Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Hetane

Hetane

Wrocław

Hetane, pięcioosobowy band z kobiecym wokalem opowiadający historie o ludzkich maszynach, ekscentrycznych duchach i pierwotnych instynktach.


Debiutacnki album MACHINES został wydany w marcu 2009r nakładem wydawnictwa 2.47 Records [dystrybucja EMI Music Polska].

Obecnie zespół przygotuje do wydania drugi album poprzedzony singlem "Golden Snakes"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9275 PLN z 4900 PLN

138 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

189%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.01.2013.

Rzuć monetą dla Hetane

O projekcie

Cześć!

Uruchamiamy akcję wsparcia finansowego naszego wydawnictwa ponieważ realizacja drugiego albumu stanęła w miejscu z powodów finansowych.
Mamy nagrany cały materiał, część utworów jest już zmiksowana i została Wam udostępniona w formie specjalnej edycji maxi singla. Niestety nie udźwignęliśmy realizacji pozostałych utworów, na zmiksowanie których zabrakło nam kasy. Marcin - nasz realizator - dał nam kredyt zaufania i uwierzył tak jak my, że ta akcja wypali. Skończyliśmy właśnie miksy :) Pozostał mastering i wydanie materiału.

Na zapłacenie za studio i wydanie płyty potrzebujemy kwoty 4900zł. Jeśli się uda ją uzbierać, będziemy mogli wspólnie cieszyć się nowym albumem Hetane! :)


Instrumenty na płytę w całości zostały przez nas nagrane w studiu. Chcieliśmy aby była ona wyjątkowa i dlatego nie szliśmy na kompromisy. Postanowiliśmy, że całość zrealizujemy w Fonoplastykonie u Marcina Borsa, który był odpowiedzialny za miks albumu "Machines". Marcin jest nie tylko bardzo dobrym realizatorem ale też nowatorskim producentem i muzykiem.
Rozumiemy się w kwestii estetyki muzyki rockowej, która dla nas musi posiadać dużo analogowego brudu i przesterów.

Ta płyta to wypracowanie nowego brzmienia, które osiągnęliśmy wszyscy wspólnie
aranżując utwory na próbach.

Albumu będzie zawierał 9 utworów, które mają wspólną historię.
Poznacie je już niedługo.
Płytę będziemy wydawać sami z ograniczonym nakładem specjalnej edycji krążka.


Ta akcja to odpowiedź na Waszą pozytywną reakcję na nasz apel. Okazało się, że wielu z Was jest chętnych aby pomóc nam finansowo w wydaniu płyty.
W zamian za Wasze cegiełki będziecie mogli otrzymać nasze wydawnictwo a niektórzy z Was znajdą się na specjalnej liście osób wydrukowanej we wkładce płyty.

A oto klip do utworu "Golden Snakes", który został wydany jako maxi singiel zapowiadający płytę.

 

Media o Twoim projekcie:

Asymmetry Festival 5.0 – dzień drugi

wroclove.info | 2013-05-10

Tym razem tematem dyskusji było społecznościowe finansowanie kultury – Crowdfunding. Rozmowę prowadził Mariusz Herma z ”Polityki”, a wśród zaproszonych gości znaleźli się: Karol Król (Polskie Towarzystwo Crowdfundingu), Jakub ”ZGAS” Żmijowski (muzyk i beatboxer), Jakub Sobczak (portal Polak Potrafi.pl) oraz muzyk wrocławskiego zespołu Hetane – Radek Spanier.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.01.2013 18:06