Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jacek Burban

Jacek Burban

Warszawa

Twórca sztuk wszelakich. Głównie reżyser. Specjalizuje się w wyłapywaniu i rozwijaniu potencjałów. Lubi przepływ, kreację oraz komunikację. Nieustannie w procesie twórczym. Od czasów wczesnego dzieciństwa czerpie inspirację ze snów. Więcej informacji na stronie www.burbanfilm.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1606 PLN z 10000 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

16%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.01.2017.

Event Hakuj Zdrowie

O projekcie

Zapraszamy Cię na pierwszy event o komplementarnym podejściu do zdrowia i choroby.

 

PROJEKT HAKUJ ZDROWIE

Czym jest choroba? Dlaczego się pojawia?
Nieustannie obserwujemy lub słyszymy historie, które zmieniają bieg ludzkiego życia, w tym nasze własne. Często punktem zwrotnym okazuje się choroba. Zaskakujące jest w tym to, że finałem nie musi być tragedia a powrót do harmonii, na którą wcześniej nie było przestrzeni.Stworzyliśmy platformę internetową www.hakujzdrowie.pl z praktyczną wiedzą o komplementarnych metodach leczenia. Udostępniamy na niej wywiady w formie odcinków z ekspertami różnych metod leczenia. Mamy nagranych już przeszło 100 odcinków; trzy pierwsze już sa dostępne, resztę będziemy sukcesywnie publikować.  Kiedy uzbieramy wystarczającą ilość materiału chcemy stworzyć pełnometrażowy film dokumentalny, w którym postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące choroby.


Tutaj możesz zobaczyć pierwszy odcinek z Totalnej Biologii, w którym dr n. med. Marzanna Radziszewska-Konopka opowiada o profilaktyce w rozumieniu Totalnej Biologii:

 

 

EVENT HAKUJ ZDROWIE, 21 stycznia 2017, Warszawa

Aby cała ta wiedza nie pozostała tylko w wirtualnym świecie, przygotowaliśmy dla Was event, na który zaprosiliśmy ekspertów, których praca z chorobą okazała się naszym zdaniem najskuteczniejsza. Będziecie mogli osobiście poznać specjalistów, którzy opowiedzą w formule Ted Talks o owocach swojej pracy oraz porozmawiać z nimi na tematy, które Was najbardziej poruszą podczas 3 sesji Open Space. Na koniec przygotowalismy niespodziankę:)POZNAJ EKSPERTÓW, KTÓRZY OPOWIEDZĄ W FORMULE TED TALKS O OWACACH SWOJEJ PRACY PODCZAS NASZEJ KONFERENCJI

 

 

TOTALNA BIOLOGIA - dr n. med. Marzanna Radziszewska-Konopka - z wykształcenia lekarz laryngolog i audiolog. Praktykuje nieprzerwanie od 1986 roku. Od wielu lat w swej praktyce zawodowej z powodzeniem łączy wiedzę akademicką z naturalnymi metodami uzdrawiania. Spośród licznych metod rozwiązywania problemów natury psychicznej i fizycznej, wybrała te, które mają swoje silne podstawy w biologii – tak jak Recall Healing dr. Gilberta Renaud z Kanady, nad którego publikacjami w języku polskim sprawuje pieczę jako konsultant medyczny.

MEDYCYNA AMAZOŃSKA - Tomasz Zaremba - spędził kilka lat podróżując po Ameryce Południowej. Jako specjalista od Kambo szkolił się pod okiem doświadczonej nauczycielki Karen Darke – ekspertki w wykorzystaniu Kambo na świecie. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Kambo. Obecnie mieszka na La Palmie, z terapią Kambo przyjeżdża do Polski kilka razy w roku.

KOBIECY CYKL MIESIĘCZNY - Natalia Miłuńska – edukatorka, twórczyni strony www.miesiaczka.comi firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Od 10 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Stworzyła autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości.

USTAWIENIA SYSTEMOWE - Mirosław Czarko-Wasiutycz – przez 12 lat pełnił funkcje kierownicze i dyrektorskie; obecnie występuje najczęściej w roli trenera, coacha i mentora. Pracuje z biznesem oraz klientami indywidualnymi. Ustawieniami systemowymi zajmuje się od 2005 roku. Po 10 latach pracy z sobą samym, pomaga m.in. mężczyznom dotrzeć do ich wewnętrznej męskiej siły, którą mogą znaleźć przy swoim ojcu, a kobietom pomaga dotrzeć do ich ojca, by potem mogły powrócić w ramiona matki i do tego co żeńskie. Prowadzi poczytnego bloga www.ustawieniasystemowe.blogspot.com oraz grupę na FB Kobieta i Mężczyzna.

 

POROZMAWIAJ O TWOIM TEMACIE PODCZAS 3 SESJI OPEN SPACE

Tak się dzieje, że na konferencjach ważne rzeczy wydarzają się również w czasie przerw kawowych. Uczestnicy dyskutują wtedy o sprawach, które naprawdę mają dla nich znaczenie. Wymieniają się pomysłami, kontaktami, żartują, narzekają, planują wspólne projekty. Open Space Technology powstała w oparciu o to zjawisko. Open Space umożliwi nam wszystkim bezpośrednie porozmawianie o zagadnieniach, które nas najbardziej poruszyły. Wraz z naszymi specjalistami spotkamy się w kręgu, a facylitator objaśni proces. Po otwarciu przestrzeni każdy będzie miał możliwość przedstawienia zagadnienia lub pytania, które jest dla niego istotne.


FACYLITACJA OPEN SPACE – Michał Szpor – facylitator OST, trener i konsultant biznesu, właściciel firmy konsultingowej Delta Performance, współzałożyciel Fundacji DO. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami, we wdrażaniu narzędzi lean manufacturing, audytach produkcyjnych. Organizował i facylitował konferencje m.in. dla inkubatorów przedsiębiorczości, ośrodków transferu technologii, samorządów lokalnych, budżetów partycypacyjnych, spółdzielni socjalnych, wspólnot i stowarzyszeń. Jest trenerem MindMapingu i technik kreatywnych.


PROGRAM WYDARZENIA:
11:00 - 11:30 - przywitanie, przedstawienie ekspertów i projektu
11:30 - 13:00 - wystąpienia/wykłady cz.1
13:00 - 13:15 - przerwa
13:15 - 14:45 - wystąpienia/wykłady cz.2
14:45 - 15:45 - przerwa obiadowa
15:45 - 16:30 - wprowadzenie do Open Space i proponowanie tematów do rozmów
16:30 - 17:15 - 1 sesja Open Space
17:15 - 18:00 - 2 sesja Open Space
18:00 - 18:45 - 3 sesja Open Space
18:45 - 19:30 - krąg zamykający
19:30 - 20:00 - przerwa
20:00 - 21:00 - niespodzianka:)

 
KTO STOI ZA PROJEKTEM, czyli o nas:


Jacek Burban – reżyser, operator
Twórca sztuk wszelakich. Głównie reżyser. Specjalizuje się w wyłapywaniu i rozwijaniu potencjałów. Lubi przepływ, kreację oraz komunikację. Nieustannie w procesie twórczym. Od czasów wczesnego dzieciństwa czerpie inspirację ze snów. Więcej informacji na stronie www.burbanfilm.pl

Weronika Burban – pedagog, pisarka
Fascynuje się mitami i archetypami. Bacznie obserwuje i wyszukuje prawidłowości w funkcjonowaniu otaczającej rzeczywistości. Gdy lewa półkula się wykaże, prawa pływa. Wtenczas pisze bajki i plecie Łapacze Snów. Więcej informacji na stronie www.lapaczesnow.pl

Cezary Szproch – dziennikarz, fotograf
Lubi zadawać trudne pytania. Prawie lekarz. Po 5 roku medycyny zrozumiał, że akademicki świat to za mało i został artystą. Bywa komikiem i ma słabość do sucharów. Najważniejsze dla niego to żyć w zgodzie ze sobą. Ostatnio rozsprzedaje swoje życie. Więcej informacji na stronie: www.wysprzedaz.pl


CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W EVENCIE HAKUJ ZDROWIE?
Event ma charakter niezależny i jest finansowany z wejściówek. Abyśmy mogli 21 stycznia razem się spotkać, poznać ekspertów i porozmawiać, potrzebujemy zorganizować całą logistykę przedsięwzięcia. Pieniądze zebrane na Polak Potrafi przeznaczymy na wynajem sali, sprzętu multimedialnego, nagłośnienia; zakwaterowanie dla prelegentów oraz zespołu Open Space; zrobienie dokumentacji video oraz zorganizowanie webinaru. Każda kwota zebrana ponad próg ustalony na PP zostanie przeznaczona na rozwój projektu Hakuj Zdrowie, tj. nagrywanie kolejnych wywiadów z ekspertami i udostępnianie ich za darmo w sieci, zmontowanie pełnometrażowego dokumentu na temat tego „Czym jest choroba i dlaczego się pojawia”.
Zapraszamy Was gorąco, mamy tylko 200 miejsc.


CHCESZ POMÓC?
Jeśli projekt jest dla Ciebie inspirujący to wesprzyj nas poprzez informowanie znajomycho projekcie.

Niezwykle pomocne będzie jeśli:
1. zaprosisz swoich znajomych do tego eventu na facebook’u:
2. powiadomisz o projekcie osoby, które prowadzą poczytne blogi lub kanały na FB

 
WAŻNE INFORMACJE
Termin eventu: 21 stycznia 2017
Gdzie: Warszawa, Sound Garden, ul. Żwirki i Wigury 18 (w trakcie kampanii nastąpiła zmiana lokalizacji eventu - tego pokazanego w filmiku, uważamy jednak zmianę za progresową)


Kontakt: hakujzdrowie@gmail.com
tel. 79 63 88 208

www.hakujzdrowie.pl

FB: www.facebook.com/hakujzdrowie
 

Media o Twoim projekcie:

Kambo na UW. Eksperci medycyny amazońskiej udzielą wykładu na Uniwersytecie

warszawa.wyborcza.pl | 2016-11-26

Zabieg z wykorzystaniem kambo, czyli trucizny wydzielanej przez amazońskie żaby, mógł być przyczyną śmierci 30-latki z Warszawy. Specjaliści od tej odmiany medycyny naturalnej szykują się właśnie do występu na Uniwersytecie Warszawskim.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.01.2017 22:10