Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

woJOWnicy.Kukiza

woJOWnicy.Kukiza

Polska

Jesteśmy spontanicznie powstałą grupą z kilku miast, która za cel obrała sobie dążenie do odrodzenia Obywatelskiej Polski.

W składzie: Dariusz Pitaś, Justyna Stanek, Waldemar Kopacz, Ewelina Sztab, Kamila Kępińska, Wojtek Bakun, Magdalena Targańska, Adam Grabski, Patryk Wieczorek, Karolina Kosik, Głowacz Piotr, Michał Dudek, Robert Szczelina oraz Marcin Panek. Mecenat nad akcją sprawuje Jacek Piwowarczuk (długoletni przyjaciel Pawła Kukiza oraz Radny Katowicki).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

48800 PLN z 80000 PLN

389 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

61%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2015.

Projekt HammerBus dla Pawła Kukiza

O projekcie

CHCESZ WPŁACIĆ?

1.WYBIERZ NAGRODĘ ->

(DO WYBORU NAGRODY PO PRAWEJ STRONIE ZA 1 ZŁ, 5 ZŁ, 10 ZŁ, 35 ZŁ, 50 ZŁ, 100 ZŁ, 300 ZŁ, 1000ZŁ)

2. KLIKNIJ WESPRZYJ PROJEKT ->

3. (WYMAGANA REJESTRACJA W SERWISIE)

(na dole projektu są obrazki jak wpłacić, a w zakładce AKTUALNOŚCI filmik pokazujący jak wpłacić za pomocą przelewu na poczcie)

 

PROJEKT HammerBus

(MłotBus)

 

Celem naszej akcji jest zbiórka pieniędzy na zakup samochódu Bus Transporter oraz przenośnej sceny i nagłośnienia - sprzętu niezbędnego do organizacji w całej Polsce prelekcji Pawła Kukiza. Chcemy w ten sposób podziękować mu za dwa miesiące ciężkiej pracy włożonej w wybory prezydenckie.

To my, społeczeństwo nie kto inny zmienimy Nasz kraj!

 

Minęły dwa miesiące kampanii prezydenckiej, w której udział wziął Paweł Kukiz. Od lat nikomu nie udało się zbliżyć w takim wymiarze do rządzącego nami betonu, w tak krótkim czasie. 

Dwa miesiące! To właśnie tyle czasu potrzebował Paweł Kukiz, aby zdobyć poparcie 1/5 osób głosujących w ostatnich wyborach. To blisko 3,8 miliona ludzi w Polsce!

Dwa miesiące harówy i jazdy od miasta do miasta. Poczynając od dużych miast, aż po wsie. Odbyły się także wyjazdy do Wielkiej Brytanii i Irlandii celem przypomnienia się Polonii. Kto przeglądał sieć wirtualną ten wie jak bardzo dopisała tam frekwencja.

Paweł Kukiz dał nam, młodym ale i nie tylko młodym prawdziwą alternatywę i nie obiecując nic od tak po prostu poszedł i zawalczył stając się łącznikiem obywateli, jako prawdziwy głos narodu. Bez wsparcia partii! Jedynie z datków ludzi na stronie www.kukiz.org.

Dziś już wiemy. Nie udało się rozbić tego wielkiego betonu obwarowanego grubymi murami. Jednak to nie koniec, bo nikt nie powiedział, że to będzie proste.

Wybory prezydenckie były tylko początkiem polskiej „drogi” do zmian w naszym kraju! Nie dając szansy innym ludziom i robiąc stale to samo, czyli wybierając mniejsze zło nie możemy liczyć na to, że w Polsce coś się zmieni.

Już pokazaliśmy społeczeństwu Pawła Kukiza. Pokazaliśmy naszą siłę! Teraz mamy sześć miesięcy na to, aby przekonać naszych rodziców i dziadków do zagłosowania na Naszą przyszłość, czyli Ruch Kukiza, jaki niebawem powstanie.


Dotychczasowe oddolne akcje są pomysłem zwolenników Pawła Kukiza, które pojawiły się w kontekście kampanii wyborczej Naszego kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Nie spoczywamy na laurach, lecz kontynuujemy nasze działania mające na celu dać do zrozumienia społeczeństwu, że można przywrócić Państwo obywatelom.

 

AKCJA „WYCHODZIMY NA ULICĘ DLA PAWŁA KUKIZA”

Akcja „Wychodzimy na ulicę dla Pawła Kukiza” miała na celu propagować ideę Naszego kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Naszą misją było informowanie i edukowanie społeczeństwa z zakresu aktualnie panującej sytuacji politycznej w Polsce.

Poruszyliśmy tematy dotyczące min. istoty istnienia systemu partyjnego oraz w pełni edukowaliśmy społeczeństwo z zakresu Jednomandatowych Okręgów Wyborczych (JOW), które miałyby zastąpić istniejący system ordynacji wyborczej.

W akcję włączyli się wolontariusze z całej Polski: Kraków, Warszawa, Przemyśl, Poznań, Gdańsk i wiele innych większych i mniejszych miejscowości w Polsce, a nawet mieszkańcy wielu wsi. Wspomogli nas także Polacy mieszkający poza granicami Naszego kraju.

Edukowanie ludzi bezpośrednio na ulicy przyniosło znakomite rezultaty. Poprzez taki sposób działania można dotrzeć do większego grona wyborców. Pozwoliło Nam to jednocześnie zrozumieć z jakimi problemami na co dzień zmagają się Nasi rodacy. Akcja jest nadal kontynuowana.

 

AKCJA „ROWEREM DLA PREZYDENTA RP PAWŁA KUKIZA”

Kolejnym przedsięwzięciem, które wzbudziło nie małe emocje była akcja „Rowerem dla Prezydenta RP Pawła Kukiza”, która miałam miejsce od 1 do 3 maja 2015 roku. Start miał miejsce w Katowicach, a meta w Falmirowicach pod Opolem, gdzie zorganizowaliśmy Piknik specjalnie dla Pawła Kukiza. Na pikniku zagrał dla nas Grey Zone American Blues, zespół prosto z Krakowa.

Rajd rowerowy był manifestem wielkiej grupy ludzi otwartych na zmiany w naszym kraju. Przejeżdżając 100 km na rowerach chcieliśmy nie tylko okazać poparcie dla Pawła Kukiza, ale także zaprotestować przeciwko wydawaniu pieniędzy z naszych podatków na wielomilionowe kampanie wyborcze kandydatów, których nie popieramy.

Swój udział w akcji zgłosiły grupy osób z całego kraju. Trasę z Katowic do Falmirowic przejechała grupa ok. 50 osób. Na pikniku w Falmirowicach pojawiło się ponad 300 osób, gdzie większość przybyła innymi środkami lokomocji.

Wszystkie koszty związane z rajdem głównym oraz rajdami regionalnymi, w których uczestniczyły setki, jak nie tysiące ludzi pokryli indywidualnie uczestnicy. Na przełomie lipca/sierpnia planowany jest kolejny rajd rowerowy dla Pawła Kukiza. Nad akcją „Rowerem dla Prezydenta RP Pawła Kukiza” patronat sprawowała Pressmania.

 

AKCJA „KUKIZOFURY 2015”

W międzyczasie powstała akcja „Kukizofury 2015”, czyli pomysł dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy chcieli wesprzeć Pawła Kukiza w kampanii prezydenckiej. Akcja jest nadal kontynuowana.

Celem utworzenia tego przedsięwzięcia tak jak w przypadku akcji rowerowej był protest przeciwko finansowania kampanii wyborczych. Jesteśmy przeciwni polaryzacji stawki kandydatów na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i faworyzowaniu tych, którzy obecnie partycypują w towarzystwie wzajemnej adoracji.

Fundusze wydane na tegoroczne kampanie kandydatów partyjnych na Prezydenta RP wyniosły minimum 50 milionów złotych! Protest dotyczy także pokrywania kosztów kampanii wyborczych podczas wyborów parlamentarnych.

Naszą misją jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na nieetyczne wydawanie publicznych pieniędzy. My, wolontariusze potrafimy zrobić coś o wiele większego z niewielkich kwot, które są zbierane z datków osób popierających ideę Pawła Kukiza. Akcja „Kukizofury 2015”, czyli oklejanie własnych środków lokomocji rusza pełną parą!

WSZYSTKIE AKCJE SĄ NADAL KONTYNUOWANE!Ekipa woJOWnicy Kukiza wspierająca kampanię od samego początku na Facebooku pragnie dołożyć się do tego przedsięwzięcia jednocześnie dziękując Pawłowi Kukizowi za obudzenie w Narodzie ducha walki w działaniu.

Chcemy zebrać pieniądze dla Pawła Kukiza na pierwszy w jego życiu HammerBus! Grafika powyżej jest fantazją. Czymś co wymaga urzeczywistnienia. Czymś co popchnie nas do działania na najbliższe miesiące i pozwoli wiedzieć, że On tam jest, działa i stara się zbudować nową, mocną ekipę na listopad.

Wynik 20,8% poparcia jest niczym kamień węgielny do przeistoczenia i wybudowania nowego porządku w Polsce. Sześć miesięcy to długi okres czasu, a biorąc pod uwagę to co zrobił Paweł Kukiz w ciągu ostatnich dwóch miesięcy z jednym postulatem może śmiało pokazać, co zrobi mając cały program swojego ruchu!

Nie pozostawajmy dłużej bierni! Ruszmy się sprzed komputera i rozbijmy HammerBusem, bo tak go dzisiaj chrzczę, ten niezdrowy system, pełen absurdu i afer. Wspomóż Nas i Ty! Wpłać symboliczną złotówkę i miej w przemianie Polski swój wielki udział. Zmieńmy kadrę narodową!!!
Kilku ludzi inicjuje zmiany. Kilkunastu tworzy już mały ruch. Kilkudziesięciu to już gromada walcząca za ideę. A kilkuset to fala niosąca dobrą nowinę! W Polsce są nas tysiące, miliony i chcemy tego samego! Dziś przy tym wszystkim staje tylko jeden człowiek rozpalający nadzieję na lepszą Polskę i jest nim Paweł Kukiz!

Budżet projektu: 80000 zł

Zbieramy fundusze na samochód Bus Transporter oraz przenośną scenę i nagłośnienie, co pozwoli nam organizować spotkania otwarte z Pawłem Kukizem w plenerze.

 

NAGRODY:

1 zł i więcej - wsparcie bez nagrody
5 zł i więcej - 40% rabatu na zdjęcia identyfikacyjne od FOTO-Zdrojewski we Wrocławiu
10 zł i więcej - imienne podziękowania na Facebooku na woJOWnikach
35 zł i więcej
imienne podziękowania na YouTube na kanale CookiezTV
50 zł i więcej - naklejka w rozmiarze 10/25cm na tył samochodu
100 zł i więcej - naklejka w rozmiarze 20/50cm na tylną szybę samochodu
300 zł i więcej - koszulka z unikatową grafiką z logo Kukiza
1000 zł i więcej - przejazd HammerBusem z Pawłem Kukizem, czas trwania minimum godzina (w tym czasie można swobodnie porozmawiać z Pawłem na różne tematy)


Wierzymy, że nasz projekt zakończy się powodzeniem, a to wszystko dzięki Waszemu wsparciu. Wsparciu osób, których sercom bliska jest Ojczyzna oraz dobro rodziny i przyjaciół.

Serdecznie Wam dziękujemy!

 

Adres e-mail:
[email protected] //

Znajdziesz nas na Facebooku pod nazwą:
• woJOWnicy Kukiza
• Kukizofury 2015
• Rowerem dla Prezydenta RP Pawła Kukiza

Znajdziesz nas na YouTube:
• kanał CookiezTV


Pozdrawiamy!

Pomysłodawca:

WoJOWnicy Pawła Kukiza

Mecenat nad akcją sprawuje:
Jacek Piwowarczuk (długoletni przyjaciel Pawła Kukiza oraz Radny Katowicki)

 

Pomoc w promocji projektu: 

Marek Palarczyk

Joanna Gębala

Ewa Strzelec

Robert Herdzik

Artur Kowalski

Adam Worobiej

Grzegorz Szymczak

Maciej Dora

Lusi Ann

Krzysztof Hollender

Łukasz Lewandowski

Konrad Przesławski

Barbara Wojba

Andrzej Bojanek

Piotr Kwartnik

Monika Piątkowska

Magdalena Fogiel - Litwinek

Ivan Nikita

Kamila Szmukier

Mirek Stanislav

Radek Imielski

Żyrek Monika Marcin

Marcin Jakuć

Ewa Strzelec

Jolka Polka

Krzysztof Adamek

Administratorzy fanpage'a-  Kukiz na dziś

Sebastian Piotr Kozielski

Parachuter Sabre

Małgorzata Halber

Marek Wolan

Media o Twoim projekcie:

„Projekt HammerBus”. Tak zwolennicy JOW-ów zaczynają kampanię referendalną Kukiza

300polityka.pl | 2015-06-09

80 tysięcy złotych – tyle mają wynosić koszty projektu, który jest jednym z pierwszych oddolnych pomysłów zwolenników JOW na kampanię referendalną. Akcja „Projekt Hammerbus” wystartowała w poniedziałek 8 czerwca na serwisie PolakPotrafi (odpowiedniku Kickstartera). Te 80 tysięcy złotych to szacowany koszt wynajęcia samochodu Bus Transporter (minibus Volksvagena) oraz przenośnej sceny i nagłośnienia. W ten sposób Paweł Kukiz ma podróżować po kraju z serią wystąpień o JOWach.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2015 13:01