Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bruno Ciechowski

Bruno Ciechowski

Warszawa, Polska

Studiuję na kierunku zarządzanie, właśnie rozpoczynam ścieżkę zawodową jako project manager. Należę do organizacji studenckich i aktywnie w nich działam.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

51014 PLN z 29000 PLN

344 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

175%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2016.

Grzegorz Ciechowski - Andrzej Świetlik

O projekcie

„Grzegorz Ciechowski – Andrzej Świetlik” to piękny album fotograficzny dedykowany Ciechowskiemu. Fotograf pracował z liderem zespołu Republika w latach 1988-2001. Ich współpraca przyniosła efekty w postaci kilkunastu sesji zdjęciowych, które ukazują różne twarze Grzegorza Ciechowskiego.

Chęć zebrania tych zdjęć w całość i wydania albumu fotograficznego poświęconego Grzegorzowi Ciechowskiemu narodził się kilka lat temu, jednak żadne wydawnictwo nie miało odwagi podjąć się tego wyzwania. Tym razem syn bohatera albumu - Bruno Ciechowski oraz Przemysław Wałczuk postanowili zrealizować tę artystyczną książkę ze wsparciem fanów G.C.

To wyjątkowe wydawnictwo dla miłośników fotografii i muzyki. Książka będzie pięknie zaprojektowana i wykonana z najwyższą starannością, to również rarytas dla miłośników dobrego designu. Album zawierać będzie kultowe już zdjęcia, które przeszły do historii polskiej muzyki, ale większość fotografii nigdy wcześniej nie była publikowana! To łącznie ponad 160 stron czarno-białych portretów Grzegorza Ciechowskiego oraz zespołu Republika.

Fotografie Andrzeja Świetlika, na których uchwycił on nieżyjącego od 15 lat Grzegorza, mają dla nas wartość nie tylko kolekcjonerską. To wielka wartość sentymentalna. To nie jest zwyczajna kolekcja zdjęć, to kolekcja emocji, którą chcielibyśmy podarować sobie i Wam wszystkim, ale przede wszystkim Grzegorzowi. Na projekt przeznaczyliśmy środki własne, jednak potrzebujemy wsparcia, by pokryć koszty druku. Naszym celem jest, żeby album trafił do każdej dobrej księgarni w Polsce.

Jeśli osiągniemy 100%, będziesz współtwórcą pięknej pamiątki dedykowanej Obywatelowi G.C. Album fotograficzny zostanie wydrukowany i wydany. Druk albumu to koszt 36 tysięcy, brakuje nam 29 tysięcy i taką właśnie kwotę musimy zebrać, aby zrealizować ten projekt.  Wierzymy, że z Waszą pomocą  to się uda!

Jeśli osiągniemy ten próg, będziesz też sponsorem produkcji (druk, transport zdjęć) wystawy poświęconej G.C. w Toruniu. Wystawę zrealizujemy w grudniu 2016 roku, a sam wernisaż wystawy i spotkanie autorskie Andrzeja Świetlika odbędzie się 18 grudnia. Jeśli wpłacisz minimum 75 złotych i osiągniemy ten próg, otrzymasz imienne zaproszenie na otwarcie wystawy dla dwóch osób i osobiście odbierzesz wpis fotografa na swoim egzemplarzu albumu.

Chcemy iść dalej! Jeśli osiągniemy ten próg, w 2017 roku zrealizujemy wystawę fotografii Andrzeja Świetlika  poświęconą G.C. w Warszawie.

Jeśli zbierzemy ten budżet, ufundujemy dodatkową nagrodę.  Dla każdej osoby, która wsparła projekt kwotą minimum 100 złotych przekażemy imienne zaproszenie na otwarcie wystawy oraz podwójny album CD/DVD z koncertem  „Grzegorz Ciechowski – spotkanie z legendą” z dedykowanym wpisem w postaci podziękowania od koordynatora projektu Bruna Ciechowskiego.

Główną nagrodą jest oczywiście Album, który może być wzbogacony o autograf autorski Andrzeja Świetlika. Wyjątkową nagrodą jest też wpisanie Twojego imienia i nazwiska na dedykowanej stronie albumu i tym samym wpisanie się na zawsze w historię! 

Przygotowaliśmy też nagrody ekskluzywne - limitowane zdjęcia kolekcjonerskie w oprawie oraz jedną sesję zdjęciową z autorem albumu. Dzięki uprzejmości Anny Skrobiszewskiej, wdowy po Grzegorzu Ciechowskim, wśród nagród znalazł się też  prawdziwy „biały kruk”, kopia rękopisu „Republika Marzeń”! Dodatkowymi nagrodami są też płyty: CD/DVD "Grzegorz Ciechowski - spotkanie z legendą", CD Obywatel G.C. - TAK TAK wzbogacone tomikiem wierszy Grzegorza Ciechowskiego - "Wokół Niej" oraz CD "Fonetyka - Ciechowski". 

*Jeśli chciałbyś, aby twoja nagroda została wysłana poza granice kraju, prosimy o wcześniejszy kontakt email.

Kochani, republikanie, fani G.C, ludzie kultury, wszyscy, którzy szanujecie i pamiętacie Grzegorza Ciechowskiego, ale również Wy pasjonaci fotografii, sztuk wizualnych i designu!

Dlaczego chcemy włączyć Was w powstanie tego dzieła? Druk albumu fotograficznego to kosztowne przedsięwzięcie i bez wsparcia nie damy rady. To sposób, by dać wszystkim chętnym możliwość uczestnictwa w powstaniu tego albumu. To też sposób, by przypomnieć G.C. i powód, by znów o nim mówić.

15 lat od śmierci G.C. to najwyższy czas, aby te magiczne fotografie zostały wydane na papierze. Czas najwyższy wyciągnąć je z szuflady Andrzeja Świetlika. Mamy nadzieję, że dzięki tej platformie i dzięki Wam, album zagości w polskich księgarniach.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie więcej informacji na temat naszego projektu ślijcie pytania na adres mailowy - bruno@varsovialab.pl . Możecie obserwować aktualności związane z pracą nad albumem na oficjalnym profilu Grzegorza Ciechowskiego na Facebooku - Obywatel G.C. 

Oficjalna strona - www.grzegorzciechowski.pl

Media o Twoim projekcie:

Dzieci Grzegorza Ciechowskiego

dziendobry.tvn.pl | 2016-10-17

Od śmierci Grzegorz Ciechowskiego "Jednego z najwspanialszych artystów rock'adn'rollowych jakich nosiła polska ziemia" minęło już 15 lat. Naszymi gośćmi byli Bruno Ciechowski i Helena Ciechowska - dzieci Obywatela G.C. Jak wspominają ojca, co mu zawdzięczają i jak zrodził się pomysł na wydanie fotoalbumu poświęconego artyście?

Syn Ciechowskiego zbiera pieniądze na album pamięci ojca

m.onet.pl | 2016-10-12

W tym roku mija 15 lat od przedwczesnej śmierci Grzegorza Ciechowskiego. Z tej okazji jego syn Bruno planuje wydać specjalny album fotografii poświęcony ojcu. Aby projekt doszedł do skutku, potrzebna jest jednak pomoc fanów. Pieniądze na finansowanie projektu można wpłacać poprzez portal PolakPotrafi.pl.

Syn Grzegorza Ciechowskiego wyda album ze zdjęciami ojca

www.antyradio.pl | 2016-10-12

Wiele fotografii Republiki, które wykonał Andrzej Świetlik nie ujrzało dotychczas światła dziennego. Ma to się zmienić z okazji okrągłej rocznicy odejścia lidera zespołu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2016 22:10