Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Hedonism

Hedonism

Kraków

Hedonism to krakowski zespół grający cotton metal.
Koncertujemy od 2011 roku i mamy na koncie ponad 30 występów. Teraz nadszedł czas na nasz debiutancki album.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1682 PLN z 1500 PLN

47 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014.

Mały ale wariat-wydaj z nami minialbum Hedonismu

O projekcie

Cześć!
Nazywamy się Hedonism i gramy cotton metal. Mogłeś mieć okazję usłyszeć nas w jednym z krakowskich klubów (i nie tylko) - hałasujemy w nich od jesieni 2011 roku. Od tego czasu włożyliśmy dużo serca i finansów w rozwój idei Hedonismu i zaszczepianie jej wśród odbiorców naszej muzyki. Wielu z nich udało nam się (pozytywnie!) zaskoczyć naszą twórczością :)

Obrazek
fot. Romana Makówka

Mimo to granie koncertów w obecnych czasach nie jest dochodowym interesem. Zdobyte fundusze stale inwestowaliśmy w rozwój zespołu. Udało nam się nawet rozwiązać problem Bardzo kosztownych nagrań studyjnych – zakupiliśmy oprogramowanie niezbędne do obróbki nagrań zarejestrowanych wcześniej przez nas w domach (wokale, gitary, perkusja), zaś nasz nadworny inżynier Jacek spędził niezliczone godziny udoskonalając finalne brzmienie. O tym jak ogromny postęp poczyniliśmy możesz się przekonać słuchając kolejnych nagrań na naszym kanale youtube... a nadchodzący album znajduje się obecnie w fazie miksowania i będzie brzmiał jeszcze lepiej :)Doszliśmy w końcu do momentu w którym potrzebujemy „Boskiej interwencji” - wsparcia fanów i osób trzecich (które mamy nadzieję przekonać do siebie!). Udało nam się zarejestrować materiał na mini-album, na którym znajdzie się 7 utworów, w tym jeden akustyczny, jednak aby je wydać w formie płyty CD z piękną grafiką i oprawą potrzebujemy Twojego (tak, właśnie Twojego!) wsparcia. Wielokrotnie po koncercie byliśmy pytani, czy mamy swój „namacalny” album, na co bezradnie rozkładaliśmy ręce odsyłając słuchaczy w czeluści internetu, z których wielu nie wróciło...

Dzięki Twojemu udziałowi w misji szerzenia Hedonismu będziemy mogli sfinansować wytłoczenie, opakowanie i graficzną oprawę naszego albumu pod tytułem „Cotton Pleasures” (grafika na okładce, projekt książeczki ze zdjęciami i tekstami naszych utworów). W zamian oferujemy Ci jedną z nagród w zależności od kwoty jaką zdecydujesz się nas wesprzeć: od podziękowań, poprzez elektroniczny i fizyczny album, aż po koszulki zespołowe i zaproszenie na nasz koncert!

Obrazek
fot. Marta Lebiocka

Pomyślne ukończenie powyższego projektu uszczęśliwi następujące osoby:
Andrzej Bardzo – wokalista
Michał Nąckiewicz – gitarzysta
Jasiek Martynowski – gitarzysta
Piotrek Chmielowski – basista
Kamil Kułaj – perkusista

W przypadku gdyby jednak nie udało nam się zebrać ustalonej kwoty w terminie, wpłacone przez Ciebie fundusze wrócą na Twoje konto, zatem nic nie ryzykujesz! Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie napisz do nas na hedonismband@gmail.com
lub zajrzyj na nasz profil: http://www.facebook.com/hedonismpoland
Więcej naszej muzyki znajdziesz tu: http://www.reverbnation.com/hedonismpoland

Dzięki!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014 18:06