Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Tradycji Miast i Wsi

Fundacja Tradycji Miast i Wsi

Rzeszów

Fundacja Tradycji Miast i Wsi jest odpowiedzią na nadmiar pomysłów i skrajny deficyt środków. Chcemy wspierać ludzi z pasją, którym bliska jest tradycja Rzeczypospolitej – tej bez numerów, zamieszkiwanej przez różne narody, obejmującej tereny od Morza Bałtyckiego po Morze Czarne. Dalecy jednak jesteśmy od taniego rewizjonizmu. O ile powiększycie i polepszycie duszę Waszą, o tyle polepszycie prawa Wasze i powiększycie granice Wasze – pisał Mickiewicz.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12700 PLN z 8000 PLN

203 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

158%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.03.2015.

Wypełnienie opustoszałego Królestwa Bez Kresu

Gry przy Herbercie

Dodano 04.02.2015, godz. 20:52

Nudzicie się? To mamy dla Was zaproszenie. Spotykamy się w czwartek (5 II) by pograć w gry, napić się herbaty i porozmawiać. Kto chce niechaj przyjdzie. Każdy jest mile widziany. Przy okazji będzie można po raz pierwszy zwiedzić opustoszałe Królestwo, które już wkrótce (mamy nadzieję) się wypełni. Ubierzcie się cieplej, rozpalenie w piecu trochę potrwa. Jeśli macie jakieś gry planszowe, to możecie zabrać. My mamy kilka kompletów Neuroshimy Hex, do tego Magnatów w jednym egzemplarzu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas do tej pory. Po 6 dniach zbiórki mamy już 1557 zł. Musimy zebrać jeszcze przynajmniej 6443 zł. Wierzymy, że się uda!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.03.2015 17:05