Pierwszy wykład
Dodano 19.03.2015, godz. 23:19Mamy już za sobą pierwszy wykład, który odbył się na Uniwersytecie III Wieku w Sztumie o tym samym tytule co nasz projekt. Na głównej stronie projektu znajdziecie zdjęcie z tego wydarzenia.
Nie lubimy siedzieć z założonymi rekami, a stawianie nowych celów, to dla nas codzienność. Dlatego mocno angażujemy się w różne projekty. Uważamy, że wspólnymi siłami, możemy zmienić świat. Mimo, że całkowicie się różnimy - naszą wspólną pasją jest herbata. Naszym największym marzeniem, jest własna herbaciarnia, a w niej napisana przez nas książka.
Organizujemy wykłady pt. 'Herbata zbliża ludzi'. Mamy za sobą projekt o tym samym tytule, dzięki któremu, za zebrane pieniądze obdarowaliśmy darmową herbatą przechodniów w Gdyni.
519 PLN z 300 PLN
31 Wspierający
Udany! Cel osiągnięty
Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2015.
Mamy już za sobą pierwszy wykład, który odbył się na Uniwersytecie III Wieku w Sztumie o tym samym tytule co nasz projekt. Na głównej stronie projektu znajdziecie zdjęcie z tego wydarzenia.
Model finansowania: "wszystko albo nic"
Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2015 10:10