Postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska tej inicjatywie i uderzyć z kilkoma pytaniami prosto do pomysłodawcy projektu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.03.2015 18:06